"לא ישנו כל הלילה"
החשודים הודו ושחזרו. מוחמד אבו חדיר | צילום:

שלושת החשודים המרכזיים בביצוע החטיפה והרצח של הנער מוחמד אבו חדיר בסוף השבוע האחרון, הובאו לפנות בוקר (ב') על ידי השב"כ והמשטרה ליער ירושלים, ושחזרו כיצד חטפו ורצחו את הנער. שחזור הרצח מתרחש שעות ספורות לאחר שאחד מהם הודה במעשה ואף הפליל את יתר חבריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הלילה נלקחו השלושה לשכונת שועפאט בצפון ירושלים, סמוך לביתו של אבו חדיר, שם סיפרו לחוקרי המשטרה אודות מעשיהם בליל חמישי האחרון. השלושה תועדו מסבירים כיצד הכניסו בכוח את הנער הפלסטיני למכוניתם והסיעו אותו תוך כדי שהם מכים אותו ליער ירושלים.

לאחר מכן הוסעו החשודים על ידי השוטרים לזירת הרצח ביער ירושלים. השלושה שחזרו איך הכו את אבו חדיר, ואחר כך הציתו אותו בעודו בחיים.

החשודים תועדו במצלמות
החשודים תועדו במצלמות | צילום:

החשודים השתייכו לתא ימני קיצוני

אתמול עצרה המשטרה שישה חשודים יהודים, בחשד לביצוע הרצח המזעזע. לחדשות 2 נודע כי אחד מהם הודה במעשה ואף הפליל את חמשת חבריו. מעצרו הוארך אתמול בשמונה ימים, לאחר שמעצרו של חשוד נוסף הוארך בחמישה ימים.

עוד עולה מהחקירה כי אין מדובר בהתארגנות מסודרת, אלא ככל הנראה מדובר ביוזמה פרטית של קבוצת נערים קיצונים שמכירים אחד את השני. המשטרה חושדת שהשישה, המשתייכים לתא ימני קיצוני, ביצעו את הרצח על רקע לאומני כנקמה על חטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים היהודים שהובאו למנוחות שעות לפני שביצעו את מעשיהם.

על פי הפרטים החלקיים שמותרים לפרסום, אתמול לפנות בוקר נעצרו השישה, כמה מהם קטינים - המתגוררים באזור בית שמש, ההתנחלות אדם וירושלים.

 

סיקור מיוחד: רצח הנער הפלסטיני

בסביבת מקורבי החשודים ברצח הנער מגוננים: "הוא יהודי טוב"

ראש הממשלה לאבי הנער שנרצח: "מעשה מתועב"

הנער הפלסטיני שהוכה: "הותקפתי בלי סיבה"

יהודים נעצרו בחשד לרצח הנער הפלסטיני

אש ואבנים: המהומות עקב רצח הנער - גם במשולש ובצפון

אביו של הנער שנרצח: "לא מאמין במשטרה"

הפרות סדר בי-ם, במשולש ובצפון

דוח הנתיחה הפלסטיני: "הנער נשרף למוות בעודו בחיים"

מטעני צינור, אבנים ובקבוקי תבערה: מהומות בירושלים

חשד לחטיפה: נער ערבי נעדר, גופה נמצאה ביער ירושלים