אדיר אוחיון (צילום: עדנה האס)
אוחיון. גרסת 2009 | צילום: עדנה האס

אדיר אוחיון, 24, מורה לגיטרה 

מאיפה: פעם משלומי, היום מתל-אביב

עונה: חמישית

לאיזה מקום הגיע: שמיני

ביצועים לזכור: דואט עם מארינה מקסימילאן בלומין ל"גיטרה וכינור", "הדפוק הזה", "מחכים למשיח". 

רגע לשכוח: המהומה סביב העובדה שהוא ומתמודדים נוספים בעונה לא שירתו בצבא. ותודה לג'קו.

אז איפה אתה?: "השנתיים האחרונות היו רצופות בהופעות 'כוכב נולד' למיניהן. החוזה שלי עם הליקון לא נחתם בסוף, היו כל מיני דברים שאני לא רוצה להיכנס אליהם. אבל בסוף נכנסתי לעבודה עם שאול מזרחי ב'בארבי רקורדס'. זה בית כזה, דרום תל אביב, רוקנ'רול, תחושה אחרת. לא מרגיש כמו חברת תקליטים. בקיץ שעבר נכנסתי להקלטות עם הלהקה שלי, 'אדיר והילדות', אבל לא היינו מרוצים מהתוצאה. עשינו הפסקה כדי להבין מה לא טוב, והחלטנו להופיע כדי להשתפשף ולכתוב עוד חומרים. לקראת הקיץ אנחנו מתחילים לעשות כמה שיותר הופעות בתל אביב, ואני מאמין שגם נקליט סינגל ראשון בקרוב, נראה איך הולך ונמשיך הלאה לאלבום. בינתיים הייתה לנו רק הופעה אחת בבארבי". 

פרנסה: "אני מורה פרטי לגיטרה. יש לי כמה תלמידים שפרוסים על כל השבוע. יוצא שאני עובד כמה שעות ביום, ואני חי מזה דווקא לא רע, כולל מחלטורות 'כוכב נולד' למיניהן".

היית חוזר על החוויה?: "נראה לי שכן, בטח. זו חוויה טובה בסך הכל. אם אתה מגיע עם האג'נדה שלך בצורה אמיתית לתוכנית כזו, אין סיבה שלא תיהנה ותרצה לעשות את זה שוב".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "'מה קורה עם הדיסק', 'למה זה לוקח זמן', וכמובן התגובה הישראלית הטיפוסית - 'נו, איפה אתה?'. אני תמיד אומר 'עובדים, חברים, אין מה לעשות. לפעמים יש גם דברים לא צפויים בדרך'

טיפ למתמודדים: "תבחרו טוב טוב את השירים שלכם, שידברו בשבילכם ולא שאתם תייצגו אותם".

איך זה שכוכב אחד?: "אני לא מחפש להיות כוכב, את האמת. רוצה לעשות מוזיקה, זה הכל. אם הייתי רוצה להיות כוכב הייתי מנסה להתברג בטלוויזיה. זה מה שבונה היום כוכבים, בטח שלא נטו מוזיקה".