כבר כמה שבועות שאנחנו נמצאים בתוך הטירוף של הזמר במסכה (ראשון ב-21:30, קשת 12), והניחושים לא מפסיקים לעלות. זה בטוח שהוא פיצח את התעלומה של היעל, השני כבר מסביר למה מלפפון חמוץ היא זאת ולא אחרת ובינתיים עוד ועוד סלבריטאים חושפים את הזהות שלהם מתחת למסכות. אבל אם קודם לכן חשבנו שכל רמז יקרב אותנו לוודאות מסוימת, עכשיו אפשר להגיד שטעינו ואנחנו אפילו לא קרובים לניחושים הסופיים שלנו. בדיוק כמו פאנל המומחים השבוע, שהרים ידיים ברגע החשיפה של השור. אבל אין ייאוש בעולם כי יש עוד הרבה דמויות לפצח, אז לפני שממשיכים הלאה בואו נראה מה היה לנו השבוע.

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. הניחושים שלנו. לא סתם סטטיק אמר שהדבר היחיד שהוא יודע זה שהוא לא יודע כלום, גם אנחנו מגששים בערפל, אבל תודות לד"ר גוגל יש לנו כיוון. כך למשל התחלנו לחשוד בעדן הראל שהיא החסידה, או ברוני דואני שהכחישה, ועדיין אנחנו חושבים שהיא הפטריה ובנוגע לשפירית, שם החלטנו להכריע את הוויכוח בפאנל ותפסנו צד. של מי? הנה התשובה.
  החסידה, הפטריה והשפירית (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12)
  מי מסתתרות מתחת לתחפושות? | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת 12
 2. כזה עוד לא היה. עם כל הכבוד ליעל, לשפירית ולחסידה, השבוע השור הוא זה שתפס את מרכז העניינים. אחרי שלושה רמזים שפיזרו את פאנל המומחים לכל מיני מחוזות, מבן זיני ועד לזמר אדם, הגיע תורו ללכת הביתה. וכשהזמר, המלחין והישראלי הראשון שזכה באירוויזיון הגיח מתחת לתחפושת, אי אפשר היה שלא לתפוס את הראש ולשאול – איך לא ראיתם את זה קודם? אז מה הקשר בין הרמזים ליזהר כהן? הפיצוח המלא כאן.
 3. שיא השיאים. אופירה אסייג עברה כמה דרמות בשבועות האחרונים. אם זאת סערת הדיאטה בשבוע שעבר, הראיון עם מירי רגב שהתפוצץ בתוכנית שלה ושל ברקו או טירוף ההודעות שהיא מקבלת אחרי פרק של הזמר במסכה, מה שבטוח הוא שמה ששלה שלה. אחרי כל זה, החלטנו לבדוק עד כמה אנחנו באמת מכירים את חברת הפאנל של הזמר במסכה, וזה מה שאתם צריכים לדעת עליה.
  אופירה אסייג (צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12)
  השבוע שעבר על אופירה אסייג | צילום: מתוך: "הזמר במסכה", קשת 12
 4. אחת שיודעת. אם יש מישהי שידעה מההתחלה שכהן הוא זה שמסתתר מתחת לתחפושת השור היא הבת שלו. אלא שהוא היה חתום על חוזים נוקשים מול ההפקה המסתורית, כך שהכחשה עבורו הייתה ההגנה הטובה ביותר. והבת שלו לא לבד. גם ורדינה כהן, אחותו שאף הופיעה באחד הרמזים, עלתה לשיחה בראיון הראשון לאחר ההדחה, וסיפרה שכל המשפחה עלתה עליו. טוב, הם מכירים אותו הכי טוב, לא?
  יזהר כהן והשור (צילום: מתוך: חדשות הבוקר/הזמר במסכה | קשת 12)
  ככה הבת של יזהר כהן הגיבה לחשיפה | צילום: מתוך: חדשות הבוקר/הזמר במסכה | קשת 12
 5. מכיר דרקון? בחלק מהרמזים של הדמויות מופיעים אנשי ציבור מוכרים, שאמורים לעזור לנו לקשר בין התחפושת לזהות של המפורסם שמסתתר מתחתיה. בפועל, אנחנו לא בדיוק יודעים מה הסיבה שהם ברמז, אבל משום מה כשיו"ר האופוזיציה, יאיר לפיד, הופיע על גבי תליון ברמז של הדרקון, כולם היו משוכנעים שהוא יודע במי מדובר. מן הסתם, הוא הוצף בהודעות ברשת, וככה הוא הגיב.
  יאיר לפיד והדרקון
  האם יאיר לפיד מכיר את הדרקון?
 6. מהמקלחת לבמה הגדולה. ברשת אולי חשדו שלפיד מכיר את הדרקון, אבל לנו הייתה תחושה שדווקא אליאב אוזן הוא זה שקרוב אליו במיוחד. למה? אז ככה. אחד הניחושים הראשונים שעלו בנוגע לזהות של הדרקון הוא השף טום אביב, לכן דיברנו עם חברו הטוב, אוזן, כדי להבין האם יש סיכוי שזה באמת הוא. האם הוא גם חושד בו ואיך זה קשור לפרידה הכואבת ביניהם? הנה התשובות.
  האם טום אביב הוא הדרקון? אליאב אוזן מאמין שכן (צילום: מתוך האינסטגרם של טום אביב/הזמר במסכה/איתן טל | Instagram/קשת 12/mako)
  האם אליאב אוזן חושד בטום אביב? | צילום: מתוך האינסטגרם של טום אביב/הזמר במסכה/איתן טל | Instagram/קשת 12/mako