התפתחות נוספת בפרשת התקיפות של דודו טופז: אחד החשודים בתקיפתו של סוכן השחקנים בועז בן-ציון הסגיר את עצמו הבוקר למשטרה. המשטרה ממשיכה לחפש אחר חשוד נוסף שזהותו ידועה לה.

בן-ציון, שעל פי כתב האישום שהוגש השבוע טופז "הזמין" את תקיפתו, שבר בשבוע שעבר שתיקה ארוכה והגיב לראשונה לפרשה. "חשדנו שזה הוא", אמר בן-ציון למצלמות התכנית "ערב טוב עם גיא פינס".

"לא הופתענו כשזה נחשף", אמר בן-ציון. כשנשאל "האן אתה יותר מרחם או יותר כועס?", ענה: "מרחם בטח שלא. לא יודע, יש איזו הרגשה שכאילו מתחילים לרחם עליו. אני לא מבין איך מרחמים על הבן אדם. מה הוא נפל? הוא נפל עם 30 מיליון שקל בבנק. זה נקרא נפילה? אני מקווה שהוא יקבל את מה שמגיע לו".

בן-ציון הותקף על ידי אלמונים בחודש ינואר השנה, זמן קצר לאחר שקיבל שיחת טלפון מאיימת לביתו. לאחר שהתוקפים הכו אותו בפרצופו הוא התלונן למשטרה.

נעצרו חשודים בתקיפת מנכ"ל קשת אבי ניר

לפני כשבועיים הסגיר את עצמו למשטרה אופיר סספורטס החשוד שנשלח על ידי טופז לתקוף את מנכ"ל קשת אבי ניר. "החשוד מכחיש כל מה שיוחס לו", אמר לאחר המעצר פרקליטו של סספורטס, עו"ד גל זייד. "בסופו של יום המשטרה תצטרך לגבש ראיות רציניות ולא דיבורים ושמועות - וזה, למיטב ידיעתי, אין כנגד החשוד", הוסיף עו"ד זייד.

סספורטס, תושב חדרה בן 35, חשוד כי תכנן ביחד עם עבריינים אחרים לפגוע בניר, שכר אנשים לביצוע התקיפה וקיבל על כך תשלום. כמו כן טוענים במשטרה כי סספורטס היה מעורב בתכנון אירועים דומים במהלך החצי השנה האחרונה.

לדברי החשוד הוא נאלץ להרחיק עד אילת כיוון שחשש מהבדרן. עם זאת, השופטת רחל גרינברג התקשתה להאמין לגרסתו. "טופז נמצא זמן רב במעצר, ועל כן לא ברור על מה מתבססת הטענה", תהתה.

בשבוע שעבר לאחר מצוד של שבועיים, עצרה המשטרה שני חשודים נוספים בתקיפת אבי ניר. השניים הם שני אחים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי כפר סבא, המוכרים למשטרה מעבירות קודמות. אחד האחים יושב כבר בכלא מאז ינואר בגין עבירה של גרימת חבלה חמורה.

על פי החשד, שני החשודים היוו את חוליית התקיפה הראשונה ששלח דודו טופז, והם שהיכו ופצעו קשות את אבי ניר סמוך לביתו בצפון תל אביב, לפני כחצי שנה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

טופז נעצר - סיקור מיוחד:

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

צפו באחיו של דודו טופז מתעמת עם כתב חדשות 2

שכנו של אבי ניר משחזר את הרגעים לאחר התקיפה

החשוד: ברחתי מאילת כי חששתי מדודו

מיוחד: חתונתם של טופז וחן

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

תיעוד מיוחד: כך הופללו תוקפי שירה מרגלית

טופז לכתבתנו: תיזהרי שלא תסתבכי

מכתב ההתאבדות: "קצתי בחיי"

טופז כתב לאבי ניר: "אתה עומד למות"

פרסום ראשון: נעצרו שני חשודים בתקיפת אבי ניר