שלומי סבן
סבן. בזכות הילדים | צילום:
שלומי סבן, 26, מנהל להקות

מאיפה: במקור מדימונה, עכשיו בבאר שבע.

עונה: שלישית.

לאיזה מקום הגיע: שמיני, נשר בחצי הגמר.

ביצועים לזכור: "אתמול היית שונה", "עיניים שלי".

רגע לשכוח: "בחצי הגמר היו טענות לזיופים. אמרו שאנשים עשו הימורים לא חוקיים ושיחקו עם התוצאות, וזה היה בבדיקה של קשת. העניין היה קשה כי פחדתי שזה ישפיע לרעה על המעבר שלי לשלבים הבאים. כשהודיעו שאני לא ממשיך לשלב הבא זה התפרץ, הגוף שלי נכנס למצב של קריסה והתעלפתי".

אז איפה אתה: "אחרי העונה הרגשתי שאני צריך זמן והתרחקתי. אחר כך הבנתי שהזמן הזה לוקח אותי למקום שנשאבים אליו וקשה לצאת ממנו, ועברתי לתל אביב, חשבתי ששם אצליח. גרתי תשעה חודשים בעיר הגדולה, הופעתי פה ושם, אבל זה לא ממש הסתדר לי. חזרתי לירוחם והתחלתי לנהל שם להקת נוער. משם הגעתי לדימונה, עשיתי הפקה גדולה לעירייה - מופע לילדים שבאים ממשפחות מצוקה. זה פרויקט שמאוד השפיע עלי, דרכו קיבלתי כוח מחודש להתחיל ליצור ולכתוב חומרים משלי. שנה אחרי זה התחלתי לעשות הדרכות קוליות של מקהלות, ובנוסף אני עובד עם הכושים העבריים בדימונה על הפקה שצריכה לעלות בקרוב.  במקביל אני ממשיך לכתוב ולאסוף חומרים לאלבום הבכורה שלי. דני רובס, דודו ברק וחמוטל בן זאב, כבר כתבו לי, וגם קרן פלס ושמעון בוסקילה הסכימו לכתוב אבל זה עדיין לא סגור".

פרנסה: "האמת היא שבשלוש השנים האחרונות התפרנסתי טוב מהפקות ומההופעות".

בקשר עם מתמודדים אחרים: " עם כפיר אדרי. נעמה לוי הזמינה אותי להופעות שלה והלכתי כמה פעמים. אצל ריקי גל הייתי בהדרכה מוזיקלית ונוצר גם קשר קצת אחר. התארחתי בהופעות שלה ושרנו קצת ביחד".

מה החלום שלך? "אני לא מפנטז שירדפו אחריי ברחוב ויתלשו את השיער, אני רק חולם שאנשים יאהבו את השירים שלי. שאפילו יבכו מהם".

ואיפה נמצאים עמרי רוטברד, האחיות גואטה, מעיין חג'בי כפיר אדרי אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי ,ציפי משהיד, אביב משולם, כברה קסאי, אסתי שייבין, מורן אהרוני , ניצן קייקוב, שירלי לילו?