חנה גור (צילום: ארסני סלוצקי)
גור. מחכה לבלגן | צילום: ארסני סלוצקי
חנה גור, 27, לפני אלבום בכורה

עונה: שנייה.

לאיזה מקום הגיעה: שלב אחד לפני חצי הגמר.

ביצועים לזכור: "אל נבקש", "ירח בשמיים".

רגע לשכוח: "כל הרגעים בהם הדיונים על השיניים הפכו לעיקר".

אז איפה את? "שנה אחרי 'כוכב נולד' הופעתי על אוניית 'מג'יק 1' למשך עונה שלמה. כלומר, הייתי בחו"ל רוב הזמן. תוך כדי עבדתי כמעט שנתיים בערוץ הקניות במוקד המכירות של ערוץ הקניות. בשנה האחרונה יצאתי בהופעה אקוסטית בתל אביב, לפני חודש סיימתי להקליט את אלבום הבכורה שלי, שמורכב בעיקר משירים שחיברתי. סינגל מתוכו עומד לצאת ממש בקרוב, אני מאוד מקווה שיהיה המון בלגן ושלא יהיה לי רגע לנוח".

חנה גור (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
גור. איך לא עלית לגמר? | צילום: יח"צ, כוכב נולד
פרנסה: "אחרי כוכב נולד הייתה חצי שנה שהופעתי כמעט בכל קניון אפשרי בארץ ביחד עם אוריאל שאלתיאל, יעל שחר ושמעון טפטה. בחצי השנה שאחרי לא עשיתי הרבה. אחרי זה היו 'מג'יק 1' וערוץ הקניות, ומאז עבדתי על האלבום. בנוסף אני עוזרת למפיק שלי במשרד, שזה אפיק פרנסה נוסף, אבל לא עיקרי. האפיק העיקרי הוא ההופעות האקוסטיות שאני רצה איתן עכשיו בתל אביב".

היית חוזרת על החוויה? "בטח, איזו שאלה. זו החוויה הכי גדולה בחיים שלי. עד היום מזהים אותי ברחוב. לא חשבתי שזה יקרה גם אחרי כמעט חמש שנים".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "אני בקשר לא מעמיק עם עם שמעון טפטה, יעל שחר ואוריאל שאלתיאל בעיקר דרך הפייסבוק. כנראה שיש גם אחוות 'כוכב נולד', כי אני נמצאת בחברות מאוד טובה עם מישה קירקילן מהעונה השלישית ועם נדב כהן המתוק מעונה הרביעית. אבל חברתי הטובה ביותר היא נטלי מרציאנו, שהגיעה לשלבים הראשונים בעונה שלי".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "במשך חמש שנים אני שומעת בדיוק את אותו דבר: 'הצבעתי לך'. אם כולכם הצבעתם לי - איך לא עליתי לגמר?".

טיפ למתמודדים: "כשהמצלמה הגיעה אליי – נאלמתי דום. איפה חנה? נעלמה, נקברה באדמה. צריכים להיות משוחררים יותר ולא להתרגש יותר מדי מנוכחות המצלמות. צריל להוציא את הרגש מול המצלמות ולא לקפוא. לכן חשוב להיות כמה שיותר משוחררים, שלא כמוני, חתיכת פלקט".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מרים טוקאן, מישל גורליאלשווילי ושי רביזדה?