אחרי היממה בבית החולים וולפסון, דודו טופז מתאושש. אבל היום מתברר כי בתאו הוא השאיר מתחת למזרן מכתב התאבדות וצוואה.

"ילדיי אהובי נפשי", כתב טופז במכתב. "החלטתי שאני רוצה למות. אני לא יכול להתמודד עם החרטה. עם ייסורי המצפון והנפש. אני חש בושה גדולה. סלחו לי".

הבוקר הגיע לבית החולים וולפסון סגן ניצב נמרוד דניאל, ראש אגף החקירות במרחב ירקון, כדי לראות אם טופז יעמוד ביום נוסף של חקירה. גם אחיו מיקי גולדנברג וסנגורו עורך הדין ציון אמיר, הגיעו לבקרו. "זה היה ביקור עבודה ותו לא", התעקש עו"ד אמיר. "אין לי מה למסור".

במסמך שהותיר טופז בתא הוא השאיר הוראות מדויקות לחלק את כספו באופן שווה בין ילדיו. "קצתי בחיים האלה. אני מרגיש את הצער, הבושה ובעיקר האשמה. בא לי למות. אני מבקש סליחה מכל מי שפגעתי בו. אני כבר לא עצמי". מחר תתחדש החקירה עד אז טופז ישהה בפיקוח.

"דודו נראה עצוב ומכונס"

טופז נלקח למעצר שהיכה את המדינה בתדהמה (צילום: ערוץ 1)
טופז בחקירתו, היום | צילום: ערוץ 1

טופז עזב בשעות הצהריים את בית החולים "וולפסון" בו אושפז אתמול. משם, נלקח על ידי השוטרים להמשך חקירת המשטרה. "הזונות הגיעו", אמר לעיתונאים שניגשו אליו.

הבוקר סיפרו אחיות וסניטרים בבית החולים לחדשות 2 באינטרנט כי "דודו נראה עצוב מאוד ומכונס בעצמו, כשהוא קורא את הכתבות עליו בעיתונים".  הצוות הרפואי מספר כי מצב רוחו של טופז ירוד. "הוא מבואס וחוזר ואומר אני לא מאמין שזה קורה לי", סיפר אחד הסניטרים. "טופז קורא את עיתונים בהם הכתבות על עצמו. הוא יושב מקופל ואומר שהוא עצוב".

במהלך היום הגיעה לבית החולים ורדה, מעריצה של טופז שהביאה לו פנקס עם הקדשה וספר תהילים. "אני מכירה את דודו מהטלוויזיה. אהבתי אותו מאוד, אני לא יודעת מה יהיה איתו עכשיו ואני מקווה שהוא יהיה בסדר".

גם אחיו של טופז מיקי גולדנברג הגיע למקום והביא לו מוצרי מזון ושתייה אך לא הסכים לשוחח עם אנשי התקשורת במקום. סניגורו של טופז עו"ד ציון אמיר נפגש איתו לצורך מתן יעוץ משפטי.

טופז צפוי לצאת מבית החולים בשעות הקרובות להמשך חקירתו במשטרה. בסוף השבוע, ככל הנראה לא ישהה בבית החולים ויוחזר לתא המעצר.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2? 

פרשת טופז והתקיפות - סיקור מיוחד:

שוחרר וקילל את העיתונאים

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

רשימת החיסול של טופז כללה אנשי טלוויזיה בכירים

דודו טופז ניסה להתאבד בתא המעצר

העצירים באבו כביר מלגלגים: "טופז נשבר מהר"

בלעדי: טופז מדבר לראשונה מאז ההודאה