אתר mako מבית קשת הוקם באוקטובר 2008 במטרה לספק לגולש הישראלי את התוכן המעניין ביותר והרלוונטי ביותר בכל תחומי החיים, לצד עדכוני החדשות הטובים והמהימנים ביותר מהם נהנים כמיליון גולשים מדי יום.

התוכן האיכותי של mako אתכם בכל מקום ובכל זמן באמצעות האפליקציה של mako לאייפון ולאנדרואיד, אפליקציית mako tv לאייפון ולאנדרואיד, וכן עמודי פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

ב-mako תמצאו מגוון רחב של ערוצי תוכן עצמאיים מכל תחומי החיים, בהם סלבס, תרבות, TVbee, מוזיקה, NEXTER, אוכל טוב, בריאות, גברים, נשים, LIVING, בית ומשפחה, 9 חודשים, רכב, פז"ם, חופש, רוח, Fashion Forward, HIX, גאווה, שירונט, לימודים וקריירה ועוד.

לא משנה אם אתם תלמידי בית ספר או שהרגע התגייסתם, סטודנטים נרגשים או הורים בתחילת דרכם, מתכננים את החופשה הבאה או מצפים לנכד הראשון – לכל אחד ואחת מכם ערוצי תוכן עשירים ובהם כל מה שיעניין אתכם. באתר גם תמצאו את מגזין סוף השבוע של mako, שהפך לאחד המוספים הנקראים ביותר בישראל.

mako פועל בשיתוף הדוק עם חדשות 12 במסגרת אתר N12 תוכלו להתעדכן בכל החדשות החמות, הסיפורים הגדולים וכתבות הצבע של מיטב כתבי ופרשני חדשות 12, כמו גם לצפות בשידורים החיים של החדשות. כך תוכלו להישאר מעודכנים גם אם אתם בעבודה, בחו"ל או שפשוט פספסתם את הכתבה שכולם מדברים עליה.

כל זאת לצד מיטב התוכן של קשת 12, גוף התוכן הטלוויזיוני המוביל בישראל - עם כל התכניות האהובות כמו מאסטר שף, הכוכב הבא, ארץ נהדרת, עובדה, סברי מרנן, נינג'ה ישראל, MKR ועוד.

מאחורי האתר עומדת מערכת גדולה הכוללת עשרות אנשי תוכן, עורכים וכתבים בכירים ומנוסים, כולם נושמים וחיים את התכנים שהם מסקרים ומחויבים לתוכן איכותי, מאוזן ויצירתי. ודבר אחרון- mako זה קיצור של מה קורה, וככה נראה קמפיין ההשקה שלנו בשנת 2008: