העמוד הרשמי של בת נטף בנבחרת כוכב נולד

נבחרת כוכב נולד 8

עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת

בת נטף

באודישן שלה התאהבו בה השופטים ממבט ראשון ומשם, דרך מחנה האימונים, נסללה דרכה לנבחרת. בת מעידה על עצמה כי היא מושפעת מהמון סגנונות מוזיקליים, שהיא מתמחה בתאונות אופניים וכי הייתה מופיעה "מול כל אדם, בכל מקום בעולם". בת נטף, תעודת זהות

כוכב נולד - המצעד | פורסם 03/06/10 22:55:32 

בת נטף מתגעגעת לסצנת הרוק שהייתה בישראל בשנות ה-90, מה גם שהשיר שלדעתה מאפיין אותה - "פרח שחור" של כרמלה גרוס ואגנר - יצא באותן שנים. כיום בת, שנולדה ב-2.8.82 כבר בת 27, אבל את ימיה כילדה בבית המלאכה של אבא שלה בנמל יפו היא לעולם לא תשכח. בת אמנם מעידה על עצמה שהיא מתמחה בתאונות אופניים ובדיסטורשן, אבל היא מאמינה שרגע לפני עלייה לבמה צריך לשמור על מקסימום של מקצועיות.

בת מושפעת מהמון סגנונות מוזיקליים, אבל שמור לה מקום בלב לג'ון לנון אותו הייתה משתוקקת לפגוש ולו רק כדי לבקש ממנו לכתוב לה שיר. עוצמה ואינטליגנציה רגשית גם הם משפיעים עליה בצורה עמוקה, ולכן היא זוכרת לטובה את חן אהרוני מהעונה החמישית של "כוכב נולד". בת לעולם לא תשכח את תחרות השירים המקוריים בה הופיעה בתיכון, שם הרגישה לראשונה שמקשיבים לה. זו הסיבה שאם הייתה יכולה לבחור, הייתה בת מופיעה "מול כל אדם, בכל מקום בעולם".

   

  הביצועים של בת:

  בת ביצעה את הסיפתח של העונה עם השיר של להקת אתניקס - "ציפור מדבר". בחזרות, צדי צרפתי דרש ממנה להיפטר מכל המחסומים ולהעיז. בתום הביצוע, גל ציפה שלקראת הסוף היא תתפוצץ עם השיר אך היא הייתה מאופקת מידי לטעמו. מרגול חשבה שהיא הוכיחה משהו על הבמה ושהיא מאוד אוהבת אותה. דנה טענה שיש לה קול מאוד חזק והרבה נוכחות על הבמה אבל בגלל ההתרגשות היה קצת קשה להאמין לה לדעתה. פבלו התרגש ומאוד אהב את הביצוע ומקווה שתמשיך כך לאורך כל העונה ואילו צדי טען שלדעתו היה חסר קצת להט.

  בתכנית הדואטים השנייה, ססיל אטלי בחרה לשיר את הדואט שלה עם בת נטף. השניים בחרו בשיר "כמו שזה היה" של אפרת גוש. בחזרות, מרגול אהבה את בחירת השיר והשניים החלו בחזרות קדחתניות.בתום הביצוע, צדי טען שבת השתחררה וססיל הייתה שונה מבדרך כלל והייתה לו הרגשה של משהו יותר מידי. פבלו אהב את הלוק של ססיל, לדעתו השיר לא התאים לאף אחת מהן והביצוע היה לפעמים צווחני. דנה טענה שהשירה הייתה טובה אבל בחירת השיר הייתה איומה והביצוע היה משעמם. מרגול טענה שהביצוע היה מעט זול והטקסט לא עבר מרוב תיאטרליות. גל סיכם ואמר שהביצוע היה במו בניינטיז ולא התאים לתכנית.

  לאחר דירוג השופטים ושקלולם עם הצבעות הקהל, הדואט של ססיל ובת דורג במקומות האחרונים. לכן בת עלתה לבמה בשנית וביצעה את הסולו הגורלי שלה. בת בחרה לשיר את השיר "כנפיים שבורות" של אבי בללי. צדי טען שהביצוע היה יוצא מהכלל, פבלו טען שהיא הייתה מעולה, דנה חשבה שבת הייתה מדהימה, מרגול אהבה שהפחד מרתק את בת ובגלל שהיא נבהלת, היא נותנת ביצוע מעולה וגל סיכם וטען שבת התחילה את העונה באיחור אופנתי.

  בספיישל מירי מסיקה וקרן פלס, בת בחרה לבצע את הלהיט "רצה הביתה" של קרן פלס. בחזרות, קרן ומירי טענו שבת צריכה יותר ליצוק את האישיות שלה בביצוע. בתום הביצוע, גל טען שהשבוע העיבוד היה טוב מאוד וההופעה הייתה אנרגטית ומרשימה. מרגול אהבה את המראה של בת ואת הביצוע המעולה.  דנה טענה שהיא עמדה בביצוע בגבורה אבל מצפה שתשתחרר יותר. פבלו אהב את הביצוע שהיה מצוין אך לדעתו בת נוטה לבחור שירים קשים והיא צריכה להרגע קצת. צדי מרגיש שהיא הולכת ונפתחת והיא בדרך הנכונה.

  בספיישל צביקה פיק, בת בחרה לשיר את הלהיט "מרי לו". בחדר החזרות, בת פגשה את צביקה פיק והסבירה כי בחרה בשיר כי הוא מדבר על רעיון הכוכבות שאותו היא חווה בימים אלו. צביקה אהב את המקום אליו בת לקחה את השיר. בתום הביצוע, פבלו מאוד אוהב את בת והביצוע לדעתו היה ממש טוב אבל הוא הרגיש שבת עסוקה מידי בעצמה. דנה טענה שהביצוע היה מצוין והייתה לה תחושה שהיא נהנית מההופעה ונתנה ביצוע של "הלייף". מרגול טענה שלבת יש את הקול הכי סקסי וההופעה הייתה מעולה. גל טען שמדובר באחד הביצועים המוצלחים של הערב אבל היא צריכה להשתחרר יותר. צדי סיכם וטען שהביצוע היה מפתיע וטוב.

  בתכנית הדואטים, ליאור בחר בבת נטף לשיר דואט ווהשניים בחרו בשיר "מעביר דף" הידוע יותר בשם "המיסטיקנים הסינים". בתום הביצוע, פבלו חשב שהדואט נראה כמו במסיבת סיום תיכון כשמנהלת התיכון והילד מהשכבה עלו לשיר. דנה חשבה שתלתליה של נורית גלרון התיישרו בבהלה. מרגול חשבה שמדובר בשירת קריוקי בפתח תקווה, גל טען שהביצוע היה חמצמץ ובחירת לא הייתה נכונה. צדי סיכם שהביצוע היה לחוץ מאוד ולא נוח.

  בתום הדואטים, הביצוע של בת וליאור דורג במקומות האחרונים לכן בת התבקשה לעלות ולבצע סולו גורלי. בת בחרה בשיר "חור בלבנה" של להקת רוקפור.

   

   

   

   

  בת נטף בחרה ביובל מרון לבצע יחד דואט. השניים בחדר החזרות התקשו לבחור שיר. יובל חשב שהשירים שבת בוחרת הם עצובים מידי אבל אז מצאו השניים את השיר "ואנחנו שניים" של משינה והרגישו שזה כתוב עליהם. בתום הביצוע, דנה אהבה את השידוך והיא מתאהבת ביובי מתכנית לתכנית  ולהבא היא מציעה להם לעבוד על שפת הגוף. מרגול טענה שהם שיחקו אותה אבל הם היו צפויים מידי. גל לא אהב את הפרשנות של הבתים ואת הפזמון שרו כמו במקהלה והביצוע לא היה שווה לתחרות. צדי הסכים עם דנה שיובל משתפר והפעם בת הפכה לנעימה יותר. פבלו אהב את הביצוע ואת בחירת השיר.

  עדי אשכנזי חשבה שהביצוע היה טוב אבל הרגישה שהביצוע היה מתרגש מידי אבל הכי עניין אותה מה יובי שם בשיער.

  בתום הדואטים, השופטים דירגו את הדואט של בת ויובל מרון במקומות האחרונים ברשימה לכן בת התבקשה לבצע סולו גורלי. בת בחרה בשיר "חדר משלי" של ארקדי דוכין.

   

   

     הבאה בתור לפגוש את רמי בחדר החזרות הייתה בת נטף, שטענה בפניו שהביצוע של "מנגו" לשיר "גרה בשינקין" היה קצת קליל לטעמה ולכן בחרה לבצע אותו בצורה אחרת. רמי אהב את האינטרפרטציה והחמיא לה.

  צדי, שביים בזמנו את להקת "מנגו", החמיא גם הוא וטען שמדובר בביצוע משכנע. אבל שאר השופטים חשבו אחרת: פבלו אמר את ההיפך, והודה שהוא מעדיף את הביצוע הקליל יותר. דנה אמרה שבת לקחה את השיר בצורה קצת רצינית וכבדה מדי, ומרגול הוסיפה שבת צריכה להילחם על מקומה ובינתיים היא לא עושה זאת מספיק טוב. גם גל לא הגן על בת, ואפילו אמר שלבצע את המילים של השיר הזה ברצינות זו "טמבליות".

  בת נטף החליטה לבצע את השיר "זה הילד שבך". בחדר החזרות, בת עברה שבוע קשה לאחר הביקורת הקשה שקיבלה בתכנית שעברה. הפגישה עם יהודה פוליקר הצליחה לסדר לה את הראש ולהרגיע אותה לאחר רצף המחמאות שקיבלה מיהודה. בתום הביצוע, פבלו טען שבת הייתה טראגית ומלאת עצב. דנה הסכימה עם פבלו אבל חידדה וחשבה שבת נמצאת על הבמה כאילו בעונש אבל הביצוע היה מדויק וחזק ובחירת השיר הייתה טובה. מרגול אהבה את הביצוע אך עדיין הסכימה מעט עם פבלו. גל חשב שהביצוע היה טוב כי היא בחרה טקסט רציני. צדי הסכים עם גל וחשב שהביצוע היה משוחרר, מצוין ומדויק.

  בשנת 1997 השיר "אהוב יקר" של רונית שחר צעד במצעד הישראלי השנתי. 13 שנה אחרי בת נטף בחרה בו בספיישל מקום בצמרת. בתום הביצוע, גל טען שהביצוע לא היה רע אבל לדעתו כל חמשת הביצועים האחרונים שלה נשמעו אותו דבר. צדי הסכים עם גל וטען שהביצוע היה טוב אבל בחירת השירים שלה מובילה את כל הביצועים להישמע אותו דבר. פבלו חשב שבת לוקחת את השירים למקומות אפלים בצורה מצויינת אבל זה לא הטעם שלו. דנה טענה שבת מפספסת את משמעות השירים. מרגול ביקשה לא להוסיף והסכימה עם השופטים.


  בת נטף פגשה מעריץ צבאי בבסיס חיל הים בחיפה - השף הצבאי. כשפית לשעבר, בת הרגישה בבית ופצחה בתחרות בישול עם השף. אל מבחן החיילים בספיישל חיל הים בחרה בת נטף להגיע עם השיר "היא יודעת" של נינט. בתום הביצוע, גל אהב את בחירת השיר וטען שהביצוע היה טוב בעיניו. צדי הסכים עם גל וחשב שהביצוע עבד. פבלו טען שבת נראית מצוין והחמיא על הביצוע. דנה טענה שבת נראתה זועמת מידי לטעמה. מרגול סיכמה וטענה שהביצוע היה חלש.

  בתום ערב מותח ומרגש ולאחר שקלול דירוג השופטים יחד עם קולות החיילים והצבעות הקהל בבית, אתם החלטתם שבת נטף עוזבת את נבחרת כוכב נולד.

  להורדת הביצוע האחרון של בת נטף שלחו את המילה בת ל-5000

  >> הצטרפו לעמוד הרשמי של בת נטף בפייסבוק

  בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

  הפרקים המלאים של כוכב נולד בצפייה ישירה ב- mako vod

  הכנסו לרדיו כוכב נולד ותהנו ממוזיקה ללא הפרעה

  חושבים שאתם יודעים הכל? היכנסו לטריוויית כוכב נולד והתחילו לשחק!

  אבי בן אבו | אדיר גץ | אדר גולד | אוהד שרגאי | אור גלעדי | אורן קוקו | בת נטף | דיאנה גולבי | היבה בטחיש | יובל לב-טוב | יובל מרון | כפיר אוחיון | ליאור עקיבא | מולי בכר | מעיין בוקריס | נאור אלבז | נועה דויטש | ניסים בר-חיים | ניקיה בראון | ססיל אטלי | עידן עמדי | קרינה קצ'ולין | רוית בטאשוילי | רוני גינוסר | שאולי וקנין | שחר אלגבי | תהל שהם

  ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
  תגיות: כוכב נולד   בת נטף  
  תגובות

  הוסף תגובה

   
  שם
  נושא
  תוכן
   
  ביטול  |  
  מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן