מדינה שלמה מנסה להבין מה המפורסמים שמסתתרים מתחת לתחפושות בתכנית "הזמר במסכה", אך בשידור הפרק אתמול (ב') בו נחשף כי דביר בנדק הוא הכריש, דבר נוסף העסיק לא מעט מהצופים: אופירה אסייג דיברה על הדיאטה שהיא עושה  - וגרמה לסערה ברשת.

אסייג סיפרה כי היא עושה את "דיאטת הוליווד", הכוללת בסך הכל שני תפוחים בשעות הבוקר וכ-350 גרם חלבון במהלך היום. מדובר בסוג דיאטה קיצונית במיוחד, לכן רבים הביעו את דעתם בנושא. "אופירה מספרת על הרגלי אכילה מזעזעים", כתבה אחת הגולשות בטוויטר, "עם שני תפוחים בבוקר ו-350 גרם חלבון. ילדים וילדות רואות את זה!". "זו דיאטת כסאח ממש ממש לא בריאה", כתבה גולשת נוספת, "בתור אב זה היה נורא לראות ולשמוע את זה", כתב אחד נוסף. 

אופירה אסייג (צילום: האינסטגרם של אופירה אסייג)
מעוררת סערות ברשת. אסייג | צילום: האינסטגרם של אופירה אסייג

בשיחה עם mako סלבס הבהירה אסייג את הנושא ואמרה כי הנושא לא הובן נכון והדגישה כי מדובר רק ביום אחד בשבוע בו היא עושה את סוג הדיאטה הספציפית הזו. "'דיאטת הוליווד' זו דיאטה שעושים רק פעם בשבוע. אני מבינה את הסערה ברשת, אבל התוצאות שוות. פעם בשבוע בלבד לנקות את הגוף, אנשים לא הבינו נכון. אני ממש לא ממליצה על זה בכל יום", אמרה אסייג.

"אני עושה את 'דיאטת תל אביב' בשאר השבוע. מה זו דיאטת תל אביב? אפס פחמימות ורק חלבונים. מקסימום פחמימות קלות. ירדתי בזכות הדיאטה הזו 20 ק"ג, אז מתברר שזה שווה. מקווה שלכולנו יהיה חג שמח, מי שרוצה לעשות ויכולה לעמוד בזה, אחלה. מי שלא אז לא".

אופירה אסייג (צילום: פרטי)
"ירדתי 20 ק"ג". אסייג | צילום: פרטי
אופירה אסייג חוגגת יום הולדת
אופירה אסייג