בן שרעבי (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
שרעבי. אחראי על הסדר | צילום: יח"צ, כוכב נולד
בן שרעבי, 29, עובד במתנ"ס בגבעתיים

מאיפה: רמת גן.

עונה: ראשונה.

לאיזה מקום הגיע: עד לדו קרב עם נינט.

ביצועים לזכור: "הניחי לי" והביצוע עם נינט ל"יום יבוא".

רגע לשכוח: "אני שר מגיל 4 בפסטיגלים וכל מיני מסגרות, אבל דווקא לפני שידור הלייב שלי, בו הייתי אמור לתת את מופע חיי ב'ראש בראש' עם נינט, הרגשתי שאני לא מסוגל לשיר. הלכתי לרופא, והסתבר שהייתה לי בצקת במיתרי הקול. זה הקשה עליי לשיר".

אז איפה אתה? "מיד אחרי העונה הראשונה הייתי בתקופה אינטנסיבית של הופעות. הנחיתי ערבי קריוקי, הפקות והרבה חתונות. אחרי זה התחלתי לגבש קו מוזיקלי, הייתי חבר בלייבל של צ'ינו פרודקשן ועשינו כמה שירים ביחד. אחד מהם, 'בואו נשנה', תפס תאוצה והיה בראש המצעד בערוץ 24. במקביל חברים ומכרים שלי כתבו לי שירים. אגרתי ואגרתי, וזה נמשך עד היום. אני בשאיפה להוציא כבר סינגל".

פרנסה: לא עבדתי בעבודה מסודרת אחרי 'כוכב'. אמנם הופעתי הרבה, כך שאפשר לומר שהתפרנסתי מהמוזיקה. טיילתי קצת בעולם, בעיקר בתאילנד, ובהמשך עבדתי בתיאטרון גבעתיים בתחום השיווק. עכשיו אני עובד במתנ"ס בגבעתיים כמנהל לוגיסטי. אני אחראי שהכל יהיה כאן מסודר".

היית חוזר על החוויה? "כן ולא. הייתי חוזר, אבל משנה דברים מאל"ף ועד ת"ו. בכל מקרה, לא מצטער על כלום. חוויתי חוויה קסומה. לשיר זה מבחינתי דבר עילאי בטירוף, בטח כשזה בפני כל מדינת ישראל".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "כן. יצא לי לדבר לא מזמן עם שי רביזדה, ושלשום ראיתי את מאיה ממן ברמזור. התאומים אביזרוב עברו לגור כאן ברמת גן. עם נינט ושירי לא יצא לי בכלל לתקשר אחרי התוכנית"

התגובה הכי שכיחה ברחוב: " בעבר אמרו 'אם לא היית מול נינט - היית זוכה'. אבל היום בעיקר שואלים אם הייתי ב'כוכב נולד'".

איך זה שכוכב אחד? "אני מוותר על להיות כוכב, רק רוצה להמשיך לשיר".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב ודורון רוקח?