חשוד בדיון בבית המשפט (צילום: חדשות 2)
ממשיך לשתוק. החשוד בבימ"ש | צילום: חדשות 2

מעידה חד פעמית או דפוס פעולה חוזר? במשטרה בודקים חשד לפיו הקצין החשוד בניסיון אונס צעירה בסוף השבוע בנמל תל אביב היה מעורב בתקיפה מינית אחרת.

הבוקר חשפה כתבת רשת ב', עדי מאירי, כי במשטרה חושדים שהצעיר, שאבטח בעבר את הרמטכ"ל גבי אשכנזי, קשור לאונס צעירה כבת 20 לפני כשנה בצפון תל אביב. במהלך התקיפה הוכתה הצעירה באכזריות וספגה חבלות רבות. במהלך היום ייחקר הקצין באשר למעורבותו באירוע, אשר מזכיר במאפייניו את המקרה האחרון.

"אין לנו מושג על הטענות הללו, וזה מוזר כי הדבר הועלה", אמר בפליאה סניגורו של הקצין, עו"ד בני נהרי. "מרשי לא הובא להארכת מעצר על מקרה נוסף, אלא רק להארכת מעצר בעניין הנושא המדובר". עו"ד נהרי הדגיש כי המשטרה לא עדכנה אותו בעניין החשדות החדשים וציין כי מרשו ממשיך להכחיש את המיוחס לו.

מהמשטרה נמסר בתגובה כי אין בכוונתם להתייחס לפרטי החקירה. "אנחנו לא מאשרים ולא מכחישים שום כיוון", הדגישו. 

מסרב לעבור בדיקה גופנית

אתמול סירב החשוד לאפשר לצוות החוקרים לערוך לו בדיקה רפואית בחבלות שנמצאו על גופו. במשטרה טענו כי אם יבדקו את החבלות, ניתן יהיה להוכיח כי מקורן במאבק שניהלה עימו הצעירה. הקצין ופרקליטיו סירבו בתואנה כי החבלות נגרמו לפני יותר מ-48 שעות ולכן לא ניתן להסיק מהן דבר.

במשטרה בטוחים גם היום כי בידיהם האיש שביצע את המעשה. המתלוננת עברה בדיקות מקיפות, ומהן עולה כי החבלות תואמות לתיאור התקיפה שמסרה, ולחבלות שנמצאות על גופו של החשוד. בנוסף, עדי ראייה זיהו את החשוד כמי שנמלט מהמקום.

"חיית טרף"

מצבה כואב ועצוב, היא לא חזקה - היא פשוט גייסה את מה שיש לה ברגע הנכון וצעקה עד שמישהו יסייע לה" - כך אמרה אתמול פרקליטתה של הצעירה, עו"ד חדווה באום.

"זה היה מסוג מעשי האונס ה'קלאסיים'- מעשה אכזרי שממנו כל אמא ואשה פוחדת", הדגיש עו"ד באום. "פתאום ברגע אחד האיש נהפך להיות חיית טרף. מדובר באדם שהכשירו אותו להיות חזק, והוא מנצל את זה נגד בחורות תמימות. מזל שהיה מישהו בסביבה, הוא איים עליה שירצח אותה".