את מיקי גולדנברג, אחיו של דודו טופז, ניתן היה לראות בדיונים משפטיים רבים שהתקיימו מיום מעצרו של האח וגם היום, בהקראת כתב האישום, הוא היה שם וחיכה לאחיו שייכנס לאולם בית המשפט.

בזמן שגולדנברג ואנשי התקשורת הרבים המתינו לבדרן הנאשם, תקף אחיו של טופז את כתב חדשות 2. "הבוסית שלך תפטר אותך אם תגיד שורה קטנטנה טובה על דודו", צעק והוסיף, "אתה עובד במקום שהוא מאוד לא אובייקטיבי".

"לא נותנים לך לשדר מה שבלב שלך אתה רוצה", אמר גולדנברג. "אני רואה אותך מקריא מהכתב משהו. שום דבר פה לא ספונטני".

טופז על ספסל הנאשמים: "ניסיתי להתאבד לפני 3 ימים"

"אני לא מבין איך הגעתי למצב הזה, זה משהו שהשתלט עליי בגלל כדורים שאני לוקח", כך אמר היום הבדרן דודו טופז בתום הדיון בבית המשפט בו הוקרא בפניו כתב האישום. "ניסיתי להתאבד לפני שלושה ימים, הישיבה במעצר היא עונש נפשי, לא פיזי", אומר טופז ומדגיש: "אני לא מסוכן לציבור".

טופז פנה לשופט וביקש ממנו לראות את בנו. "לא ראיתי את הילד שלי שלושה שבועות, הוא בן שמונה. תן לי לחבק את הילדים שלי שקראו בעיתון שאני רוצה לרצוח את האמא שלהם", אמר טופז. "שים עליי אפילו שבעה שוטרים מסביבי", הוא הוסיף בבקשתו לשופט.

18 ימים מאז מעצרו, הוגש הבוקר כתב האישום בעניינו של דודו טופז לבית המשפט המחוזי בתל אביב. לראשונה הופיע "הראשון בבידור" מול שופט, שהשמיע בפניו שבעה אישומים. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו דיווחים ותמונות מהדיון בשידור חי ובלעדי.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

קראו את כתב האישום המלא

שכנו של אבי ניר משחזר את הרגעים לאחר התקיפה

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר