העמוד הרשמי של אור גלעדי בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

אור גלעדי

אור, שעבר מסע ארוך עד שזכה להיכנס לנבחרת בצורה הכי דרמטית שיש, רוצה להוכיח שמתחת לתדמית של הילד הקטן מסתתר אדם בוגר שיודע טוב מאוד מה הוא רוצה מעצמו. אור מעריץ את אייל גולן, מתכנן להישאר על הבמות גם בעוד 10 שנים ולוקח הכל בפרופורציות. אור גלעדי, תעודת זהות

כוכב נולד | פורסם 09/06/10 13:44:35 

אור גלעדי קצת מוטרד מזה שהוא נראה הרבה יותר קטן מגילו האמיתי. הוא נולד בחיפה בתאריך 7.12.93, וגר בעיר עד גיל 3 אז עבר עם משפחתו לטירת הכרמל. היום הוא לומד במגמת מחשבים ופיזיקה, ומאמין שצריך לתת חיוך כי הכל לטובה. אור מעריץ את אייל גולן, היה רוצה לקבל ממנו טיפים להמשך ואפילו חושב שהשיר "מי שמאמין" נכתב עליו. ההופעה הזכורה לו ביותר הייתה כמובן באולפן השקוף, אז שר פעם ראשונה בטלוויזיה ובשידור חי.

אם היה יכול לבחור מקום להופיע בו מול קהל בכל מקום בעולם, היה אור בוחר בחוף הים. מבין העונות הקודמות נינט היא המתמודדת האהובה עליו, בעיקר בגלל הכישרון שלה, אבל בתחרות עצמה הוא מתכוון להישאר כמו שהוא ולא לנסות לייחד את עצמו בצורה מיוחדת. אור למד על עצמו בעקבות האודישנים והמיונים שצריך לקחת דברים בפרופורציה, ואנשים יופתעו לגלות ש"מאחורי כל התדמית של הילד הקטן עומד מישהו בוגר שמבין מה הוא רוצה מעצמו". בעוד עשר שנים הוא מקווה להיות על הבמות, ולמרות שהתחיל לשיר כבר בכיתה א' הרגע המרגש בחייו היה בו הוא נולד: "אפילו אני בכיתי".

  הביצועים של אור:

  אור גלעדי בחר לשיר את "תלם אוהבים" בסולו הראשון של העונה. בתום הביצוע, צדי טען שתמיד אמר שילדים גונבים את ההצגה ואור גנב את ההצגה. פבלו טען שהוא אוהב אותו. דנה טענה שמדובר בנציג הבא של ישראל באירוויזיון. מרגול טענה שהוא היה חמוד ומדהים. גל טען שהוא מאוד אוהב את השיר.

   

   

  בתכנית הדואטים הראשונה, אור גלעדי בחר ברוני גינוסר והשניים בחרו בשיר "אדון עולם" מן המקורות. בחזרות אור התבייש לצפות בעצמו וצדי העיר על העמידה של רוני. בתום הביצוע, גל טען שבחירת השיר הייתה טובה והם עשו מהשיר פלא. מרגול טענה שאור גנב את ההצגה ורוני לא דחפה מספיק. דנה חלקה על מרגול וטענה שאף זמרת לא יכולה לגנוב לרוני את ההצגה ולגבי אור היא לראשונה הבינה שיש לו את הזכות להיות בנבחרת. פבלו טען שהשילוב ביניהם הוא מלאך ומלאכית ששרו. צדי טען שהשילוב ביניהם היה בעייתי אבל הם עמדו בזה בכבוד.

  בספיישל אייל גולן, אור בחר לשיר את הלהיט "ים של טעויות" בעקבות עצתו של אייל גולן. אור התרגש מאוד לפגוש את אייל בחדר החזרות. אייל אהב את הבחירה הראשונה של אור אך בכל זאת הציע לו שיר אחר שלדעתו יוציא את אור יותר טוב. אור לא חשב פעמיים והסכים עם אייל גולן. בתום  הביצוע, צדי טען שאייל צדק כשהחליף את השיר אך למרות מעט זיופים הביצוע היה נחמד אך לא מספיק מעניין. דנה דווקא חשבה שלמרות שהוא לא דייק, אור מפצה על השיר עם המון קסם. אייל התרגש מהביצוע וטען שהוא כל כך מתוק עד כדי לקחת הביתה. מרגול טענה שלמרות שהוא מתוק, היו יותר מידי פאשלות. גל הסכים וטען שהביצוע היה חלש לדעתו.

  בספיישל צביקה פיק, אור בחר לשיר את הלהיט "אני אוהב אותך לאה". בחדר החזרות אור מגיע לסדנה עם המפיק המוזיקלי לואי להב וקיבל טיפים להופעה טובה. בתום הסדנה נפגש אור עם צביקה פיק והשמיע לו דוגמה לביצוע. בתום הביצוע, דנה טענה שאור הוא כרגע הממיס המקומי ולדעתה הוא הולך להיות המאמי הלאומי. מרגול התרגשה מהביצוע. לדעתו של גל הביצוע היה נחמד אבל לא מסעיר. צדי טען שבחירת השיר הייתה מצויינת ואור עמד בזה בכבוד. פבלו סיכם ואמר שהביצוע היה מקסים והביצוע של אור החזיר אותו לילדותו שלו בארגנטינה.

  בתכנית הדואטים, אור בחר ביובל מרון לשיר יחד והשניים בחרו בשיר "האהבה שלי היא לא האהבה שלו". בתום הביצוע, דנה אהבה את הבחירה כי שניהם רחוקים אחד מהשני אבל שניהם הפתיעו לטובה. מרגול טענה שהביצוע היה חמוד ותו לא. גל חשב שהביצוע היה באווירת מתנס. צדי חשב שהביצוע היה חמוד, פבלו סיכם וטען שהביצוע היה שמח.

   

   

  הראשונים לפתוח את תכנית הדואטים הם יובל לב-טוב ואור גלעדי. השניים החליטו ללכת על הדואט המזרחי הראשון של העונה ובחרו בשיר "רציתי רק" של משה פרץ. בתום הביצוע, דנה טענה שאור ויובל חייבים לעניין יותר והדואט נשען על יובל בלבד. מרגול טענה שזה הז'אנר שהם שוחים בו אבל הדואט לא היה מספיק מעניין. גל אהב את האנרגיה בין השניים אבל לדעתו הביצוע היה סתמי. צדי אהב את השיר וטען שיובל היה טוב אבל מאור ציפה ליותר. פבלו הסכים עם השופטים וחשב שמדובר בפתיחת ערב טובה.

  עדי אשכנזי טענה שהיא מאוכזבת אבל לא מהשיר אלא בגלל שלא רואים לה את הנעליים שקנתה. לגבי השיר, עדי הרגישה שמדובר בילד בר מצווה שהדוד שלו עלה לשיר.

  אור גלעדי פגש את רמי שהופתע מגילו הצעיר וסיפר לו על הבחירה ב"עניין של זמן". רמי התלהב מהפוטנציאל של אור, ולמרות שלא היה בטוח איך יתמודד עם הקול הגבוה בפזמון אהב את התוצאה.

  אחרי הביצוע על הבמה, אמר צדי שעד שאור הגיע לשורה "אני עוד אגלה את העולם" זה היה צולע, אבל מאותו רגע הוא נשבה. פבלו גם הוא התלהב והכריז שאור חזר בגדול, דנה אמרה שמדובר במאמי הלאומי, מרגול החמיאה גם היא וטענה ש"הוא דפק ביצוע" וגל אמר שהוא ממשיך להיות חמוד ושזה טוב.

  בחדר החזרות, אור גלעדי התרגש בפגישה עם יהודה פוליקר כאשר ביצע מולו את השיר "פרח". בפגישה, יהודה פוליקר ביקש להסביר לאור על הסיפור מאחורי השיר שבחר. בתום הביצוע, צדי טען שבביצוע של אור הכל התחבר להכל והוא היה מצמרר ומעולה. פבלו חשב שאור התפקס וכבש את המסך עם הביצוע הכי טוב של הערב. דנה טענה שהביצוע היה מצוין והוא בדרך לגמר. מרגול טענה שהשירה של אור הייתה בוסרית וצעירה מאוד ולא יותר מזה. גל סיכם וטען שהשירים של פוליקר היו קשים לאור אך הביצוע היה נחמד.

  אור גלעדי בחר בלהיט "את יפה" של עידן יניב שכבש את המקום התשיעי במצעד הישראלי בשנת 2007. בתום הביצוע, מרגול טענה שאור חמודי והשירה שלו מתוקה. גל הסכים עם מרגול ואילו צדי חלק עליהם וטען שהביצוע הערב היה פרווה. פבלו חשב שהביצוע היה כובש ואור שר כמו נער מאוהב. דנה סיכמה וטענה שאור הוא ממתק.

   

  אור גלעדי התייעץ עם המעריצות החיילות שלו בבסיס חיל הים ובחר בשיר "והיא שעמדה" מן המקורות. בתום הביצוע, צדי טען שאור לא הזמר הכי טוב בנבחרת אבל בחירת השיר הייתה טובה כי הביצוע של אור עבד. פבלו הרגיש שאור כל תכנית משתפר. דנה השוותה את אור לג'סטין ביבר בארצות הברית לטובה. מרגול טענה שבחירת השיר הייתה מצויינת ואור היה מתוק. גל סיכם טען שאור חמוד אבל לא אהב את הביצוע.  בחדר החזרות, שרית חדד סיפרה לאור גלעדי שגם היא התחילה את הקריירה שלה בגיל 16 והחמיאה לו על הביצוע לשיר "הייתי בגן עדן". בתום הביצוע, מרגול אהבה את בחירת השיר של אור אך חשבה שהשיר יותר הקסים אותה מאשר הביצוע שלו. גל אהב את בחירת השיר וחשב שדווקא בחלקים השקטים של השיר, אור היה במיטבו. צדי הסכים עם קודמיו על בחירת השיר אך טען שבכל זאת הביצוע לא עבד. פבלו טען שהביצוע היה חזק מאוד והשיר נשמע כאילו תפור עליו במיוחד. דנה סיכמה וטענה שאור הוא הבן שכל אמא הייתה רוצה אבל היא חושבת שהשיר היה גדול עליו בכמה מידות.


  בועז מעודה חיכה לאור גלעדי בחדר החזרות והחמיא לו על הביצועים שלו לאורך העונה. בועז לימד את אור מספר תרגילים בפיתוח קול והשניים פתחו בדו קרב על הטונים הגבוהים. בועז גם עזר לאור לבחור בשיר "תגידו לה" של דודו אהרון. בתום הביצוע, מרגול חשבה שהביצוע היה צורמני וגבוה אבל אור העיף את האולפן. גל טען שהשיר הוא שיר מצוין שיזכה בשיר השנה ולכן לא משנה איך מבצעים אותו הוא יהיה טוב. צדי לא הרגיש בנוח עם הביצוע, פבלו טען שהביצוע היה אחלה אבל לדעתו בפזמון חסר לו קצת בגרות.

  אור גלעדי סיפר בחדר החזרות לדני סנדרסון על בחירת השיר "היא כל כך יפה". דני החמיא על הבחירה וחשב שהיא בחירה יוצאת מהכלל. בתום הביצוע, דנה שבמקרה של אור זה הכל ענין של טעם אבל עם חיוך כמו של אור, אלף זמרים לא יוכלו להתמודד. מרגול שוב נשארה חסרת מילים מול "קסם" שכזה. גל טען שבפעם הראשונה אור הצליח לגעת בו עם ביצוע טוב. צדי אהב את בחירת השיר אך עדיין טען שללא החיוך והתמימות חסר משהו באור. פבלו אהב את הביצוע ובטוח שדרכו בתכנית מובטחת.

  בקפיצה לטירת הכרמל הכרנו את משפחתו של אור גלעדי. המשפחה סיפרה על גלי האהדה שהם זוכים להם בעקבות הצלחתו של אור בתכנית. לאחר התלבטויות המשפחה המליצה לאור לשיר את השיר "עלה קטן" של ישי לפידות. בתום הביצוע, פבלו טען שאור לא עלה קטן אלא עץ גדול ופורח. דנה חשבה שאור כנראה יככב בגמר על אפם ועל חמתם כי מבחינה ווקאלית הוא פחות מצטיין אבל מבחינת כריזמה ולקרוע את המצלמה הוא עושה לכולם בית ספר. מרגול הסכימה עם דנה. גל טען שכולם אוהבים אז אין לו מה להוסיף כי זה לא משנה וצדי טען שהכל מסביב עובד אבל השירה, החלק העיקרי לא עובד.

  אור גלעדי בחר לבצע את השיר "שתיים בלילה" של משה פרץ. השבוע נפגש אור עם משה שהראה לו תמונות מבר המצווה שלו. משה גם סיפר שכל חבריו אומרים לו שאור מאוד דומה לו כשהיה קטן. אור מצידו הוחמא וביקש ממנו ללוות אותו בפסנתר. בתום הביצוע, מרגול לא חושבת שאור יכול להתמודד מול הגדולים בהמשך למרות אהבת הקהל. גל מרגיש את אהבת הקהל לאור אך לדעתו הוא לא מספיק טוב. צדי הרגיש שבחירת השיר הייתה טובה וחזקה אבל לא בטוח האם השיר התאים לאור באופן אישי. פבלו קלקל לשולחן השופטים את החגיגה וחשב שהביצוע של אור היה מעולה. דנה סיכמה ואמרה "קול המון כקול שדי".

  הקהל ברחוב הכתיר את אור גלעדי כמאמי הלאומי החדש בזכות כשרון גדול, קול טוב וחיוך מתוק. אור בחר בשיר "ואני קורא לך" של אייל גולן. בתום הביצוע, גל הרגיש שהביצוע היה הרבה יותר טוב מארבעת הביצועים האחרונים שלו. צדי טען שהביצוע היה בסדר. פבלו אהב וטען שאור הביא ביצוע של גמר. דנה טענה שאור עשוי מהחומר ממנו קורצו כוכבים. מרגול סיכמה וטענה שאור הוא ממזר קטן ובחירת השיר הייתה מצויינת.

   

  אור, שהפסיד בדו קרב מול דיאנה, בחר לשיר את השיר המפורסם של להקת "סינרגיה", "תראי זה אני" בשלב סולו ההדחה. בתום הביצוע, פבלו לא אהב את בחירת השיר והביצוע היה בינוני. דנה הסכימה וטענה שבחירת השיר הייתה שגויה. מרגול, גל וצדי הסכימו עם דנה ופבלו.

  בתום תכנית מותחת ולאחר שקלול הצבעות הקהל, אתם בבית החלטתם שאור גלעדי יעזוב את נבחרת כוכב נולד.

  להורדת הביצוע האחרון של אור גלעדי שלחו את המילה גלעד ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של אור גלעדי בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי | אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגיות: כוכב נולד   אור גלעדי  
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן