בתום ערב מותח ומסקרן במיוחד בתוכנית "הזמר במסכה" ואחרי אינספור הימורים של חברי הפאנל על כך שמאיה ורטהיימר היא המלפפון החמוץ, מלכת השירה בציבור עינת שרוף נחשפה במפתיע כמי שנמצאת מתחת לתחפושת.

החשיפה הזו הביאה כמובן לסוף ההתערבות של ורטהיימר ומעיין אדם: לפני שידור התוכנית, אדם החליטה להתערב עם חברתה על כך שהיא זו שמסתתרת מתחת לתחפושת המלפפון החמוץ. אם היא טועה, היא הבטיחה לחברתה הקרובה ארוחת פאר בת שלוש מנות. אמש בזמן החשיפה, אדם העלתה סטורי בו היא מודה שהפסידה לוורטהיימר ואף שואלת: "טוב, מה את רוצה לאכול?". לא נורא, לפחות היא הפסידה בכבוד ועוד צירפה סרטון שבו החמיאה לשרוף על ההופעה.

ומה בנוגע לשאר השמות שעלו כניחושים אמש? אחרי הביצוע של השפירית, חלק מחברי הפאנל הימרו שמדובר ברוני דלומי, אבל שחר חסון כהרגלו רצה "לערבב" וטען שלדעתו מי שמסתתרת היא לא אחרת מהזמרת דיקלה. והיא? שיתפה סטורי בו תויגה, אבל לא ממש נתנה לנו איזשהו רמז שיעזור לנו להחליט אם זו היא או לא.

זו לא פעם ראשונה שהשם של מגישת הטלוויזיה קורין גדעון עולה בחשדות לגבי החסידה. גדעון כבר התייחסה בעבר לשמועות, אבל הפעם היא הכחישה את הקשר שלה לדמות לחלוטין כשהעלתה סטורי בו כתבה: "זה שאני בלחץ מהפרומואים למרות שאני לא החסידה, זה הגיוני?". בסטורי נוסף כתבה: "אם היה לי קול כזה יפה, נראה לכם שלא הייתי מוציאה כבר סינגל?". אולי היא פשוט מנסה לבלבל אותנו.

ועוד ניחוש שעלה בנוגע לזהות החסידה הוא שמה של עדן הראל, והיא לא נותנת לנו שום עזרה שתוכל לכוון אותנו מלבד זה ששיתפה סטורי בו תויגה כהימור.

עדן הראל מתייחסת לשמועות שהיא החסידה (צילום: מתוך האינסטגרם של עדן הראל, instagram)
עדן זו את? | צילום: מתוך האינסטגרם של עדן הראל, instagram