כברה קסאי (צילום: יח"צ, כוכב נולד)
קסאי. אלבום משלה | צילום: יח"צ, כוכב נולד
כברה קסאי, 27, משתתפת בפרויקט של עידן רייכל

מאיפה: תל אביב, במקור מקריית מלאכי. 

עונה: ראשונה.

לאיזה מקום הגיעה: שלב אחד לפני חצי הגמר.

ביצועים לזכור: "חללית" של גזוז ו"עד שתעזוב" של ריטה.

אז איפה את? "הייתה לי קריירה גם לפני 'כוכב נולד', הגעתי לאודישנים די באקראי. המנהל המוזיקלי של 'דור שני קריית מלאכי', הציע לי לגשת. נסעתי לאודישנים בבאר שבע כשבאותה תקופה כבר עבדתי עם עידן רייכל. יום אחד סיפרתי לעידן שאני נוסעת לגבעתיים ולא אמרתי לאן, גם הוא סיפר שהוא צריך להיות בגבעתיים. כשנכנסתי לאודישנים, הסתבר שהוא אחד השופטים ב'כוכב'. להיות ב'כוכב נולד' כשאת עובדת בפרויקט של עידן זו משימה לא פשוטה, מלחיצה. זו הייתה ממש חוויה מטלטלת. בכלל לא היה לנו זמן לקלוט מה קורה סביבנו. אני מופיעה עם עידן כבר הרבה זמן, על במות שבכלל לא שיערתי שאגיע אליהן. בשנה האחרונה אני עובדת גם על חומרים משלי. יותר נוח לי לשיר שירים שאני כתבתי והלחנתי. אני מקווה  שהדיסק ייצא בעוד שנה וחצי".

פרנסה: "מהפרויקט של עידן".

היית חוזרת על החוויה? "לגבי העונה הראשונה - בהחלט. בעונות האחרות, לא יודעת. היה משהו מאוד קסום בעונה הראשונה. יש משהו בחוויה הראשונה שמי שלא היה שם, לא יודעת מה זה".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "בטח. עם מאיה ממן, בוריס סולטנוב ושירי מימון, שמדי פעם יוצא לי לראות אותה. הכי מצחיק זה שיוצא לנו לראות אחד את השני בשדות תעופה או באירועים שקשורים לתעשייה. כי כולנו עסוקים בזמנים שונים, ואז נפגשים במקרה באירועים גדולים".

איך זה שכוכב אחד? "נורא מפחידה אותי המילה הזו, כוכבות. אני אדם שקנאי לפרטיות שלו. יש אנשים שהצליחו ועדיין שמרו פרופיל נמוך. הכל קשור במה שאתה משדר".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי ,ציפי משהיד ואביב משולם?