אין תמונה
לוי. מתפרנסת ממוזיקה

נעמה לוי, 23, זמרת מלווה של שירי מימון

מאיפה: במקור מקרית טבעון, היום תל אביב

עונה: שלישית

לאיזה מקום הגיעה: שביעי

ביצועים לזכור: "נוסעת בעקבות האהבה", "אמת או חובה".

רגע לשכוח: "באודישן האחרון ריקי גל עבדה עליי שלא התקבלתי. עמדתי על הבמה עם עוד 20 מתמודדים והרגשתי נורא עם הידיעה הזאת, כי לדעתי הייתי טובה מאוד וזה הרי השלב ממנו נשרתי בעונה השנייה. עליתי לבמה בידיעה שצביקה הדר עומד להגיד שוב שלא התקבלתי, אבל פתאום כולם צחקו ואמרו שזו מתיחה".

אז איפה את? "אני כבר שנה וחצי מלווה את שירי מימון ולפני כן את הראל סקעת. התוכנית פתחה לי הרבה דלתות ואני לא מפסיקה להופיע. אני מלמדת פיתוח קול, לומדת ברימון ונמצאת בהרכב מדהים שנקרא The Voca People, שזה הרכב של ליאור חלפון ששבר שיא ישראל ב-Youtube. הגענו כבר למיליון צפיות".

פרנסה: "מוזיקה ורק מוזיקה, להוציא חודש אחד שבו ניסיתי לעבוד כמוכרת בגדים. זה נגמר בכישלון. אני זמרת הליווי של שירי מימון, הופעתי עם סקעת, במקביל אני מופיעה עם הילה הררי וטל סונדק במופע משיריו של אפי נצר, מלמדת פיתוח קול. לפעמים אני גם עושה חלטורות באירועים, כנעמה לוי מ'כוכב נולד' ובנוסף יש לי הרכב קאברים עם לירון לב וגילן שחף והופעות בפני קהילות יהודיות בחו"ל".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "'את קרין גורן?' יש אנשים שמזהים אותי מהשנייה הראשונה ויש כאלה שלא יודעים מאיפה אני מוכרת להם. יש כאלה שאומרים שהם בכו איתי כשנפלתי".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "הקשר הכי טוב הוא עם עומרי רוטברד, שאיתו אני מופיעה לעיתים קרובות וגם עם ושיר ביטון. אני נמצאת בקשר גם עם מיכאל עינב ואיילה אליגולה. מעבר לזה אני ולירון לב מהעונה השנייה מאוד התקרבנו בזמן האחרון. אין ספק שיש משהו בתוכנית הזאת שמקרב בין אנשים".

היית חוזרת על החוויה? " זו הייתה חוויה מדהימה. אמנם מאוד רציתי להגיע לגמר אבל האכזבה הזאת, במרכאות, הייתה חוויה מלמדת. היום אני בשלב אחר בחיים ובגיל בוגר יותר, לכן לא נראה לי שהייתי עושה את זה שוב".

טיפ למתמודדים: "טיפ אמיתי? ליהנות ולהיות אתה. אם שומרים על הכללים האלה לא מפספסים את החוויה האמיתית".

איך זה שכוכב אחד? "אני כבר כוכבת בדברים הקטנים שאני עושה".

ואיפה זהבית פסי, אדיר אוחיון והאחים צנחני?