קרוב לשבועיים חלפו מאז נעצר סרן ארז אפרתי, איש יחידת האבטחה המטכ"לית, בחשד לניסיון אונס חמור שבוצע בליל מסיבת הרווקים שלו בנמל תל אביב.

בת זוגו של הקצין החשוד, ורד אלי, התעקשה מאז מעצרו כי הוא חף מפשע וכי היא תומכת בו בצורה מלאה, ולא נרתעת מלהתראיין בנושא בכלי התקשורת. גם לאחר התאמת ה-DNA בין הזרע שנמצא על בגדיה של הנאנסת לזרעו של אפרתי, הקפידה בת זוגו להתייצב לצידו ולהגיע לדיוני הארכת המעצר בעניינו. בדיון הקודם, הגדילה בת הזוג לעשות ואף שלחה לו "נשיקות חמות". 

ורד אלי וארז אפרתי (צילום: חדשות 2)
ארז אפרתי וארוסתו ורד בימים טובים יותר | צילום: חדשות 2

גם היום, עם פרסום פרטיו ותמונתו של אפרתי לקראת הגשת כתב אישום נגדו - ככל הנראה עד יום ראשון הקרוב - ממשיכה ורד להכחיש מול המצלמה: "הוא חף מפשע, וזה כל מה שיש לי להגיד", אמרה הארוסה למצלמת חדשות 2 בבית המשפט.

"אני בטוחה שהוא לא עשה זאת"

"קשה לי להתמודד עם המצב ועם ההאשמות החמורות כלפי האהוב שלי", אמרה ורד אלי בראיון לחדשות 2 כמה ימים לאחר התפוצצות הפרשה. "אני מכירה ומעריכה ואפילו מעריצה אותו וההאשמות לא מתקשרות למי שהוא. מבחינתי זה לא יכול להיות".

למרות הממצאים האחרים שנמצאו בזירה היא מסרבת להאמין שהארוס שלה, עמו היתה אמורה להתחתן, קשור באיזשהו אופן לאונס. "אם המתלוננת לא זיהתה אותו - יכול להיות שזה מישהו אחר עשה לה את זה והשוטרים התרכזו באהוב שלי, שהיה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון".

"אני מסתובבת בראש מורם"

על ההיכרות ביניהם היא מספרת בחיוך. "הכרנו כשהיינו בני 19 והייתה בינינו אהבה ממבט ראשון. כמה שנים אחרי כך נפרדנו למשך ארבע שנים כי היינו צעירים, וחזרנו לפני כשנה וחצי", כך לדברי הארוסה. מאז הם ביחד ולאחרונה אף החליטו להינשא זה לזה. "עברנו לגור ביחד והאהבה בינינו פרחה. הוא הבעל המושלם בשבילי - בן הזוג המושלם".

לדבריה, לא הופתעה מכך שהמתלוננת לא זיהתה את תמונתו של בן זוגה. "אני יודעת שזה לא הוא. בשבילנו זה היה ברור וכרגע אין הוכחות. אני לא מאמינה למה שאנשים מספרים. אי והמשפחה שלו מכירים אותו, ועובדה שהמתלוננת לא זיהתה אותו במסדר".

עד שתתברר אשמתו, או חפותו, היא מצהירה שתעמוד לצדו לכל אורך הדרך. "קשה לי מאד עם העניין של ביטול החתונה, זה היה חלום בשבילי להתחתן איתו", אומרת ארוסתו של החשוד. "אני מאוכזבת שהחתונה נדחתה אבל היא לא התבטלה - היא נדחתה, ואין לי על מה להיות מובכת, אני ובן זוגי לא עשינו שום דבר רע. אני יושבת פה בראש מורם".

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד שלמור, דנה סומברג, ברהנו טגניה וגיא פלג

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

החשוד באונס הובא לשחזור בנמל ת"א

הותר לפרסום: ארז אפרתי הוא החשוד באונס

חבריו של המאבטח: "יהיו הפתעות"

ה-DNA של הקצין החשוד באונס בנמל ת"א תואם לממצאים על גופה

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס