בשבועות האחרונים, אחרי שלוש שנים של ראיונות קשוחים ב"אופירה וברקוביץ'", אופירה אסייג עושה משהו קצת אחר. המגישה האהובה הצטרפה לפאנל המומחים של "הזמר במסכה" (הערב בקשת 12) וכמו כולנו, גם היא מוצאת את עצמה המומה מהחשיפות. "כשהשור נחשף זה לא וואו, וואו וואו, זה אמאל'ה ואבאל'ה".

אופירה הצטרפה אל השור, הכריש והתרנגול, שלתחפושת שלהם נכנסו הפעם ניצבים, לטובת צילומים לפרסומת חדשה של "Hot Mobile". בחברת הסלולר קפצו על ההצלחה של התוכנית והחליטו לקדם את שירותי הדור חמישי של החברה, יחד עם הפרזנטורית אופירה.

גם אחרי שנים בתקשורת ולא מעט סקופים, סערות ומה שהיא מכנה "שריפות", אופירה לא צפתה את כמות ההייפ שנוצר סביב השעשועון המוזיקלי. "אני מגיעה כמעט ל-3,500 הודעות בערב של הזמר במסכה, לא כולל הודעות באינסטוש", היא מספרת. "שולחים לי 'תגידי זה הוא?' ו'תגידי זאת היא?' אבל אני לא עונה. יש לי את האימוג'י עם הרוכסן על הפה מוכן וכל מי ששואל אני שולחת לו את זה באוטומט".

כל משתתפי התוכנית חתומים על חוזים לפיהם יצטרכו לשלם יותר מרבע מיליון שקלים אם ידליפו מידע על זהותם של המשתתפים, מה שסיבך לאופירה את החיים בבית. "רואים את העניין מהגילאים הקטנים, אצל הילדים שלי שאומרים 'תשאל את אמא מי השור, תשאל את אמא מי זאת החסידה', ברור שאסור לי להגיד, גם לא לילדים שלי".


הם מנסים להוציא את זה ממך במניפולציות?
"כן, במיוחד אייל הבן הקטן שלי שאומר 'אמא אני אעשה שיעורים אם תגלי לי', אני עונה לו 'לא, אתה תעשה שיעורים בכל מצב. המזל שהנסיכה אמילי, שאני נמסה לידה בכל שאלה ובכל בקשה, נמצאת בלוס אנג'לס".

אם היא הייתה בארץ היא הייתה מפילה אותך?
"אם היא הייתה בארץ הייתי נכנסת לפוליגרף".

מי שעוקב אחרי אופירה באינסטגרם לא יכל לפספס את זה שלאחרונה, בן זוגה גילי מנקין, לא מככב בסטורי שלה. כבר שלושה שבועות שהוא והבת, אמילי מנקין, מבלים בלוס אנג'לס בדיוק שנתיים אחרי הפרידה המתוקשרת של השניים. "מי ששרד עם בן הזוג או בת הזוג שלו את תקופת הקורונה, יכול לשרוד לתמיד. מי שיכול לקבל קצת אוויר כמו שאני וגילי קיבלנו זה מצוין, הכל טוב"

זה היה מכוון האוויר הזה?
"הוא בא ואמר לי 'תגידי מה את אומרת?'. אמרתי לו 'טוס, תהנה ותבלה. הוא לא יכול לעמוד בעוד סגר ואני יכולה להבין אותו לגמרי, גם אני הייתי טסה אם לא הייתה לי עבודה".