העמוד הרשמי של אדר גולד בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

אדר גולד

למרות שבאודישן הראשון אדר לא זכרה את המילים, היא הצליחה להרשים את השופטים בזכות הפוטנציאל הגדול שלה ולטפס היישר לנבחרת. במהלך העונה מתכוונת אדר לייחד את עצמה בעזרת בחירת שירים נכונה, וכדי להצליח לעשות את זה היא אפילו למדה לאחרונה איך להתעלות ברגעים החשובים. אדר גולד, תעודת זהות

כוכב נולד | פורסם 30/05/10 18:09:17 

אדר גולד יודעת שמחשבה יוצרת מציאות קיימת, ולכן תמיד משתדלת לחלום בקול רם. היא נולדה בחולון לפני 22 שנה בתאריך ה-18.3.88, גדלה בעיר, הדריכה בצופים ולמדה במגמת חקלאות ("כן, יש לי בגרות על פרות"). בצבא היא שירתה במתקן נופש לחיילי חיל האוויר, אחר כך עבדה קצת בחו"ל, עשתה סיבוב ברימון והגיעה לאודישנים של "כוכב נולד". המתמודדת האהובה עליה מהעונות הקודמות היא מארינה מקסימיליאן בלומין בעיקר משום ש"תענוג לראות אמן שלא מפסיק להפתיע גם בתחרות קשה כמו כוכב נולד".

במהלך העונה מתכוונת אדר לייחד את עצמה בעזרת בחירת שירים נכונה, וכדי להצליח היא למדה לאחרונה איך להתעלות ברגעים החשובים. אנשים יופתעו לגלות שהיא צמחונית, שומעת מוזיקת כנסיות, אום כולתום ובקסטריט בויז ואפילו יודעת לצלם. למרות שאדר התחילה לשיר בגיל 12 המאוחר יחסית, היא כבר הספיקה לייצר לעצמה טקס קבוע: "הרבה נשימות, ריצה קלה כדי לאמץ טיפה את הגוף, קפיצות ועיוותים עם הפה. מי שלא זמר בחיים לא יבין".

  הביצועים של אדר:

  אדר בחרה לשיר את השיר "ילדה קטנה". בחזרות, מרגול וגל אהבו את הבחירה הראשונית שלה אבל אחרי שנתנה דוגמא מהשיר, שינו את דעתם וגל הציע לה תחלופה. לבסוף אדר החליטה להחליף שיר. בתום הביצוע, צדי הגיב "וואו וואוו וואו וואו". לדעתו אדר יודעת להגיש ולהופיע ואין לו הרבה מילים להוסיף. פבלו טען שזה היה מפגן וירטואוזי של זמרת על והמצלמה אהבה אותה לדעתו. דנה טענה שאדר היא הדוגמא למשפט "התפוח לא נופל רחוק מהעץ" בתור היותה ביתה של הזמרת שרי. מרגול סיכמה שהיא הייתה גאה לעבוד עם אדר והביצוע היה מעולה. גל לעומתם טען שהפזמונים היו חזקים מידי ומאולצים מידי ולא מתאים לאדר לשיר רוק כבד והביצוע לא היה מוצלח מידי לטעמו.

  >> צפו בקליפ הסלולארי של אדר לשיר "ילדה קטנה"

  במבחן הדואטים, אוהד בחר באדר גולד ויחד הם ביצעו את שירה של מרגול  "עץ ירוק מפלסטיק". בחזרות, השניים רצו לשיר שיר אחר אך צדי ביקש מהם לחשוב על שיר שאפשר לרגש איתו ואחרי מספר חזרות החליטו לוותר ולבחור בשירה של מרגול. בתום הביצוע, דנה טענה שאוהד הוא תאווה לעיניים ולאוזניים ולאדר אמרה שהיא נשמעה נפלא. פבלו אהב את התיאטרליות של אוהד ואת האיפוק בביצוע הערב ובאדר הוא פשוט התאהב. צדי טען שהביצוע היה לקוח מסרט צרפתי נפלא. גל טען שהביצוע היה יפה ומדויק אך לא היה מספיק מרגש לדעתו. לסיכום, מרגול החמיאה ללבוש של אוהד ואדר וטענה שהביצוע היה מרגש והם "המנוולים שגנבו לה את השיר".

  בספיישל אייל גולן, אדר בחרה לשיר את הלהיט "מי שמאמין לא מפחד".אדר פגשה את אייל גולן בחדר החזרות והפתיעה אותו בבחירת השיר. אייל נתן לה עצה שהיא צריכה לשתף את הקהל בביצוע כי זה שיר שדורש קהל. בתום הביצוע, צדי טען שהיא הייתה קצת מרוחקת בביצוע. דנה חשבה שיש לאדר בעייה עם הגישה שלה ולדעתה היא צריכה להתאים את הביצועים לגילה. אייל חשב שהביצוע של אדר היה מדויק ומעולה. מרגול טענה שאדר היא זמרת פצצה. גל אהב את הביצוע וטען שמדובר באחד הביצועים הטובים שלה.

  אדר פתחה את ספיישל צביקה פיק עם הלהיט "מסיבת יום שישי". בחדר החזרות, נזכרו אדר וצביקה על השיר שכתב פיק לאימה של אדר עוד שהייתה קטנה. בתום הביצוע, צדי טען שאדר סוף סוף הגיעה לתחרות עם המון אנרגיות. פבלו הסכים וטען שההופעה שלה הייתה מלאת אנרגיה וביטחון. דנה סיכמה במשפט "משנכנס אדר מרבין בשמחה". מרגול טענה שאדר זמרת מבצעת "פירסט קלאס" אך גל פחות אהב את הביצוע ולדעתו הוא היה קצת לחוץ.

   

  הדואט השני בתכנית הדואטים היה שלאבי שבחר באדר. אבי בחר בה בגלל הדואט שלה עם אוהד שרגאי לשיר "עץ ירוק מפלסטיק" והאמין בכימיה ביניהם. השניים חיפשו שיר שישאיר חותם ולא רק ישאיר אותם עוד שבוע לכן בחרו בשיר "אהבנו" של אביב גפן. בתום הביצוע, פבלו אהב את הדואט וטען שהוא היה כל מה שצריך בדואט. דנה טענה שמדובר בביצוע טוב אבל לא היה מספיק קשר ביניהם במהלך הדואט. מרגול טענה שמדובר בשני זמרי "אלפא". גל טען שהדואט היה מצוין והביא את אבי למיצוי. צדי סיכם ואמר שהיה מושלם.

   

   

  בחדר החזרות, אדר גולד התוודתה שהיא מאוד אוהבת להוציא "שחורים" ועשתה לעידן עמדי טיפול פנים לאורך כל החזרות. לאחר שסיימו, השניים בחרו בשיר "אהבת נעורי" של שלום חנוך. בתום הביצוע, דנה טענה שעידן ואדר הם זוג מלכותי והביצוע היה מרגש ויפה. מרגול טענה ששניהם אימללו את חייהם כי הביצוע היה מדהים. גל טען שעידן משתפר משבוע לשבוע, הביצוע היה תרבותי, איכותי אבל לא קורע לב. צדי הסכים עם גל שעידן מתקדם משבוע לשבוע ולדעתו אדר בין היחידות שיודעות להגיש פזמון. פבלו אהב את הבחירה וטען שהביצוע היה מרגש ורומנטי ולדעתו עידן הוא ההגדרה של כוכב נולד שבא משום מקום ומפתיע.

  עדי אשכנזי,  סיכמה וטענה שבבית עידן נראה חתיך ובמציאות הוא אפילו יותר. לדעתה תהל צריכה להיות מודאגת מהזיווג המעולה.

  אדר גולד נכנסה אל חדר החזרות כדי לפגוש את רמי וסיפרה לו שבחרה לשיר את "קר שם בחוץ" כי יש לה חיבור ספציפי למילים, בעיקר מאז שנכנסה לכוכב נולד. אפילו שנשברה קצת במהלך העבודה על השיר, קיבלה איחולי הצלחה מרמי ואפילו אמרה שנראה לה שהם יתחתנו. אחרי הביצוע החמיאה מרגול לאדר, אך גל לא הסכים ואמר שסגנון הרוק לא מתאים לה. צדי לא הבין למה גל אמר את זה, והוסיף שהיא שרה יוצא מן הכלל. גם פבלו מאוד אהב, במיוחד את האיפוק בהגשה, אך מרגול הסכימה עם גל לגבי זה שהבחירה בשיר לא מוצלחת.

  אדר גולד עזבה את כוכב נולד בספיישל רמי קליינשטיין אך אתם בבית החלטתם להעניק לה את גלגל ההצלה.

  אדר גולד התרגשה עד דמעות כשנבחרה לחזור לנבחרת בגלגל ההצלה. אדר בחרה בשיר "מדברים בשקט" של עידן רייכל. בתום הביצוע, פבלו התגעגע לאדר וטען שזה הביצוע הכי יפה של הערב. דנה טענה שלאדר יש קול ענק והיא שמחה שהיא חזרה. מרגול טענה שהביצוע היה מדהים. גל טען שאדר צריכה עדיין למצוא מי היא בתכנית. צדי סיכם וטען שהביצוע היה בסדר והוא שמח שהיא חזרה לנבחרת.


  רק אתמול חזרה אדר גולד לעונה בעקבות הזכייה בגלגל ההצלה והיא כבר עלתה לבמה עם השיר "בשדה ירוק". דני סנדרסון הכריז שהוא היה מאחד התומכים בחזרתה של אדר לעונה. בתום הביצוע, מרגול טענה שדני סנדרסון מציג אתגר בשיריו והביצוע של אדר גולד היה סקסי ויפה. גל חש שיש הערב עליית מדרגה גם בזכות סנדרסון וגם בגלל השלב של התחרות ולדעתו אדר חזרה לתחרות בגדול. צדי אהב את הביצוע אבל הציע לה לקחת יותר ביטחון כי היא זמרת טובה. לפבלו הביצוע היה נשמע מצוין וטען שהיא יכולה להשתלב כסולנית של להקתו של סנדרסון. דנה סיכמה וטענה שאהבה את הביצוע והציעה לה עוד טיפה להשתחרר.

  אדר גולד נסעה למשפחתה בחולון שעזרה לה בבחירת השיר. לאחר סיפורי ילדות על אדר ועל סצינות הדרמה שאדר אוהבת לבצע, המשפחה בחרה בשיר "רואה לך בעיניים" של אתי אנקרי. בתום הביצוע, צדי החמיא לה על הלבוש ועל הביצוע המצוין. פבלו אהב שאדר הציגה חוזק וחולשה ביחד אך לדעתו בגלל גלגל ההצלה שהיא הודחה ואז חזרה היא לחוצה מידי ועליה להשתחרר. דנה טענה שהיא רואה אותה בגמר אבל היא משדרת "נסיכת קרח" והיא חייבת לעבוד על זה כדי להגיע באמת לגמר. מרגול טענה שהביצוע היה מצוין. גל סיכם וטען שהביצוע היה מאוד יפה אבל לדעתו הדמות שלה לא מספיק גדולה מהחיים כדי להיות כוכבת.

  אדר גולד פגשה את אביהו מדינה בהכנות לקראת ערב הים תיכוני ובחרה בשיר "כבר עברו השנים". אביהו סיפר על התגלגלות השיר עד שהגיע לזוהר ארגוב. לאחר הטעימה שהשמיעה לו אדר, הרגיש אביהו שאדר מעט עצורה וחייבת להשתחרר. בתום ביצוע, גל אהב את הביצוע. צדי חשב שאדר היא מהביצועים היחידים שלקחו את השיר אליהם הערב ועשו משהו טוב וחדש. פבלו ביקש ממנה להפסיק להתייסר ולהתחיל לסמוך על עצמה כי היא שרה טוב מאוד. דנה טענה שאדר ביצעה את אביהו מדינה בניחוח רונה קינן. מרגול סיכמה וחשבה שלאדר יש את אחד הקולות הטובים בתחרות.

  אדר גולד קיבלה חיזוקים מהקהל בבית שאהב את הקול שלה ואת בחירות השירים. אדר בחרה לשיר את השיר "מחכה לו" של דנה ברגר. בתום הביצוע, מרגול נשארה המומה לטובה מהביצוע. גל טען שהביצוע היה מאוד יומרני אבל היה עם כיסוי והביצוע היה מצוין. צדי שמח שסוף סוף אדר יצאה ונתנה את ההופעה של החיים. פבלו הסכים עם צדי ודנה סיכמה וטענה "נסיכת הקרח במיטבה".


  אדר, שהפסידה בדו קרב מול עידן, בחרה לשיר את השיר של מאיר בנאי "אצלך בעולם" בשלב סולו ההדחה. בתום הביצוע, צדי טען שאדר היא בליגה אחרת לגמרי. פבלו אהב את העיבוד לשיר וטען שהביצוע היה הביצוע הכי יפה הערב. דנה טענה שאדר שיחקה אותה הערב ושמרה את הנשק לסוף. מרגול נפלה מהביצוע ואהבה את הבלוז והכוח של השיר. גל טען שהערב היה הערב הכי טוב של אדר.

  אדר גולד הסירה את כיסוי העיניים על במת כוכב נולד בבריכת הסולטן והרגישה שהמעמד לא מציאותי ויש הבדל עצום בין מה שרואים בטלויזיה לבין מה שקורה במציאות. בשיחה עם צביקה הדר, סיפרה אדר על הלחץ וחוסר הבטחון שמלווה אותה לאורך כל העונה. אדר לא הצליחה לבטא כמה החזרה בגלגל ההצלה עשה לה טוב וכמה היא מודה לצופים בבית. ברבע הגמר אדר בחרה לשיר את השיר "חשמל זורם". בתום הביצוע, פבלו נזכר באימו במהלך הביצוע וטען שהביצוע הזה לקח אותה לגמר. צדי אהב את החיבור שלדעתו היה מושלם בינה לבין העיבוד. גל חשב שהביצוע היה בשל מידי בשביל כוכב נולד אך מרגול התעצבנה על גל וטענה שאדר שרה נהדר ונתנה ביצוע מושלם. דנה הסכימה עם גל וטענה שהביצוע היה מעט תוקפני מידי.

  לאחר שקלול דירוג השופטים והצבעות הקהל, אדר דורגה במקומות האחרונים יחד עם אוהד והתמודדה מולו בדו-קרב על הכרטיס האחרון לחצי הגמר. בסולו ההדחה הגורלי, אדר התבקשה לבצע שיר שהיא כבר ביצעה במהלך העונה ולכן בחרה לבצע את השיר "ילדה קטנה" אותו שרה בתכנית הראשונה העונה.

  בתום תכנית רבע גמר מותחת, אתם בבית החלטתם שאדר גולד עוזבת את נבחרת כוכב נולד.

  להורדת הביצוע האחרון של אדר גולד שלחו את המילה אדר ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של אדר גולד בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי | אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגיות: כוכב נולד   אדר גולד  
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן