חשדות המשטרה לגבי מעורבותו של מאבטח הרמטכ"ל לשעבר בניסיון אונס של צעירה בנמל תל אביב, מקבלות הבוקר חיזוק משמעותי. תוצאות בדיקות ה-DNA שנערכו לקצין תואמות את הממצאים שנמצאו על גופה של המתלוננת. צו איסור פרסום עדיין מוטל על פרטיו ותמונתו של החשוד.

במשטרה אומרים כי ההתאמה בין דגימת הזרע שנלקחה מהמאבטח ובין הממצאים בזירה מלמדת כי החשוד בא לסיפוק מיני כתוצאה מהתקיפה, ולכן ייתכן ויואשם באונס הצעירה ולא בניסיון אונס בלבד.

החוקרים: "הוא לא פראייר"

אמש הטיחו החוקרים בחשוד את המידע לפיו יש התאמה ב-DNA, אך זה ממשיך להכחיש את מעורבותו באירוע. "הוא לא פראייר בכלל", סיפר אחד מהם וציין כי על החשוד ניכר ניסיונו כלוחם יחידה מובחרת ואיש שב"כ לשעבר. "הוא יודע לתת את התשובה שהוא צריך בזמן שהוא צריך. הוא נוקשה ולא נשבר אפילו לרגע".

פרקליטיו של החשוד, עורכי הדין בני וקרן נהרי, אומרים כי מרשם ממשיך לדבוק בגרסתו. "הנוהג הוא שחומר החקירה חסוי לחלוטין עד להגשת כתב האישום", ציין עו"ד נהרי. "עצם העובדה שהחומר נמצא בידי התקשורת ולא בידי מי שמייצג את הנאשם - עצוב בעיניי".

"אם היה סיכוי לטעות - הוא נמוג"

בקרבתה של המתלוננת הגיבו בסיפוק לממצאים החדשים. "גם טרם התוצאות, הייתה המתלוננת בטוחה שמדובר באדם הנכון", ציינה פרקליטתה, עו"ד חדוה באום. "תוצאות הבדיקה מראות שאם היה סיכוי לטעות - הוא נמוג. למתלוננת אמנם היה ברור מי ביצע את האונס, אך לא כך לבית המשפט".

לדברי עו"ד באום, מרשתה משוכנעת שבידי המשטרה האדם הנכון ומדגישה כי: "חשוב לה באופן אישי שמי שעשה את זה אכן יהיה זה שיבוא על עונשו".

הארוסה: עמדתי לא השתנתה

למרות הממצאים האחרים שנמצאו בזירה מסרבת ארוסתו של הקצין, עמו היתה אמורה להתחתן אתמול, להאמין כי הוא קשור באיזשהו אופן לאונס. "עמדתי לא השתנתה", היא אומרת היום ומדגישה כי היא ממשיכה לתמוך בבן זוגה. "מבחינתי הכל אותו דבר, מה שאמרתי בעבר - תקף גם היום".

ביום שני האחרון סיפרה ארוסתו של החשוד על ההיכרות ביניהם. "הכרנו כשהיינו בני 19 והייתה בינינו אהבה ממבט ראשון. כמה שנים אחרי כך נפרדנו למשך ארבע שנים כי היינו צעירים, וחזרנו לפני כשנה וחצי", כך לדברי הארוסה. מאז הם ביחד ולאחרונה אף החליטו להינשא זה לזה. "עברנו לגור ביחד והאהבה בינינו פרחה. הוא הבעל המושלם בשבילי - בן הזוג המושלם".

הקצין החשוד באונס (צילום: חדשות 2)
מסתבך. סרן א' בבית המשפט | צילום: חדשות 2

לדבריה, לא הופתעה מכך שהמתלוננת לא זיהתה את תמונתו של בן זוגה במסדר שנערך היום. "אני יודעת שזה לא הוא. בשבילנו זה היה ברור וכרגע אין הוכחות. אני לא מאמינה למה שאנשים מספרים. אני והמשפחה שלו מכירים אותו, ועובדה שהמתלוננת לא זיהתה אותו במסדר".

עד שתתברר אשמתו, או חפותו, היא מצהירה שתעמוד לצדו לכל אורך הדרך. "קשה לי מאד עם העניין של ביטול החתונה, זה היה חלום בשבילי להתחתן איתו", אומרת ארוסתו של החשוד. "אני מאוכזבת שהחתונה נדחתה אבל היא לא התבטלה - היא נדחתה, ואין לי על מה להיות מובכת, אני ובן זוגי לא עשינו שום דבר רע. אני יושבת פה בראש מורם".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

מסדר הזיהוי: המתלוננת לא זיהתה את החשוד

האם הקצין החשוד אנס בעבר?

הקצין וארוסתו החליטו לדחות את החתונה

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"

מאבטח של הרמטכ"ל נעצר בחשד לאונס