במקום שבו החסידה, הפלאפל והשפירית חולקים במה אחת, אנחנו יודעים שיהיה מעניין. גם השבוע בתוכנית הזמר במסכה (ראשון ב-21:30, קשת 12) גילינו עוד פרטים חדשים, שכבר נכנסו לרשימת הניחושים המובילים שלנו. אמנם אין לנו מושג מי מסתתר מאחורי כל תחפושת, אבל גם אנחנו יודעים לערבב בדיוק כמו שחר חסון, אז שלא תגידו שלא ניחשנו שעינת שרוף היא המפורסמת בתחפושת מלפפון חמוץ. מה עוד גילינו השבוע? הנה כל הפרטים.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. מלפפונה. מי לא חשבנו שהיא? מאיה ורטהיימר, שרה נתניהו ואפילו אורן חזן עלה כניחוש בשלבים המוקדמים, אבל רק סטטיק ובן אל הצליחו לזהות שמי שמסתתרת מתחת לתחפושת היא לא אחרת מאשר מגישת הטלוויזיה שעושה הכי הרבה שמח. אז איך הרמזים מתקשרים לעינת שרוף? הנה הפיצוח המלא.
  נחשפה: זו המפורסמת בתחפושת המלפפון החמוץ (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  איך הרמזים קשורים לעינת שרוף? | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 2. רבע טון חמוצים. רגע אחרי שעינת שרוף נחשפה בפני פאנל המומחים, היא הגיעה לספר על החוויה בתוך התחפושת ויצאה עם שלל הפתעות שלא ציפתה להן. בזמן ראיון ההדחה הראשון בגיא פינס, מאיה ורטהיימר עלתה לשידור והודתה לשרוף על שנחשפה וחסכה ממנה את החשדות מהחברים הקרובים. וזה לא הכל, גם בחי בלילה הפתיעו את שרוף עם מתנת רבע טון חמוצים, ואנחנו אומרים – קרינג איז שרינג.
  עינת שרוף היא המלפפון החמוץ (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
  רבע טון של חמוצים | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12
 3. ההתערבות. אם כבר דיברנו על ורטהיימר, השם שלה כאמור עלה לא פעם בקרב חברי פאנל והביא איתו מבול הודעות מאנשים שבטוחים שהיא היא מלפפון חמוץ. אחת מהן אפילו הייתה מוכנה להתערב על זה. רגע לפני שמעיין אדם גילתה על ההפסד שלה, היא וורטהיימר פרסמו את תנאי ההתערבות שלהן בסטורי, וככה זה נראה.
  האם מאיה ורטהיימר היא המלפפון החמוץ? (צילום: פאולה וליאון, קשת 12)
  ההתערבות של מעיין אדם ומאיה ורטהיימר | צילום: פאולה וליאון, קשת 12
 4. של מי הקעקוע הזה? במקום מסכות, קבלו קעקועים. אם גם אתם שמתם לב לפרטים הכי קטנים בתוכנית, כנראה שמעתם את השיחה בין אופירה אסייג לבן אל תבורי על הקעקועים שלהם. אז עשינו פאוזה, בדיוק כמו חיים אתגר, והחלטנו לבדוק האם תצליחו לזהות את המפורסמים בישראל לפי הקעקוע בלבד? אחרי הזמר במסכה, זה אמור להיות קטן עליכם.
  בן אל תבורי על אבא שימי (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  האם תזהו את המפורסם לפי הקעקוע? | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 5. התרנגול או הדרקון? אם בכל זאת אתם רוצים לחזור לסאגת הניחושים, הנה עוד שאלה שתערבב אתכם קצת. מבין השמות שנזרקו לאוויר, שמנו לב שאקי אבני כיכב לא רק באופציות המובילות למפורסם שבתרנגול, אלא גם באלה של הדרקון. אז ניסינו לעשות קצת סדר בעניינים, והגענו למסקנה שיכול להיות שכולנו טועים ובגדול.
  אקי אבני, התרנגול, הדרקון (צילום: מתוך "אנשים", "הזמר במסכה", קשת 12)
  התרנגול, הדרקון או אף אחד מהם? | צילום: מתוך "אנשים", "הזמר במסכה", קשת 12
 6. 1989, הסרט. לא, לא באמת סרט קולנוע, אלא הסרט שהיעל קיבלה בתור הרמז הבימתי שעידו רוזנבלום גלגל עד אליה. אמנם לא הצלחנו לפענח איך הוא מקרב אותנו לפיצוח הזהות שלה, אבל נזכרנו בכל הנשים שזכו בתואר מלכת היופי לאורך השנים. מה עשינו עם זה? החלטנו לבדוק עד כמה אתם בקיאים במלכות היופי שייצגו את ישראל לאורך השנים. מי יודע, אולי אחת מהן זאת באמת היעל.
 7. מי זה לא? את התחביב של צדי צרפתי כולנו מכירים, האחד והיחיד שהפך את החוקים והמציא את הפורמט - מי המפורסם שבטוח לא מפזז על הבמה? אז זרמנו עם חידון הפוך על הפוך, שיבדוק עד כמה התרכזתם בניחושי המי זה לא.
  צדי צרפתי (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  מי זה לא לפי צדי צרפתי? | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 8. רמזינו, לאן? שמתם לב לכל רמז שנחשף בתוכנית, בטוחים שאתם יודעים מי המפורסם שמצליח לעבוד כולם ואין סיכוי שיתפסו אתכם לא מוכנים לקראת הפרק הבא? בואו נראה עד כמה אתם באמת מומחים ברמזים שמטריפים את כולם. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, לא?