סוזן בויל ממשיכה לחסוך, ארכיון (צילום: חדשות 2)
בויל. הרבה יותר מאושרת | צילום: חדשות 2

סוזן בויל שוחררה מהקליניקה הפרטית בה אושפזה מיד לאחר ההפסד הדרמטי שלה בגמר תוכנית הכישרונות הטלוויזיונית המצליחה "Britain's got talent". כזכור, הרווקה הסקוטית בת ה-47 סבלה מתשישות ולקתה בהתקף זעם מאחורי הקלעים, אחרי שהתברר לה שהסיקור התקשורתי האדיר שקבלה לא סייע לה להביס את הרכב רקדני הרחוב "דייברסיטי" (שכבר קבלו הצעה מפתה להשתלב בסיבוב ההופעות הצפוי של מייקל ג'קסון שייפתח ביולי באולם ה O2 בלונדון).

אמבולנס מלווה בניידות משטרה פינה את בויל לקליניקה בצפון לונדון, שם שהתה בשבוע האחרון בהוראת רופאיה. כאמור, בסוף השבוע אישר אחיה ג'רי כי בויל שוחררה בחשאי לביתה ומתכוננת להתחיל את החיים שאחרי החשיפה הגדולה.

"היא הרבה יותר מאושרת ונינוחה", סיפר ג'רי בויל בראיון טלוויזיוני ל-BBC, "היא כבר כמעט חזרה לעצמה. דברים נראים לה הרבה יותר ברורים, ונראה שרק עכשיו היא קולטת שיש לה הזדמנות ממשית להתחיל קריירה חדשה כזמרת מקצועית. משהו שהיא חלמה עליו כל חייה".

בקרוב מיועד לצאת כסינגל הביצוע של סוזאן בויל לשיר "חלום חלמתי" מהמחזמר "עלובי החיים", שגילה לראשונה את יכולותיה הקולית באותו אודישן בלתי נשכח ל-"Britain's got talent", וזכה למיליוני הורדות מהרשת בכל העולם.

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: יודה לוי עושה שרירים, דודי מליץ מדבר על הכל, אברי גלעד מגיב על פרשת דודו טופז ומה עושה היום כברה קסאי מ"כוכב נולד".