העמוד הרשמי של דיאנה גולבי בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

דיאנה גולבי

סולנית להקת "הרוסים" מחזיקה כבר ברזומה מכובד של הופעות, אך כעת היא עומדת מול המבחן האמיתי: זכייה ב"כוכב נולד". דיאנה בטוחה ששנות השבעים הם התקופה האמיתית אליה היא שייכת, החלום שלה הוא להופיע מעל במות ברודווי ויש לה עבר בכדורגל. הזוכה הגדולה דיאנה גולבי, תעודת זהות

כוכב נולד | פורסם 30/05/10 18:24:09 

דיאנה גולבי נולדה לפני 18 שנה, בתאריך 16.1.92 במוסקבה, אבל היא בטוחה ששנות השבעים הם התקופה האמיתית אליה היא שייכת. כשהייתה בת 5 עלתה משפחתה לישראל, אבל דיאנה לא נהנתה יותר מדי זמן מארץ הקודש: בגיל 8 היא כבר הצטרפה לסטודיו אמריקאי ובגיל 12 התחילה את דרכה בתיאטרון רוסי מקומי בסנט-פטרסבורג.

דיאנה חושבת שהדרך הכי טובה להגשים חלומות היא פשוט להתעורר, ולמרות נסיון קצר בקבוצת הכדורגל-בנות של עירוני פ"ת היא הבינה מהר מאוד שהמוזיקה זו הדרך הנכונה. ההכרה הגיעה לאחר שהצליחה לגרום למורה הכי קשוח בבית ספר לבכות, כששרה את "הו רב חובל" בטקס יום הזיכרון ליצחק רבין. בעתיד דיאנה יודעת שהיא תמשיך לשיר, ולמרות שהיא מגדירה את עצמה כמינימליסטית החלום שלה הוא במות ברודווי. ואת מי היא אהבה מהמתמודדים של העונות הקודמות? "נינט צבטה אותי, ג'קו גרם לי לרצות לשיר איתו דואט, וכמובן מיי והשליטה שלה בכל שיר שתיקח".

  הביצועים של דיאנה:

  דיאנה בחרה לשיר את השיר "עד סוף הקיץ" של אהוד מנור. בחזרות, פבלו ודנה אהבו את הבחירה של דיאנה ודנה ביקשה שתהיה קמצנית לגבי הניואנסים שלה. בתום הביצוע, מרגול טענה שהיא לא זמרת אלא חיה רעה. גל טען שהביצוע היה מדהים. צדי הכתיר אותה כביצוע של הערב והוא סקרן לשמוע את הביצועים הבאים שלה. פבלו חשב שמבחינה ווקאלית היא הכי טובה בנבחרת והוא מאוד אהב את הביצוע. דנה סיכמה במילה אחת "וואו".

  הדואט האחרון בתכנית הדואטים הראשונה היה של יובל מרון שבחר בדיאנה גולבי. בחזרות פבלו עדיין לא הבין את בחירת השיר של יובל בתכנית הקודמת ודנה טענה שהוא לא שר את השיר אלא מזמזם. השניים בחרו לשיר את שירו של שלום חנוך "ניגע אל החלום".בתום הביצוע, צדי טען שמי שמופיע ליד דיאנה הוא בר מזל. החיבור ביניהם היה חזק והביצוע היה מעולה. פבלו טען שדיאנה מדהימה והזמרת הכי טובה ששמע ויובל השתפר מהתכנית הקודמת. דנה טענה שדיאנה תמכה ביובל והדואט היה מאוד טוב. לדעתה של מרגול, דיאנה עשתה ליובל חסד גדול. גל סיכם וטען שיובל הוכיח שהוא לא נמצא בנבחרת בטעות ולדעתו דיאנה מצויינת.

  בספיישל מירי מסיקה וקרן פלס, דיאנה בחרה לשיר את הלהיט של קרן פלס "מבול". בחזרות, מירי החמיאה לדיאנה ואמרה שהיא נשמעת מקצוענית. אחרי שדיאנה השמיעה לה טעימה קרן התאהבה בביצוע אבל חשבה שדיאנה כל הזמן כועסת. בתום הביצוע, דנה טענה שהשילוב בין דיאנה לקרן פלס מוריד מבול של כשרון אדיר. מרגול טענה שעליה נאמר "שאלוהים ישמור מהבת הזאת" גל טען שהביצוע היה שתי רמות מעל כל מה ששמענו הערב. צדי כבר מחכה לקנות את הדיסק שלה ופבלו היה רוצה לשבור את הגיטרה בסוף וטען שהביצוע היה מעולה.

  קרן ומירי התאהבו בביצוע וחשבו שהיה מושלם.

  בספיישל צביקה פיק, דיאנה בחרה לשיר את השיר "אהבה בסוף הקיץ". בחדר החזרות, דיאנה התרגשה מאוד מהפגישה עם צביקה והחלה קצת להתנשם בכבדות אך צביקה הצליח להרגיע אותה. לאחר שדיאנה ביצעה בחזרות את הגרסא שלה ללהיט, צביקה נשאר רק עם מחמאות. בתום הביצוע, צדי החמיא לביצוע וטען שהוא היה תיאטרלי והרגיש כאילו צפה בסרט מרתק בקולנוע. פבלו מאוד העריך את הבטחון שלה וטען שהביצוע היה מדהים. דנה גילתה שדיאנה באמת יודעת לספר סיפור מעבר לכשרון השירה שלה. מרגול החמיאה על הביצוע המושלם ולבסוף גל סיכם ואמר שדיאנה הייתה כל כך מוצלחת עד שלמרות שהוא לא אוהב את השיר, הוא אהב מאוד את הביצוע.

  >> צפו בקליפ הסלולארי של דיאנה לשיר "אהבה בסוף הקיץ"

  בתכנית הדואטים, ניקיה בראון בחרה בדיאנה לשיר את הדואט הראשון התכנית. שתיהן בחרו בשיר של זהבה בן ואתניקס "קטורנה מסאלה". ניקיה החמיאה לדיאנה על האופי ה"קול" שלה בחזרות והשתעשעו עם הרעיון לפצוח בריקוד ברייקדאנס. בתום הביצוע, צדי טען שהיה קשה לשפוט את ניקיה בשל תקלות הסאונד אבל הביצוע היה טוב כי דיאנה הייתה חזקה ומעניינת. פבלו חילק את הביצוע לשניים וטען שהפזמון היה מעולה אך הבתים היו בעייתיים מעט לדעתו. דנה אהבה את הנגיעות של ניקיה וטענה שהיא עמדה בגבורה בכל התקלות ולגבי דיאנה היא אהבה את החספוס של קולה והיא מצויינת בכל סגנון שתשיר. מרגול לא אהבה את הדואט כי טענה שלא היה רגש. גל סיכם שדיאנה הייתה נהדרת אבל הדואט היה פחות טוב.

  בתום הדואטים, דיאנה דורגה יחד עם ניקיה במקומות האחרונים בדירוג השופטים ולכן התבקשה לבצע סולו גורלי. דיאנה בחרה לשיר "ימי התום" של ריטה. בתום הביצוע גל טען שדיאנה הייתה מצויינת, מרגול נדהמה מהביצוע של דיאנה, דנה, פבלו וצדי הסכימו וטענו שדיאנה הבריקה.

   

   

  בחדר החזרות, דיאנה גולבי ואבי בן אבו התלבטו בבחירת השיר ולבסוף החליטו לבצע את השיר "בדד" של זהר ארגוב. הבחירה הפחידה קצת את דיאנה אך אבי עזר לה להתגבר על הפחד. בתום הביצוע, דנה טענה שהביצוע היה מושלם ולדעתה הם שני הזמרים היחידים ששרו שירת גמר מושלמת. מרגול הרוסה וטענה שהביצוע היה מצוין. גל טען שהדואט היה סוף טוב לערב. צדי שמח בשביל דיאנה שסוף סוף שמע אותה אחרת ואהב את אבי שהיה נהדר כרגיל לדעתו. פבלו טען ששניהם קרובים מאוד לגמר.

  עדי אשכנזי טענה שהביצוע היה מושלם ומתאים לגמר.

  דיאנה גולבי סיפרה בחדר החזרות על הבחירה שלה בשיר "לבכות" כי היא רוצה לרדת קצת מהלוק הכוחני שלה. היא ביצעה את השיר, ואחרי דקת דומייה שנראתה לדיאנה כמו נצח הכריז רמי כי מדובר בביצוע מקסים והוא מעוניין להקליט אותה ולהוציא את זה על סינגל. דיאנה ירדה מהבמה ופנתה לשמוע את ביקורת השופטים: מרגול אמרה שהיא רוצה לקחת את דיאנה לאוניברסיטת בוסטון ולחקור איך היא מצליחה לייצר שירת גמר בכל פעם מחדש. גל הוסיף שהיא רמה אחת מעל השאר, וצדי אמר שמדובר באחד מהשיאים שלה. פבלו הזכיר לדיאנה שיש לרמי הופעה בקיסריה והציעה לה להצטרף אליו. לדנה כבר נגמרו המחמאות, אך היא הכריזה כי מדובר במתמודדת הכי מוכשרת.

  דיאנה גולבי פגשה את יהודה פוליקר בחדר החזרות וקיבלה מחמאות על הביצועים שלה עד כה בתחרות. בתום הביצוע, גל טען שכל שבוע דיאנה נהדרת אך הוא פחות אהב את הגרסא שלה לשיר. צדי אהב את הביצוע אך פבלו טען שבחירת השיר לא הייתה הכי מוצלחת אבל היא ביצעה אותו טוב. דנה טענה שלא יהיה גמר בלי דיאנה אך ציפתה יותר מהביצוע הזה. מרגול הרגישה שהביצוע היה מאולץ למרות שהיא הייתה נהדרת.  הסולו הבא הוא של דיאנה גולבי שבחרה לשיר את הלהיט "תמיד אהבה" של עברי לידר שצעד בשנת 1998 במקום השמיני במצעד הישראלי השנתי. בתום הביצוע, גל טען שהביצוע היה נורא אינטלגנטי, שלם ועמוק. צדי הסכים וטען שדרך דיאנה הוא גילה מחדש את השיר. פבלו הרגיש שז'אק ברל קם לתחייה ושר בעברית. דנה טענה שאפשר לשים את התמונה של דיאנה תחת הגדרת המילון "שירה אינטלגנטית". מרגול סיכמה וטענה שדיאנה שיגעה אותה ונגעה לליבה.

   

  לקראת ספיישל חיל הים, דיאנה גולבי נפגשה עם חיילים בספינה שהציעו לעשות לה גיבוש לוחמים לפני הגיוס שלה והחמיאו לה על הביצועים שלה במהלך העונה. דיאנה בחרה לשיר את השיר של להקת היהודים "לפעמים" וקיבלה חיזוקים מהחיילים על הבחירה. בתום הביצוע, פבלו טען שדיאנה מראה שהיא בליגה אחרת מהנבחרת. דנה חיזקה את פבלו כי לדעתה דיאנה היא ההוט-קוטור של הנבחרת. מרגול טענה שדיאנה היא פצצת תאורה ימית. גל טען שדיאנה היא מעין פוליסת ביטוח כי תמיד כייף איתה. צדי סיכם וטען שהביצוע היה טוב אבל לדעתו הבחירה לא הייתה הכי נכונה.


  המעריצה הכי גדולה של שרית חדד, דיאנה גולבי, זכתה לפגוש אותה בחדר החזרות. כשנפגשו השניים, הסמיקה דיאנה וסיפרה לה שהיא מעריצה אותה מגיל קטן ומחזיקה אצלה את כל האלבומים שלה. דיאנה בחרה לשיר את השיר "יש חגיגה" ולאחר התלבטות, שרית חדד טענה שבחירת השיר מצויינת. בתום הביצוע, מרגול טענה שדיאנה מוכשרת כמו שד. גל הציע שיש להוציא בונוס לדיסק אמצע העונה ולהקליט את הביצועים של דיאנה. צדי טען שהביצוע היה חדש, אחר ומעולה. פבלו טען שכל הטקטס קיבל משמעויות חדשות והביצוע נשמע כמו פסקול לסרט ג'ימס בונד הבא. דנה סיכמה וטענה שהמסיבה של דיאנה היא מסיבה שונה משל שרית אך עדיין מעניינת, טעימה ומדהימה.

  דיאנה גולבי ציפתה ורצתה מאוד להיפגש עם לי בירן כי ידעה שהוא הכי יכול לעזור לה להוציא יותר מעצמה. ואכן כאשר נפגשנו השניים, דיאנה התרגשה ומיד החלו לחשוב על הביצוע הקרוב. ליבי אף נשאר עד מאוחר כדי לעבוד עם דיאנה על השיר וביקש לעלות איתה לבמה כמתופף. בתום הביצוע, גל חשב שמדובר באחד השירים הכי יפים בשפה העברית והביצוע היה המקום הראשון של גמר כוכב נולד. צדי טען שדיאנה ביצעה ביצוע חדש ונפלא לשיר. פבלו טען שדיאנה וליבי עשו מהשיר שיר אצטדיונים. דנה טענה שלדיאנה יש את הנעליים הכי נוחות למסע הארוך שהיא עוד תעבור. מרגול נשארה ללא מילים.

  דיאנה גולבי פגשה את דני סנדרסון בחדר החזרות וקיבלה מחמאות ממנו על הביצועים האחרונים. דיאנה בפעם חשבה לבחור שיר עם פחות דרמה ולכן בחרה בשיר "יו יה". דני אהב את הבחירה והחמיא לה על הביצוע. בתום הביצוע, פבלו חשב שלני קרביץ מנגן על הבמה כי הביצוע היה מעולה ולדעתו היא עולה לגמר בענק. דנה אהבה את הביצוע וטענה היא חייבת להיות בגמר. מרגול נשארה חסרת מילים וגל טען שהביצוע היה טוב מאוד. צדי סיכם וטען שהוא אהב את בחירת השיר והביצוע לדעתו היה פחות דרמטי ועשוי טוב.

  משפחתה של דיאנה גולבי המתגוררת בחולון גילתה סודות מילדותה של דיאנה ועל תקופת שרית חדד המדוברת ותקופת סלין דיון ומאריה קארי. לבסוף, משפחתה של דיאנה בחרה בשיר "אם תלך מכאן". בתום הביצוע, דנה טענה שדיאנה היא זמרת נדירה והיא ההמשך של ז'אק ברל. מרגול חשבה שאחרי ביצוע כזה צריך להיות אידיוט הבחור שיעזוב אותה. גל הוקסם מהביצוע. צדי הכריז כי דיאנה היא בדיוק מה שהתכנית מחפשת - כוכב. פבלו סיכם ואמר שמדובר בביצוע הכי טוב של הערב.

  דיאנה גולבי נפגשה השבוע עם אביהו מדינה לקראת ספיישל ים תיכוני. דיאנה בחרה לשיר "עד מתי אלוהי" ובזמן הטעימה שנתנה לאביהו החלה להתרגש ולבכות מהסיפור האישי שהתחבר לה לטקסט. בתום הביצוע, פבלו התענג מהביצוע ומהעיבוד ואהב את המקום שאליו לקחה אותו דיאנה שתמיד תהיה מוקפת בקהל. דנה טענה שדיאנה היא אחת המתמודדות הבודדות לאורך כל השנים שעליה יש חותמת שהיא זמרת ענקית ששווה גמר. מרגול שינתה את שמה של דיאנה ל"גאלבי" ולא גולבי. גל התמלא בדמעות בגרון ואילו צדי סיכם וטען שדיאנה מראה כנות וישירות שעוזרים לה להתקדם.

  דיאנה גולבי היא הפייבוריטית של הרבה אנשים ברחוב. האנשים ברחוב אהבו את הקול שלה וטענו שהיא "נותנת בראש", מציגה המון רגש ונוכחות בימתית. דיאנה בחרה בשיר "קרב איגרוף" של אפרת גוש. בתום הביצוע, צדי טען שדיאנה ענקית והביצוע היה מדהים למרות שלדעתו הוא לא בטוח לגבי בחירת השיר. פבלו טען שבחירת השיר הייתה שגויה למרות שהביצוע היה טוב. דנה הסכימה עם צדי ופבלו לגבי בחירת השיר. מרגול הורידה את הכובע בפני דיאנה על הביצוע המצוין. גל סיכם וטען שהביצוע היה מהמם ודיאנה פשוט נהדרת.

  דיאנה גולבי הסירה את כיסוי העיניים על הבמה הגדולה של הגמר בבריכת הסולטן והתרגשה מאוד ואפילו לשניה שקלה לברוח. בשיחה עם צביקה הדר דיאנה דיברה על ההתקרבות לאימה לאורך העונה ועל השינוי שחל בה מהאודישנים. בתום הביצוע, מרגול התפוצצה מקנאה על המעמד של להקת "ביג בנד" ואהבה את הביצוע. דנה החליטה שאת דיאנה נראה בגמר. פבלו העריך את העבודה הקשה של דיאנה וטען שאין מי שיעצור אותה. צדי לא זכר את דיאנה מחייכת ושמח שסוף סוף העלתה חיוך במהלך השיר. גל סיכם וענה בתגובה לטוקבק שהכי הצחיק את דיאנה וטען שהיא שרה פי מאה יותר טוב ממה שהיא מנקה.

  דיאנה גולבי פגשה את לואי להב וקיבלה מחמאות על הביצועים שלה לאורך כל התכנית. לואי טען שדיאנה היא מהאמנים שהגיעו מוגדרים ומוכנים ויודעת מה היא רוצה. לואי הציע לדיאנה לבצע את השיר "ילדים של החיים" של שלום חנוך וקצת הלחיץ אותה כשסיפר לה שביקש משלום חנוך לצפות בביצוע שלה הערב. בתום הביצוע, צדי התרגש כל כך עד שלא הצליח לדבר. בסופו של דבר טען שהרגיש בביצוע כאילו היה בהופעה ענקית כילד קטן שמתרגש. פבלו טען שדיאנה גדולה מהחיים. דנה לא רצתה לחזור על עצמה אבל הוסיפה וטענה שדיאנה מפזרת אבק לכל המתמודדים מאחוריה. מרגול מאוד אהבה את הפרייזינג שלה והסכימה עם כל המחמאות של השופטים. גל סיכם וטען שמדובר בביצוע הכי טוב של הערב.

  אוהד שרגאי ודיאנה גולבי החליטו לבצע יחדיו את השיר "סוף לסיפור" של יהודית רביץ. בתום הדואט, צדי הרגיש שמשנה לשנה הם פוגשים אנשים יותר מוכשרים והביצוע הפיל את כולם. פבלו קינא במתמודדים ובעיקר באוהד שזכה לשיר עם דיאנה. דנה סיכמה את דעתה במילים "הכל כבר נאמר". מרגול החליטה שלמשוגע (אוהד) התווספה משוגעת חדשה - דיאנה.


  בחלקו השני של חצי הגמר, דיאנה פגשה את אביב גפן בחזרות לתכנית וקיבלה מחמאות על הדרך שעשתה לאורך כל העונה. כשהשניים התחילו להתאמן על שירו של אביב גפן "ריק בבית", שניהם הרגישו שהחיבור ביניהם עובד.

   

   

   


  תכנית הגמר

  דיאנה גולבי, לראשונה העונה בחצאית, עלתה לבמת הגמר בירושלים עם השיר "עינייך" של מזי כהן כסולו הגורלי שלה.בתום הביצוע, דנה השוותה את דיאנה ליהלום מלוטש וטענה שכל מה שהיא בוחרת, היא מבצעת בצורה מופלאה. מרגול קראה לדיאנה חיה רעה וטענה כי עינייה רודפות אותה, והכתירה את דיאנה כמבצעת הכי טובה של הערב. גל אהב את הביצוע וטען שלא היה אף אחד כמו דיאנה בכוכב נולד אי פעם. צדי אהב את הביצוע וטען שהיא הייתה חזקה ומדוייקת אך הרגיש שבחירת השיר לא הייתה הכי נכונה. פבלו סיכם וטען שהוא דווקא אהב את בחירת השיר ואת האומץ ללכת על שיר כזה.

  לאחר שלושת הסולואים, נפתחו הקווים ואתם בבית החלטתם שאוהד שרגאי זכה במקום השלישי ולסיבוב השני, הדו-קרב, עולים עידן עמדי ודיאנה גולבי. דיאנה עלתה לקרב הראש בראש עם השיר "שביל הבריחה" של ריטה. על הבמה הודתה שמעכשיו רק נהנים ופחות מתרגשים.

  בתום ערב מותח וגמר מורט עצבים, אתם בבית החלטתם ברוב של 53% מהקולות שדיאנה גולבי היא הכוכב הנולד.

  להורדת הביצוע האחרון של דיאנה גולבי שלחו את המילה דיאנה ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של דיאנה גולבי בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי | אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  Z:\Keshet\starborn8 \תוכניות\14\pict 

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן