"אני כבר לא מאמינה לכל מה שיוצא בתקשורת, לכן אני לא יכולה להתייחס לדיווחים. אני לא יודעת אם הם אמת או לא", כך אומרת היום רוני חן, גרושתו של דודו טופז - בהתייחסות ראשונה לדיווחים על פיהם התכוון טופז לפגוע גם בה ובבעלה.

"יש פה ילדים קטנים שמעורבים בסיפור", אומרת חן. "כל מה שמעניין אותי כרגע זה הבן שלי, ושהילדים האחרים של דודו ימשיכו בשגרה ויצליחו לחיות איכשהו בסערה הזאת", היא מוסיפה.

גם היום נחקר דודו טופז מספר שעות במטה משטרת מרחב ירקון בצפון תל אביב. בחקירתו הכחיש כי ניסה לפגוע בגרושתו רוני חן וטען כי שכנו דניאל זנקו הוא זה ששכנע אותו והפעיל עליו מניפולציות כדי לרצות בתקיפתה.

היום ניסו החוקרים לעמת בין השניים. זנקו טען כי דווקא הוא היה הקורבן, וכי "ההערצה העיוורת" שלו לטופז, לדבריו, היא שגרמה לו לעשות את כל מה שטופז ביקש.

בימים האחרונים שומעים החוקרים בפרשה עדויות רבות ממקורביו של טופז ומנסים לבדוק האם הם ידעו מה התרחש במוחו ובסביבתו של טופז.

טופז לחברתו: "יש לי סוד, התנהגתי לא בסדר"

אתמול התברר, כי ייתכן ותקיפתה של המשנה למנכ"ל "רשת", שירה מרגלית, הייתה יכולה להימנע. חברתו האחרונה של דודו טופז סיפרה אמש לחדשות 2 על השהייה במחיצתו בשבועות האחרונים שלפני המעצר, ואמרה כי טופז ניסה לספר לה על ה"דברים" שעשה.

"הוא ממש בכה עם דמעות", אמרה בשיחה טלפונית. "אמרתי לו 'אתה לא בטלוויזיה, אוקיי, לא נורא. תהיה גאה בדברים שעשית'. אבל הוא המשיך והיה עצוב".

"הוא אמר לי 'זה סוד שמציק לי, התנהגתי לא בסדר'", סיפרה החברה. "ואני ישר חשבתי על עבירות מס או דברים דומים. אמרתי לו 'זה בסדר, לכולם יש סודות' ולא רציתי לשמוע. הוא ממש רצה להוציא את זה מעצמו, להקיא את זה החוצה. זה היה לפני התקיפה של שירה מרגלית, ואם הייתי נותנת לו להיפתח אולי זה לא היה קורה".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

חוליית התוקפים ירדה למחתרת

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

שוחרר וקילל את העיתונאים

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

רשימת החיסול של טופז כללה את צביקה הדר, ארז טל ואברי גלעד