המצוד נמשך: המשטרה ממשיכה לנסות לאתר את החולייה השנייה שעל פי החשד שכר טופז על מנת לבצע את תקיפות אנשי הטלוויזיה. זהותם של חברי החולייה ידועה למשטרה - ככל הנראה מדובר במאבטחים שחיפשו השלמת הכנסה.

על מנת לאתר את החולייה, שככל הנראה ירדה למחתרת, מבצעים השוטרים מעקבים ואוספים מידע מודיעיני. במהלך היום הגיעו בלשי משטרת תל אביב למספר יעדים במסגרת המצוד אחר החשודים. חלק מהיעדים, אמר גורם במשטרה, היו בתי עסק שעל פי החשד החשודים עובדים בהם כמאבטחים.

מחר ישתתף טופז בדיון להארכת מעצרו. על פי ההערכה במשטרה, בתוך שבוע עד שבועיים יוגש נגד הבדרן כתב אישום בגין הזמנת תקיפותיהם של שלושת בכירי תעשיית הטלוויזיה.

מנחה "כוכב נולד" צביקה הדר הביע היום, בריאיון לגלי צה"ל, תדהמה מהעובדה שגם הוא היה על הכוונת של טופז. "עד עכשיו אני יושב ואומר 'לא יכול להיות'", אמר הדר. "זה מחריד. כאילו מפלצת אלימה שגדלה וגדלה. זה נורא".

החוקרים הפרטיים: ביררנו רק את הכתובות

בסוף השבוע עימתו חוקרי המשטרה את טופז עם עדויות החוקרים הפרטיים שהעסיק כדי לאתר את כתובותיהם של אנשי התקשורת. לטענת החוקרים הפרטיים, הם פעלו בהתאם לחוק וביררו עבור טופז אך ורק את הכתובות אותן ביקש - ולא אספו עבורו מודיעין.

"שיתפנו ונמשיך לשתף פעולה עם משטרת ישראל ככל שנידרש", אמר היום מנכ"ל חברת החקירות TG עירד תמיר. "נמסרה עדות קצרה במשטרה לבקשתה והוברר כי משרדנו פעל בהתאם לחוק".

במחשבו האישי של טופז מצאה המשטרה "תיקי מודיעין" על אנשי התקשורת שהותקפו על ידי שליחיו של טופז - אבי ניר, שירה מרגלית ובועז בן-ציון, וכן על אישים נוספים שתקיפות שלהם תוכננו אך לא יצאו אל הפועל - אברי גלעד, ארז טל וצביקה הדר.

המידע במחשבו של טופז היה מפורט ביותר, וכלל תמונות של הבתים, פירוט שגרת יומם של אנשי התקשורת, מידע על מכוניותיהם וכן דרכי הגעה ומילוט מהבתים. כעת עולה השאלה: אם החוקרים הפרטיים שהפעיל טופז לא אספו את המודיעין, מאין הוא הגיע למחשבו של טופז? על כך יצטרכו להשיב חוקרי המשטרה. 

בהכנת הידיעה השתתף גלעד שלמור

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

המשטרה מנהלת מצוד אחר תוקפי אבי ניר; זהותם ידועה

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

שוחרר וקילל את העיתונאים

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

רשימת החיסול של טופז כללה אנשי טלוויזיה בכירים

דודו טופז ניסה להתאבד בתא המעצר

העצירים באבו כביר מלגלגים: "טופז נשבר מהר"

בלעדי: טופז מדבר לראשונה מאז ההודאה