העמוד הרשמי של רוני גינוסר בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

רוני גינוסר

תלמידת המוזיקה המצטיינת הגיעה לאודישנים עם מגבלה, אך כשרוני ביצעה את השיר "חיוכים" באופן מושלם, השופטים העבירו אותה לשלב הבא ללא ספקות. אצל המתמודדת הזו המוזיקה היא לא רק תחביב אלא גם דרך חיים, ובעתיד היא חולמת להופיע במדיסון סקוור גארדן בניו יורק. רוני גינוסר, תעודת זהות

כוכב נולד | פורסם 30/05/10 18:35:45 

בשביל רוני גינוסר המוזיקה היא לא רק תחביב, אלא גם דרך חיים. בגיל 22 כבר יודעת רוני ש"צייר מצייר ציורים על קנבס, אבל מוזיקאי מצייר את ציוריו על השקט". רוני נולדה בתאריך ה-16.6.87 והפעם הראשונה בה הופיעה מול קהל הייתה בפסטיבל הג'אז באילת. כיום היא כבר חולמת להגיע בעתיד למדיסון סקוור גארדן בניו יורק, אחינועם ניני מאוד השפיעה עליה, היא מאוד אוהבת את הגיוון שיש במרינה מקסימיליאן בלומין ולאחרונה גם למדה שבעזרת אומץ וריכוז היא יכולה לעמוד מול מצלמה ולדבר מול הרבה אנשים.

הרגע שהיא הכי גאה בו היה כשהתקבלה לאוניברסיטת ברקלי שבבוסטון, ואם הייתה יכולה לבחור כישרון הייתה רוצה ללא ספק לדעת לתקשר כמו כולם ולהתגבר על אוטיזם הסוואנט בו היא לוקה. לפני כל הופעה נוהגת רוני לבצע תרגילי נשימות וחימום קול, וחבריה אולי יופתעו לגלות שהיא אוהבת לשמוע מוזיקה קלאסית ויודעת גם לצייר, לרקוד ולשחק.

  הביצועים של רוני:

  בחזרות, צדי ביקש מרוני להוציא משהו מעבר ולבחור שירים שיספרו סיפור, ורוני החליטה לעלות לבמה עם השיר "ניגונים". בתום הביצוע, גל טען שלמרות שהשיר עצמו נורא עתיק,הוא  נשמע כאילו הרגע נקטף מהעץ ושהיא גורמת לו כמעט לבכות. מרגול טענה שהיה ביצוע "סוף העולם" לדעתה. דנה חשבה שאלוהים שלח אותה אלינו כמו מלאך אבל הייתה רוצה לשמוע אותה בשירים הרבה יותר קשים. פבלו טען שרוני מצליחה לגעת לו בלב. צדי סיכם וטען שרוני צריכה תמיד להקשיב לעצמה.

   

  בתכנית הדואטים הראשונה, אור גלעדי בחר ברוני גינוסר והשניים בחרו בשיר "אדון עולם" מן המקורות. בחזרות אור התבייש לצפות בעצמו וצדי העיר על העמידה של רוני. בתום הביצוע, גל טען שבחירת השיר הייתה טובה והם עשו מהשיר פלא. מרגול טענה שאור גנב את ההצגה ורוני לא דחפה מספיק. דנה חלקה על מרגול וטענה שאף זמרת לא יכולה לגנוב לרוני את ההצגה ולגבי אור היא לראשונה הבינה שיש לו את הזכות להיות בנבחרת. פבלו טען שהשילוב ביניהם הוא מלאך ומלאכית ששרו. צדי טען שהשילוב ביניהם היה בעייתי אבל הם עמדו בזה בכבוד.

  בספיישל אייל גולן, רוני בחרה לשיר את השיר "לנצח בני". ברגע שרוני נפגשה עם אייל גולן בחדר החזרות היא קיבלה ממנו מחמאה ענקית. אייל טען שהרבה שנים הוא לא התרגש מזמר כמו שהתרגש כאשר שמע את האודישן של רוני. בתום הביצוע, צדי התרגש וטען שרוני מיוחדת אבל חושש שהביצוע לא יעבוד. דנה מצפה מרוני להתחיל לגוון בביצועים. אייל גולן סיכם וטען שרוני ממשיכה לרגש אותו. מרגול חשבה שהביצוע היה יפה וזהו. גל הסכים עם דנה וטען שהביצוע חזר על עצמו כמו שאר הביצועים שלה העונה.

  בספיישל צביקה פיק רוני בחרה לשיר את הלהיט "מעלה מעלה". בחדר החזרות, לאחר שכבר התחילהלעבוד על השיר, הרגישה רוני שהפעם היא צריכה ללכת על שיר קצבי. לאחר שיחה עם אימה, רוני החליטה להחליף שיר ולבצע את הלהיט "מעלה מעלה". בפגישה עם צביקה פיק, המאסטרו אישר את הבחירה ואהב את הביצוע בחזרות. בתום הביצוע, מרגול הרגישה שהפתיח היה מדויק אבל היא הייתה מבולבלת ומפוחדת בביצוע למרות שהייתה מצויינת. גל אהב שהיא ניסתה להיות נערה בגילה אבל היא טרם יודעת איך להיות נערה בגילך על במה. צדי לא התחבר לביצוע. גם פבלו הרגיש שרוני לא הרגישה נוח. דנה סיכמה וטענה שרוני הפעם הוכיחה שהיא יכולה לגעת בז'אנרים אחרים, אמנם צריכה להתחספס אבל יש לה את זה.

  בתכנית הדואטים, רוני בחרה לשיר עם היבה בטחיש והשתיים שמעו בעצתו של גל ובחרו בשיר "סליחות". בתום הביצוע, מרגול אהבה את בחירת השיר וטענה שרוני דייקה יותר מהיבה אבל השירה הייתה פיוטית. גל אהב את הבחירה וטען שמדובר בטקסט הכי נכון שיושב על רוני, הביצוע היה יפה אבל לא מדהים. צדי טען שהביצוע היה מעט טכני מידי וקר אבל היה טוב. פבלו חשב שהן נתנו המון כבוד לשיר מצוין והדואט היה מרגש. דנה אהבה את הווקאליות אך היא ממש לא נהנתה לצערה.

   

  רוני גינוסר בחרה בליאור עקיבא לדואט והשניים בחרו בשיר "כמה אהבה". בחדר החזרות, אימה של רוני הציעה לליאור להיות יותר רומנטי בשירה. בתום הביצוע, דנה אהבה את הבחירה בשיר ואת רוני שהביאה רוני אחרת הערב ואילו ליאור, חשבה דנה, שלחץ מידי. מרגול לא התעלפה אבל חשבה שהביצוע היה בסדר ותו לא. גל חשב שהביצוע היה חמוד בלבד. צדי הרגיש שרוני שפגש באודישנים קצת נעלמה. פבלו אהב את הביצוע אך הציע לליאור לעדן את הסלסולים.

  עדי אשכנזי אהבה את רוני בשיר וחשבה שהביצוע היה יפה.

  בתום הדואט, רוני וליאור דורגו במקומות האחרונים בדירוג השופטים ולאחר שקלול הקהל. רוני התבקשה לבצע סולו והיא בחרה בשיר "בלדה לנאיבית". בסוף הביצוע, כל השופטים אהבו את הסולו של רוני.

   

   

   

   

  רוני פגשה את רמי בחדר החזרות וגרמה לו לבכות. רמי טען שם שהוא לא מצליח להסביר איך היא מצליחה לעשות את זה, אבל הביצועים שלה לדעתו מקסימים.

  דנה הייתה ראשונה בפאנל השופטים שהתלהבה, ואמרה שרוני ריגשה אותה מאוד. מרגול החמיאה לביצוע אך התלהבה פחות מהרגש שהיה בשיר, גל הוסיף שמדובר בפריצת דרך ושהביצוע גרם לרוני להיראות מגוונת יותר מבדרך כלל וצדי אמר שהביצוע היה טוב אך מעט לעוס. לבסוף, פבלו אמר שהביצוע עשה לו מסאז' בלב.

   

  בחדר החזרות, רוני גינוסר פגשה את יהודה פוליקר והשמיעה לו את הגרסא שלה לשיר "פנים אל מול פנים". יהודה חשב שהשיר עובר יפה אבל הוא לא מרגש אותו מספיק ולכן הציע לה לשיר את השיר "אילו הייתי איתך". לבסוף רוני אהבה את השיר והחליטה לשנות את בחירתה. בתום הביצוע, גל חשב שרוני שרה יפה אבל עדיין לא הייתה אצלה פריצה כמו אצל חלק מהמתמודדים. צדי טען שלרוני יש קהל קבוע אך היום לדעתו היא חיזקה את מעמדה בנבחרת ובחירת השיר הייתה מצויינת. פבלו טען שרוני צריכה להישאר איפה שהיא כי היא ממיסה ומרגשת. דנה טענה שהביצוע היה מלא רגש אבל היא הסכימה מעט עם גל ופחדה שרוני תתחיל לשעמם. מרגול אהבה את הביצוע.

  רוני גינוסר בחרה בלהיט "ערב כחול עמוק" של ריטה שצעד במקום השני במצעד השנתי הישראלי בשנת 1995. בתום הביצוע, דנה הרגישה שהערב היה כחלחל ולא עמוק במיוחד. מרגול חשבה שרוני לא הייתה מפוקסת לאורך השיר ושהיא איבדה את הבטחון. גל חשב אחרת והוא טען שרוני לקחה צעד קדימה שהוציא ממנה צבע חדש. צדי חשב שרוני שרה יותר את המלודיה ופחות את הטקטס. פבלו סיכם וטען שהביצוע היה קצת פושר לטעמו.

   

  רוני גינוסר פגשה את המעריצים החיילים שלה וסיפרה להם שבחרה בשיר "תפילה" של עופרה חזה ז"ל בספיישל חיל הים. בתום הביצוע, מרגול טענה שהביצוע לא הפיל אותה. גל חלק על מרגול וטענה שהביצוע היה מרגש. צדי טען שהבחירה הייתה נהדרת והשיר הוא מסוג השירים שמתאימים לה. פבלו חשב שהביצוע לא היה אחיד אבל טען שאלוהים כן שמע אותה הערב. דנה טענה שמדובר ברימייק לשרה'לה שרון בגרסת 2011.

   

  בספיישל שרית חדד, רוני גינוסר פגשה את שרית בחדר החזרות, שם סיפרה לה שבחרה לשיר "כשהלב בוכה". בתום הביצוע, גל חשב שבחירת השיר הזכירה את בחירת השיר של אתמול אך לדעתו הביצוע היה בסדר ולא יותר מזה. דנה טענה שרוני זמרת מרגשת ויחד עם השיר הזה היא נמצאה בבריכה הטבעית שלה. מרגול הסכימה עם כל מילה של דנה. צדי טען שהכל ביחד עבד. פבלו סיכם וטען שרוני צריכה להחזיק יותר את הקהל עם כוח.

  בתום ערב מרגש ומותח ולאחר שקלול דירוג השופטים, אתם בבית החלטתם שרוני גינוסר עוזבת את נבחרת כוכב נולד.

  להורדת הביצוע האחרון של רוני גינוסר שלחו את המילה רוני ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של רוני גינוסר בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי |אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן