>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד

אפליקציית N12

אתר "N12 - החדשות" הוקם בפברואר 2020 על בסיס אפליקציית חדשות 12 שהחלה לפעול ב-2012. האתר משמש כזרוע הדיגיטלית של חדשות 12 - חברת החדשות של שידורי קשת 12. באתר אתם יכולים להתעדכן כל היום, כל הזמן בכל חדשות היום מכתבי חברת החדשות המובילה בישראל.

הכתבים של חדשות 12 מלווים אתכם בכל מקום - גם באתר האינטרנט של N12, באפליקציה של N12 לאייפון ולאנדרואיד וגם בעמוד הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם שלנו.

ב-N12 תוכלו להתעדכן בכל התחומים - פוליטי, ביטחוני, פלילי, חדשות פנים, חדשות מעולם, כסף, צרכנות, ספורט, תרבות, דיגיטל, לייף סטייל, אוכל ועוד. בכל אירועי החדשות המיוחדים תוכלו לצפות דרך האתר והאפליקציה שלנו בשידור ישיר של שידורי חברת חדשות 12.

>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד

בצ'אט הכתבים שלנו תוכלו להתעדכן בצורה הכי מהירה בכל מה שקורה בכל מקום - בדיוק ברגע בו הכתבים שלנו מקבלים את המידע. בצ'אט תוכלו גם לקבל הצצה לאופן בו אנחנו מכינים את החדשות שלנו - הכתבים מעדכנים כל היום, כל הזמן בכל אירועי היום ואנחנו מעבירים לכם את כל העדכונים בלי פילטרים (כמעט).

כל שידורי החדשות של החברה המובילה בישראל נמצאים באתר ובאפליקציה. תוכלו לצפות בכל שעה בכל כתבות המהדורה המרכזית, המהדורה המרכזית המלאה, תוכנית חיסכון, אולפן שישי, חדשות סוף השבוע, שש עם עודד בן עמי, פגוש את העיתונות, חמש עם רפי רשף ועוד. כל התוכניות מועברות גם בשידור ישיר, כך שתוכלו להתעדכן בכל מקום - גם בארץ וגם בעולם.

מאחורי האתר עומדים כל כתבי ועורכי חדשות 12 - מערכת החדשות המדויקת, האמינה והמובילה בישראל. אנחנו שואפים לתת לכם את החדשות באופן הכי מדוייק, מהיר ואמין בכל יום ובכל שעה.

>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד

 >> N12 בוויקיפדיה