העמוד הרשמי של עידן עמדי בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

עידן עמדי

החייל הבריון מהנדסה קרבית הגיע לאודישנים, פתח את הפה והפתיע את כל השופטים. עידן מאמין שצריך לתת חיוך כי הכל לטובה, מבחינה מוזיקלית הוא מושפע מעמיר בניון ולאחרונה גילה שיש לו פחד במה. הזוכה במקום השני עידן עמדי, תעודת זהות

כוכב נולד | פורסם 03/06/10 22:57:40 

עידן עמדי מירושלים הוא חייל משוחרר בן 22 והוא מעולם לא הופיע מול קהל. הוא נולד ב-19.2.88 והפעם הראשונה בה אחז מיקרופון הייתה במחנה האימונים, במהלך האודישנים הוא גם למד שיש לו פחד במה והוא מקווה להתגבר עליו בעזרת התנהגות אמיתית וצניעות. אחד הזמרים שהכי השפיעו עליו מבחינה מוזיקלית הוא עמיר בניון, מה שיכול להסביר את אהבתו ליהודה סעדו.

לפני הצבא עידן נהג להתאמן באגרוף תאילנדי ובטאקוונדו, וחבריו יופתעו לדעת שהוא נוהג לשמוע מוזיקה תימנית. הוא מאמין שצריך "לתת חיוך כי הכל לטובה" ומקווה שבעוד עשר שנים נוכל למצוא אותו עם מיקרופון ביד ובהופעות "על כל במה שיש מולה קהל".

  הביצועים של עידן:

  עידן עמדי בחר לשיר את "עכשיו התור לאהבה" בסולו הראשון שלו העונה. בחזרות, מרגול וגל שכנעו אותו על כיוון שונה ממה שרצה בהתחלה.בתום הביצוע, צדי חשב שעידן היה בסדר אבל הביצוע היה קצת עייף ולא באמת קרה לדעתו. פבלו טען שבחירת השיר הייתה טובה והוא אוהב את הסגנון שלו אבל לדעתו, כוחו של עידן הוא כאשר הוא עומד ולא כשהוא יושב וסטטי. דנה, טענה שעידן הוא יפיוף אבל בשירה היא ציפתה ליותר ממנו כי בחירת השיר הייתה בעייתית. מרגול טענה שעידן היה טוב. גל חשב שעידן צריך להישאר פשוט.

  בתכנית הדואטים השנייה, עידן עמדי ורוית בטאשוילי בחרו לשיר יחד את השיר "יום אחרון". של טל שגב. בחזרות,  גל ניסה לעודד את עידן לאחר הביקורות שקיבל בשבוע שעבר. גל הוסיף וטען שעליהם לבחור שיר צעיר לעומת בחירת השיר של רוית בשבוע שעבר שביגר אותה.בתום הביצוע, צדי אהב את הדיאלוג שלהם וטען שרוית הייתה נהדרת. פבלו אמנם לא הכיר את השיר לפני, אך כעת אחרי הביצוע שלהם, הוא מסוקרן מאוד מהשיר והחמיא לזוג. דנה טענה שכשהם שרו בנפרד הם היו מצויינים אך ביחד היו חלשים יותר. מרגול טענה שהביצוע היה טוב אבל הסכימה עם דנה. גל סיכם וטען שצבע הקול של עידן היה מענין ובסך הכל הביצוע היה טוב.

  בספיישל אייל גולן, עידן עמדי בחר לשיר את הלהיט "זה אני". בחזרות, אייל גולן כבר פיתח חיבה לעידן רק מהיותו ירושלמי וכאוהד בית"ר ירושלים. בתום הביצוע, גן טען שהערב סוף סוף התחיל. הביצוע היה הכי טוב שלו עד היום. מרגול טענה שלמרות שהוא לא דייק בכל מיני מקומות היא האמינה לו. אייל גולן הסכים עם מרגול ואהב את הביצוע. דנה טענה שהשיר היה גדול עליו וצדי סיכם שהוא היה קצת אנמי.

   

  בספיישל גלי עטרי, עידן פגש את גלי עטרי בחדר החזרות והסביר את בחירת השיר "בין האש ובין המים". בתום הביצוע, צדי חשב שבחירת השיר לא הייתה הכי מצויינת אבל הביצוע היה טוב מאוד. פבלו אוהב את הדרך שעידן עובר בתכנית והחמיא לו על הביצוע המוצלח. דנה אהבה את הביצוע וחשבה שמדובר באחד הביצועים היותר טובים שלו העונה. מרגול טענה שעידן התעורר והביצוע היה מצויין. גל סיכם וטען שעידן מתקדם משבוע לשבוע.


  בתכנית הדואטים, תהל בחרה בעידן עמדי לדואט והעלתה חיוכים בקרב הנבחרת. בחדר החזרות נשאלו השניים על השמועות הטוענות שמדובר בזוגיות רומנטית. בתום הביצוע, צדי טען ששניהם נראו מדהים אבל ביקש מתהל יותר איפוק. פבלו טען שאולי בתור זוג רומנטי הם אולי מתאימים אבל בתור זוג ווקאלי הם לא מתאימים. דנה חלקה על דעתו של פבלו וטענה שהזיווג הוא מושלם והם היו בשיאם. מרגול טענה שהביצוע היה לחוץ קצת ולא כל כך עבד. גל סיכם וטען שהרכילות משדרגת ונראה שהיה מתח ביניהם והביצוע היה נחמד.

   

  בחדר החזרות, אדר גולד התוודתה שהיא מאוד אוהבת להוציא "שחורים" ועשתה לעידן עמדי טיפול פנים לאורך כל החזרות. לאחר שסיימו, השניים בחרו בשיר "אהבת נעורי" של שלום חנוך. בתום הביצוע, דנה טענה שעידן ואדר הם זוג מלכותי והביצוע היה מרגש ויפה. מרגול טענה ששניהם אימללו את חייהם כי הביצוע היה מדהים. גל טען שעידן משתפר משבוע לשבוע, הביצוע היה תרבותי, איכותי אבל לא קורע לב. צדי הסכים עם גל שעידן מתקדם משבוע לשבוע ולדעתו אדר בין היחידות שיודעות להגיש פזמון. פבלו אהב את הבחירה וטען שהביצוע היה מרגש ורומנטי ולדעתו עידן הוא ההגדרה של כוכב נולד שבא משום מקום ומפתיע.

  עדי אשכנזי, סיכמה וטענה שבבית עידן נראה חתיך ובמציאות הוא אפילו יותר. לדעתה תהל צריכה להיות מודאגת מהזיווג המעולה.

  עידן שמח לפגוש את רמי ולראות אמן במימדים הפיזיים שלו, והתנצל על הבחירה בשיר "רוחות מלחמה" - אך רמי התלהב מאוד מהביצוע שלו על הגיטרה ואפילו אמר שאין לו בעיה ללמוד את האקורדים החדשים שהמציא. לאחר הביצוע אמר גל שעידן הוא הכוח השקט: הולך ומתגבר מתכנית לתכנית, וגם צדי הסכים והודה שהוא מסקרן אותו. פבלו אמר שהוא מזכיר לו את בועז שרעבי הצעיר, ודנה דמיינה שנמצא הבן האבוד של משפחת בנאי. מרגול אמרה שעידן הוא אחלה קרנף שבעולם ושהיא כבר מחכה לראות אותו שר פוליקר.

  בחדר החזרות, יהודה פוליקר אמר לעידן עמדי שבביצוע האחרון שלו בשבוע שעבר קנה אותו והצליח לרגש אותו. בתום הביצוע, צדי טען שעידן הוא אחד המתמודדים הכי מסקרנים בנבחרת וחשב שהביצוע היה מצוין. פבלו הסכים עם צדי וחשב שעידן מספק את הסחורה כל תכנית אך חשב שעידן היה צריך להשתחרר יותר. דנה הסכימה וחשבה ששירתו היא שירה כובשת. מרגול טענה אחרת וחשבה שהביצוע לא היה מספיק לגמר. גל סיכם וטען שרק חלקו השני של השיר היה טוב לאחר שעידן נרגע.

  הסולו הראשון בספיישל מקום בצמרת הוא של עידן עמדי שבחר בשיר משנת 1998 של פבלו רוזנברג. בתום הביצוע, פבלו גילה שהוא הזיע מהתרגשות ומהלחץ שעידן בחר בשיר שלו וחשב שהביצוע היה מרגש ועשה לו המון כבוד. דנה טענה שעידן משתפר מתכנית לתכנית ומהחייל הביישן יוצא זמר אמיץ. מרגול טענה שעידן לא היה חד והוא צריך הרבה יותר כדי להמשיך הלאה. גל חשב שהביצוע היה קריוקי מידי וצדי טען שהיו לו ביצועים טובים יותר אבל טוב שהעז ובחר בשיר אנרגטי.


  עידן עמדי, משוחרר טרי מהצבא, בחר בשיר מקורי שכתב בשם "כאב של לוחמים" בספיישל חיל הים. בתום הביצוע, דנה הודיעה באופן רשמי שהיא מאמצת את עידן כי הביצוע היה מדהים. מרגול חשבה שהביצוע היה רק בסדר ולא יותר מזה. גל טען שהשיר טוב מאוד והתאים לו אך לקראת הסוף קצת נחלש. צדי בתחילה התנגד לבחירת השיר אך הודיע שהוא טעה וטען שהבחירה מצויינת והביצוע היה טוב. פבלו טען שעידן הרגיש נוח בסביבה הפרטית והביצוע היה הביצוע הכי טוב הערב.


  עידן עמדי פגש את שרית חדד בחדר החזרות וסיפר לה שבחר בשיר "לראות את הכאב". שרית חדד מצידה נתנה לעידן טיפים לנגינה על הגיטרה. בתום הביצוע, גל טען שעידן הוא הסוס השחור של התחרות ובשלבים האלו הוא מתחיל להתפקס והוא הכוכב הנולד. צדי טען שהכריזמה של עידן כובשת והופכת את הביצוע שלו למעולה. פבלו טען שכמה שעידן בריון, ככה הוא רגיש ולדעתו הוא אחד מהפייבוריטים שלו לגמר. דנה אהבה את הביצוע. מרגול טענה שעידן משרה נועם על שומעיו אך הוא לא הדהים אותה.

  עידן עמדי ניחש כי יפגוש בחדר החזרות את הראל מויאל אך בכל זאת התרגש מהפגישה. השניים החליפו חוויות על השירות הצבאי ועל החוויות מכוכב נולד. מויאל הציע לעידן לבחור בשיר "אהבה בת עשרים" והציע לו לא לפחד וללכת עד הסוף. בתום הביצוע, דנה התרגשה מאוד מהביצוע. מרגול טענה שעידן שיחק אותה והביצוע היה נהדר. גל אהב את היכולת הקולית אבל מבחינת הרגש היה חסר קצת נואשות. צדי טען שהיו אמנם קצת בעיות בתחילת השיר אך סוף השיר היה מרגש מאוד. פבלו טען שעידן יצא סינדרלה והביצוע היה מצוין.

  הראשון לעלות בספיישל דני סנדרסון הוא עידן עמדי. עידן פגש את דני בחדר החזרות וסיפר לו כי בתחילה שקל לבצע השיר "פקששתי" אך לבסוף בחר בשיר "ילד מזדקן". בתום הביצוע, צדי טען שעידן פתח את התכנית בצורה כיפית והביצוע היה מרגש וטוב. פבלו אהב את העיבוד של השיר שנצמד למקור וטען שהביצוע היה מקסים. דנה טענה שככה מתנהג כוכב שאמור להיוולד. מרגול טענה שהביצוע היה נהדר. גל סיכם וטען שעידן הולך ומתחזק.


  בפסגת זאב אשר בירושלים, מתגוררת משפחתו של עידן עמדי. לאחר מספר התלבטויות הוטו של אמא קבע את השיר "כולם יודעים" של אהוד בנאי בספיישל "טעם משפחתי". בתום הביצוע, פבלו טען שאחרי הביצוע הזה יש הרבה בנות שמתות להתחתן איתו. דנה חילקה את הנבחרת לקבוצת זמרים שנולדו זמרים וקבוצת זמרים שמביאים אקסטרא ומשהו אמיתי מהבטן ואליה עידן משתייך. מרגול אהבה את הביצוע והסכימה עם דנה אבל לדעתה זה לא מספיק לגמר. גל הסכים עם דנה ומרגול כי לדעתו מגיע לו להיות פה אבל הערב השיר בלע אותו. צדי סיכם וטען שהביצוע היה מצוין ועידן מהווה סכנה לשאר המתמודדים.

  בספיישל ים תיכוני, עידן עמדי נפגש עם אביהו מדינה שעליו גדל בבית. עידן בחר לבצע את השיר "אל תשליכני לעת זקנה" וקיבל מחמאות מאביהו. בתום הביצוע, גל הרגיש שבשלב הזה בתחרות קשה להפתיע אבל דווקא עידן לקח שיר והביא ביצוע יפה וחדש. צדי חשב שבחירת השיר לא התאימה לו והביצוע לא היה הכי טוב. פבלו טען שהשיר גדול על עידן והביצוע עלול להביא תוצאות לא טובות. דנה טענה שעידן הפגין יכולות מרשימות ולדעתה הוא בדרך לגמר. מרגול הסכימה עם צדי ולדעתה השיר גדול עליו.

  דעת הקהל בישראל על עידן עמדי היא תומכת ואוהבת. הקהל ברחוב אהב את השירה שלו המרגשת. עידן בחר בשיר "אייכה" של שולי רנד. בתום הביצוע, דנה התרגשה מהביצוע וציינה את ההתקדמות הנפלאה של עידן לאורך העונה. מרגול הוקסמה מעידן ואהבה את הקוליות. גל אהב את הפשטות של הביצוע. צדי טען שבחירת השיר הייתה נהדרת והביצוע היה טוב. פבלו אהב את הפרשנות של עידן וסיכם שעידן נתן שפיץ בלב לצופים בבית.

   

  אחרון לעלות לבמה ברבע הגמר הוא עידן עמדי אשר בחר לבצע את השיר "לילה בחוף אכזיב" של נעמי שמר. בשיחה אישית עם צביקה הדר בבמה של הגמר בירושלים הרגיש עידן מוזר והוצף בהתרגשות מהמעמד. עידן סיפר על אהבת הקהל ועל השינוי הקיצוני מאלמוניות לפרסום תוך כמה ימים.בתום הביצוע, צדי חשב שאת השיר של נעמי שמר צריך לשיר רגוע ובלי לחץ וטען שעידן לחץ מידי. פבלו הסכים עם צדי וחשב שעידן לא היה במגרש הפרטי שלו עם להקת "ביג בנד". דנה לא אהבה את בחירת השיר. מרגול טענה שהביצוע היה צולע וכבד. גל חלק על דעתם וחשב שעידן שר יפה והביצוע היה יפה.

  עידן עמדי הגיע לחצי הגמר וקיבל אהבה וחיזוקים מהקהל הביתי בירושלים, עיר הולדתו. בפגישה עם לואי להב, עידן קיבל מחמאות על ההתפתחות שעשה לאורך כל העונה וכבר דמיין את אלבום הבכורה שהיה רוצה להוציא. לואי להב בחר עבור עידן הערב את השיר "אהבה קצרה" של מאיר בנאי כסולו הגורלי שיכניס אותו לגמר הגדול. בתום הביצוע, מרגול אהבה שעידן החליט להקטין את השיר ולבצע אותו יותר קטן מהמקור וטענה שהביצוע העלה אצלה דמעה קלה של געגוע. גל אהב את הביצוע אבל חשב שהוא לא ביצוע שמנצחים איתו את כוכב נולד. צדי לא רצה לבקר את הביצוע הספציפי אבל הוסיף שעידן שר כמו שהוא נראה - חם, נוח וטוב. פבלו אהב את הבחירה ואת העיבוד ואף הכתיר אותו כישראלי החדש. דנה טענה שהחום והכנות היו יותר חזקים מהביצוע הווקאלי אבל בשורה תחתונה היא אהבה את הביצוע.

  בהמשך תכנית חצי הגמר, עידן עמדי ונאור אלבז החליטו לבצע יחדיו את השיר "אמא" של שלומי שבת בדואט ולהקדיש אותו לשתי האמהות שלהם. בתום הדואט, צדי ציין שהשניים מאוד שונים - נאור עובד על הרגש ולעידן יש כח לספר סיפור. פבלו טען שהביצוע היה טוב אבל חשב שהיה צריך יותר רגש ואף הוסיף כי לדעתו שניהם יתחרו על המקום השלישי לגמר. דנה טענה שהביצוע היה ביצוע של גמר. מרגול הסכימה עם דנה ואהבה את הביצוע. גל טען שהביצוע היה הרבה יותר משוחרר מהסולואים של שניהם ונתן יותר תחושה של גמר.

  עידן עמדי התחרה מול נאור אלבז בדו קרב על הכרטיס השלישי לגמר הגדול. עידן עמדי החליט לבצע את השיר "עכשיו זה הזמן" שאותו כתב והלחין בעצמו. עידן בחר בשיר מקורי בערב זה למרות הביקורות והרגיש שאפילו אם יודח הערב, לפחות הציג שני שירים מקוריים לאורך כל העונה. בתום הביצוע, גל התרשם מהכתיבה וחשב שכשעידן מבצע שיר שלו הוא נשמע הרבה יותר טוב. מרגול אהבה מאוד את השיר ואת הביצוע. דנה התרגשה מהביצוע ואהבה את הדרך והנחישות של עידן לאורך כל התכנית. פבלו ציין שעידן היה תמיד אחד הפייבוריטים שלו וטען שעידן הוא אומן אמיתי. צדי טען שעידן עולה לבמה כדי לכבוש והוא כובש.

  בהמשך חלקו השני של חצי הגמר, עידן רצה לבצע עם שולי רנד את השיר "אייכה" ובפגישה ביניהם, הסביר עידן לשולי שהוא מאוד מתחבר לשירים שלו שמעבירים פשטות וכנות. עידן הרגיש דווקא הדואט עם שולי יביא משהו חדש לשיר, למרות שביצע אותו כסולו לפני מספר תוכניות. בתום הדואט, דנה טענה שעידן שר את השיר כמו תפילה זכה.  שאלנו את גולשי mako מהו הביצוע האהוב ביותר של עידן עמדי ולאחר שקלול תוצאות הגולשים, הביצוע הנבחר הוא השיר המקורי "כאב של לוחמים" שביצע בספיישל חיל הים הוא הביצוע האהוב ביותר.

   

   

  תכנית הגמר

  הראשון לבצע את סולו הגמר שלו הוא עידן עמדי שהודה כי הוא חש מבולבל מהמעמד והודה לכל הקהל על התמיכה לאורך כל העונה. בתום הביצוע, צדי טען שעידן עלה לבמה כדי להילחם וחשב שאת ירושלים הוא כבש אבל לא את כל השאר. פבלו, גם הוא התרגש מהמעמד, אהב את הבחירה בשיר אבל חשב שההתרגשות של עידן פגעה בביצוע. דנה נזכרה בבחור הרגיש שהגיע לאודישנים ועל כל הדרך שהוא עשה. מבחינתה הוא הכוכב הנולד. מרגול אהבה את בחירת השיר וחשבה שהשיר היה תפור למידותיו. גל סיכם את ביקורת השופטים והסכים שעידן עשה את הדרך הכי ארוכה והערב הוא עשה בחירה נכונה בשיר כסולו הגמר

  בתום שלושה סולואים, הקווים נפתחו ואתם החלטתם שאוהד שרגאי זכה במקום השלישי ואילו עידן עמדי ודיאנה גולבי יתחרו ראש בראש על התואר הנכסף. בשלב הדו-קרב עידן עמדי עלה עם השיר "חלומות אחרים" של מאיר בנאי וסיפר כי בחר בשיר בשל אהבתו לזמר.

  בתום שקלול הצבעות הקהל, אתם בבית החלטתם שעידן עמדי זכה במקום השני בכוכב נולד

  להורדת הביצוע האחרון של עידן עמדי שלחו את המילה עידן ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של עידן עמדי בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי | אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגיות: כוכב נולד   עידן עמדי  
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן