מיליוני אנשים בעולם כבר הצטרפו לטוויטר ברחבי העולם, ומה שמשגע את העולם - הגיע באיחור גם אלינו. הטוויטר, הרשת החברתית המקוונת החדשה, נחשבת היום לשלישית בגודלה לאחר פייסבוק ומייספייס. הקסם שלה הוא בעיקר בזריזות המידע וזמינותו ויש שמגדירים אותו כ-SMS משודרג. אז מה הטוויט שלכם?

כדי להצטרף לחגיגת הטוויטר, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח חשבון משלכם באמצעות כניסה לאתר ולחיצה על הכפתור "join today". במסך הבא שיופיע תתבקשו למלא את פרטיכם (שם מלא, שם משתמש אשר יזהה אתכם באתר, סיסמא ואת כתובת המייל שלכם), וזהו! אתם בפנים!

בשלב הבא, תוכלו להקליד את סיסמת הדואר האלקטרוני שלכם, באמצעותו תאתר הרשת אנשים ברשימת התפוצה שלכם שגם כן משתמשים בטוויטר, וגם מפורסמים שיש להם עוקבים רבים שייתכן שתמצאו עניין בעדכונים שלהם.

הצטרפו לחדשות 2 באינטרט

כדי להוסיף את חדשות 2 באינטרנט. לחצו על "find people" בצד הימני העליון של העמוד, והזינו את שם הטוויטר: channel2news. לאחר מכן לחצו על "follow". התהליך הפשוט הזה מבטיח שתקבלו עדכוני חדשות וקישורים לקטעי הווידאו המעניינים שעולים באתר, מידע על שידורים חיים, ועל שיחת היום הבאה.

במסגרת העליונה תוכלו להזין את ההודעות שלכם, שחייבות להיות באורך של עד 140 תווים. כל הקלדה במסגרת תתחיל את הספירה לאחור של התווים, וברגע שהיא תעלה לאוויר - היא תופיע אוטומטית אצל כל העוקבים שלכם.

חדשות 2 באינטרנט כבר נתנו במה לגולשי הטוויטר בשידור חי בתכנית 'פגוש את העיתונות'. עשרות שאלות ותגובות נשלחו לטוויטר בזמן שידור הריאיון עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' וחלקן אף זכו לתגובה און-ליין בזמן השידור.

עוד בנושא:

דעה: תלמדו לתפוס את הקהל ברשת

בריטניה: מדע - OUT, פייסבוק - IN

הוליווד: הסלבס משתלטים על הטוויטר

הכירו את החתול הכי מעודכן בטוויטר