מורן אהרוני (צילום: כוכב נולד1)
אהרוני. בקרוב הדיסק | צילום: כוכב נולד1
מורן אהרוני, 25, לקראת אלבום בכורה

עונה: רביעית.

לאיזה מקום הגיעה: רבע גמר.

ביצועים לזכור: "ואולי", "בדרך אל האושר", "חברה".

רגע לשכוח: "בשלב הביקורות אחד השופטים עשה השוואה ביני לבין הבנות שעשיתי איתה דואט בצורה מאוד גסה ולא נעימה".

אז איפה את? "עם סיום העונה חזרתי לעבוד על האלבום שהתחלתי עוד לפני, אבל בסופו של דבר הוחלט לגנוז אותו. זה לא היה אני. חזרתי לאסוף חומרים לקח לי שנה לכתוב ולהלחין שירים חדשים, ולאסוף שלושה שירים מכותבים אחרים. חברתי למפיקים אחרים וביחד עשינו אלבום מאוד לטעמי, שאותו כבר לא אגנוז  ושייצא בחודשים הקרובים. חוץ מהעבודה על האלבום הופעתי במסגרות של 'כוכב נולד', פריצות קטנות, מדי פעם הופעות קטנות עם שירים שלי כאורחת אצל זמרים אחרים. זה החזיק מעמד שנתיים וחצי בערך, וזה בהחלט עזר. עכשיו צריך להתחדש".

פרנסה: "הופעתי באיזשהו הרכב קאברים שהרמתי עם עוד כמה חברים. הסתובבנו עם זה קצת בארץ".

היית חוזרת על החוויה: "בהחלט, לגמרי, לחלוטין. עם קצת יותר ניסיון וידע, אבל בהחלט הייתי חוזרת כדי לחוות את מה שלא ממש חוויתי בגלל הלחץ, מה גם שעד שכבר עיכלתי - זה נגמר".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "עם זהבית, מאיה, מישל ומאור. מדברים בטלפון, ולפעמים, כשהם באזור, אנחנו נפגשים. לפעמים עושים הופעות משותפות ביחד. כלומר, אם מישהו מופיע הוא מזמין חברים מהעונה".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי ,ציפי משהיד, אביב משולם וכברה קסאי?

עוד בmakoבידור: יודה לוי עושה שרירים, בריטני בעירום, צביקה הדר עדיין המום מפרשת טופז, מירי בוהדנה וגל גדות חוגגות, סוזן בויל השתחררה מבית החולים, דודי מליץ מדבר על הכל והאם ג'קו אייזנברג חוזר בתשובה?