זהבית פסי (צילום: mako)
פסי. חוויה לכל החיים | צילום: mako

זהבית פסי, 24, בדרך להיות ברמנית ועובדת על מופע חדש

מאיפה: במקור מאשקלון, היום רמת השרון

עונה: רביעית

לאיזה מקום הגיעה: רבע גמר

ביצוע ששווה לזכור: "שיר של יום חולין" (עם מאור פיניה), "עד מתי" (עם ג'קו אייזנברג), "כמו צמח בר" (עם מאיה רוטמן) ו"הכניסיני תחת כנפך" עם תזמורת סימפונט רעננה.

רגע בלתי נשכח: "אין לי רגע ספציפי כי כל התוכנית הייתה רגע אחד גדול בלתי נשכח. אני זוכרת את הקייטנה הזו, את הכיף הזה שעשיתי. מבחינתי זה היה לונה פארק, לא ממש תחרות. גם נפתחתי לכל מני סוגי מוזיקה, כמו רוק, שלפני כן לא ממש שמעתי".

אז איפה את: "הצטלמתי לשני סרטים - אחד יצא כבר בקולנוע, 'אצבע אלוהים' שהיה ממש בית ספר למשחק מבחינתי. שיחקתי לצידם של אלון אבוטבול ומשה איבגי. הסרט השני, '2048', ייצא בעוד כמה חודשים, '2048'. כרגע אני מתכננת להמשיך את קריירה המשחק אבל לא על חשבון קריירת המוסיקה שלי. דיסק משלי עוד יהיה, אבל אני פחות מתעסקת בזה . כרגע אני אמנם לא מופיעה, אבל עובדת על הופעות שיהיו לי בעתיד עם חומרים שאת רובם כתבתי והלחנתי. עד היום הופעתי במסגרות של 'כוכב נולד', בעיקר עם מישל ומאור. חוץ מזה, אני נמצאת עכשיו בקורס ברמנים וגם לומדת גיטרה באופן פרטי". 

פרנסה: "בהתחלה עבדתי בחנות בגדי נשים, ואז עבדתי כמלהקת לצידה של חברתי רותי בלום. לאחר מכן עזבתי את תל אביב וחזרתי לאשקלון. לפני שלושה שבועות עברתי לרמת השרון וכרגע אני כאמור בקורס ברמנים". 

היית חוזרת על החוויה?: "ברור! הייתי חוזרת עליה אלף פעם, אבל ממש לא מהמקום של הפרסום, כי זה באמת לא עשה לי שום דבר. מה שאהבתי זה את האנשים, השטויות, הכיף שהיה שם".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "אוי, את מכוכב נולד!", "אה, הנה זאת עם הכובע טבחית!", "כל כך ריגשת, חדרת לנשמה", וכמובן "איפה את היום?".

טיפ למתמודדים: "לא לתת לאף אחד להשפיע עליכם. להיות אמיתיים".

איך זה שכוכב אחד?: "לא (צוחקת), לגמרי לא שואפת להיות כוכבת. אני כוכבת אצל החברים שלי. אבל כוכבת-כוכבת? לא. חד משמעית לא".

בואו לגלות מה עושים היום אדיר אוחיון והאחים צנחני.