מאיה ממן
ממן. לא בספוט | צילום:
מאיה ממן, 27, לקראת הקמת חברת ייצוג אומנים

מאיפה: גבעתיים.

עונה: ראשונה.

לאיזה מקום הגיעה: לעשירייה. "נפלתי ביחד עם מורן גמליאל הגדול".

ביצועים לזכור: "הכניסיני תחת כנפיך", "כשהלב בוכה".

רגע לשכוח: " הכל היה מהר מדי. לא ידענו לקראת מה אנחנו באים, הרי באנו לשעשועון ולא ל'כוכב נולד' נטו. היה קשה להסתכל על זה כמו תחרות, בשבילנו זו היה סוג של קייטנה, משהו כיפי שעוברים ביחד. הקטע הקשה הוא שהיינו צריכים להתחרות ראש בראש מול החברים".

אז איפה את? "אחרי כוכב נולד הופעתי עם החבר'ה מהעונה הראשונה. הייתה לי מפיקה משלי שניסתה להכניס אותי לעניינים אבל לא הלכה איתי באותו ראש. במקביל קריינתי תשדירי רדיו ועשיתי דיבובים. הופעתי עם להקת קאברים, והופענו לא מעט מול אוליגרכים. "ב-2004 הוצאתי סינגל ראשון, והאמת,  שהשיר הזה די הקדים את זמנו, כי הסגנון היה מן ביונסה ובעולם זה רק התחיל. עבדתי על דיסק וגנזתי אותו בגלל חוסר תיאום ציפיות. עכשיו אני עושה מוזיקה באנגלית, בעתיד ארצה בעברית, אבל כרגע אני מכוונת לחו"ל. יש לי גם הרכב לאירועים וחתונות, ואני משתתפת במופע מחווה לארית'ה פרנקלין".

פרנסה: "הדבר הבא שלי נוגע יותר לתחום העסקי-ניהולי. מדובר בעסק משלי בתחום הבידור שאני מתכננת לפתוח בקרוב, ומעדיפה שלא לדבר עליו כרגע יותר מדי. אבל זה משהו שתמיד רציתי לעשות לייצג אומנים והרכבים".

היית חוזרת על החוויה? "רק אם זה עם אותם חבר'ה".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "פעם בכמה זמן אני מדברת עם בוריס סולטנוב, לירז רחמין ובן שרעבי. כבר שנה שלא דיברתי עם כברה, אבל עד אז היינו בקשר הדוק. פתאום יצא לי להיות בקשר גם עם האנשים של העונות האחרונות - אוריאל שאלתיאל, עדי כהן והראל סקעת".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "קצת מזהים ברחוב, אבל פחות כי רזיתי המון. מזהים יותר לפי השם, לא לפי הפנים. או שאומרים 'את מוכרת, יכול להיות שהיית בטלוויזיה?'. לפעמים אני אומרת 'לא', כי לא נעים לי, ולפעמים אני אומרת כן. בכל מקרה, מדהים שעדיין זוכרים".

איך זה שכוכב אחד? "כולנו כוכבים. היינו שם, זה תמיד יישאר, הרי בגלל זה אתה מראיין אותי. אולי אדחוף כוכבים בעסק החדש שלי. בכל מקרה, אני מייחלת לעצמי לא להיות כוכבת אלא אשת עסקים מצליחה. אני דווקא אוהבת להיות מאחורי הקלעים, לא את הספוט".

 

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין ודניאל בן חיים?