מורן גמליאל
גמליאל. לא מתגעגע | צילום:
מורן גמליאל, 28, מפיק מוזיקלי

מאיפה: הרצליה

עונה: ראשונה

לאיזה מקום הגיע: חצי הגמר

ביצועים לזכור: "חופשי זה לגמרי לבד" עם מאיה ממן, וכמובן השיר המקורי שכתב - "דמיונית".

אז איפה אתה? "מיד אחרי התכנית התחלתי לעבוד על אלבום. בחרתי לעשות אותו לבד, וכשאתה בוחר לעשות דברים לבד - הדרך שלך יותר קשה. אני גם פרפקציוניסט, אז חלק מהדברים הקלטתי עוד פעם, חלק מהדברים הוצאתי וחלק השתנה. במקביל פתחתי אולפן בשם AM Records, יחד עם אדם פרי, שהוא השותף המוזיקלי שלי, ושם אנחנו עושים כל מני הפקות מוזיקליות. עד היום כתבנו ביחד שירים למאיה אברהם, יש עוד שיר בדרך שכתבתי לאלבום הבא של שירי מימון וכרגע אני מתעסק בהפקת אלבומים. יש לי כבר חומרים מוכנים לאלבום שני".

פרנסה: " אני מלמד פסנתר וגיטרה, ובעבר גם עבדתי כברמן. היום הפרנסה היא בעיקר מהפקת שירים - כרגע בעיקר לזמרים לא מוכרים. היותר מוכרים שעבדתי איתם הם גילת הלל ומאיה אברהם. לא עשיתי מספיק דברים גדולים, אבל זה יהיה בהמשך".

היית חוזר על החוויה? "בוא נגיד ש'כוכב' בנה אותי ממש טוב, עיצב את האופי שלי, יצר בלאנס בחיים שלי וגרם לי להבין מה אני רוצה ומה לא רוצה. אז לחזור על זה שוב - לא. אבל בדיעבד זה עשה לי טוב, ואני שמח שעברתי את זה".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "האמת היא שלא ממש. עם שירי מימון קצת, גם במישור המקצועי וגם החברי. אבל גם בהתחלה לא הייתי בקשר, כי לא היה זמן להתחבר עם אנשים. כולם מקסימים, אבל בתכנית עצמה, חוץ מלהתחרות ולהצטלם פשוט לא היה זמן להכיר את המתמודדים האחרים.

 התגובה הכי שכיחה ברחוב: "עד היום זוכרים אותי בגלל רעמת השיער, אז שואלים אם אני מ'כוכב נולד'. הבאזז הזה עדיין קיים, מתברר. אבל תשמע, היום אני אחרי אלבום, אז הרבה אנשים מכירים אותי גם בתור מורן גמליאל הזמר נטו, או מהקליפ של 'דומים' בערוץ 24".

איך זה שכוכב אחד? "מה זה כוכב? אנחנו במדינת ישראל, בוא ניכנס לפרופורציות. כשיש לי דודה להופעה - אני מופיע. כשבא לי להפיק - אני עושה הפקות. אני לא מחפש את הלהיטות הזו, את הדברים הגדולים, כי אני לא כזה. אני רק בן אדם פשוט שעושה מוזיקה, זה הכל".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מרים טוקאן, מישל גורליאלשווילי, שי רביזדה וחנה גור?