אביב משולם (וידאו WMV: עדי רם)
אביב משולם שר ברבע הגמר | וידאו WMV: עדי רם
אביב משולם, 19, חייל ועובד עם עברי לידר 

מאיפה: מושב נטעים.

עונה: שישית.

לאיזה מקום הגיע: חמישי.

ביצועים לזכור: "אחרי הכל את שיר" ו"אי שם מעבר לקשת".

אז איפה אתה? "מיד אחרי סיום העונה נוצר קשר ביני לבין עברי לידר, ומאז אנחנו עובדים יחד. מצד אחד אני לא יכול להגיד שאנחנו עובדים על אלבום, ומצד שני בטח שלא סתם מג'מג'מים. אפשר לומר שאנחנו עובדים על שירים שלי בהפקתו. זה התחיל כשהייתי ב'כוכב' בספיישל שבו הוא התארח ונורא התחברנו. אני מביא שירים שלי, ועברי מנסה לכוון אותם למקום מעניין. בעקבות שיתוף הפעולה בערוץ 24 התחברתי מאוד עם כרמל אקמן, ובימים הקרובים ניפגש להקליט כמה דברים ביחד. חוץ מזה התגייסתי בפברואר האחרון, ואני משרת בקריה".

פרנסה: "בעיקר מהופעות של 'כוכב נולד', וגם קצת מטכנאות אולפן".

היית חוזר על החוויה? "זה עשה לי טוב. אבל לא הייתי עובר את החוויה הזאת פעם שנייה. אני מסתכל על המתמודדים בעונה הזו, וכל כך מבין מה עובר עליהם עכשיו. זה אומנם כיף גדול, אבל ממש לא מקנא בהם".

בקשר עם מתמודדים אחרים? "רק עם כרמל".

התגובה הכי שכיחה ברחוב: "בדרך כלל זו התייחסות לשיער. זה הרי הדבר הכי בולט ויזואלית. אבל האמת היא שמפברואר מזהים אותי פחות, כי בגלל הגיוס לצה"ל הסתפרתי".

איך זה שכוכב אחד? "המילה הזו, 'כוכב', ובכלל העולם הזה - לא מדברים אליי ולא מושכים אותי. גם כשנכנסתי לתוכנית המילה 'כוכב' קצת צרמה לי. יש טרנד מעצבן כזה שכולם רוצים להיות כוכבים, אבל לא כל כך מבינים מה זה אומר. אני חושב שזה נורא ריקני להיות כוכב נטו, ומעדיף להיות מלא ממקומות אחרים".

ואיפה נמצאים אדיר אוחיון, האחים צנחני, זהבית פסי, שלומי בראל, נעמה לוי, מעיין שקד, מרים טוקאן, שי רביזדה, מישל גוריאלשווילי, חנה גור, מורן גמילאל, מישה קירקילן, לירז רחמין, דניאל בן חיים, מאיה ממן לירון לב, דורון רוקח, בן שרעבי וציפי משהיד?