כבר כמה שבועות שמדינה שלמה מנסה לנחש מי המפורסם שמתחת לתחפושת השור, ואמש (שלישי) בתוכנית הזמר במסכה הסוד סוף סוף יצא לאור. מי שהתגלה מתחתיה הוא לא אחר מאשר יזהר כהן, הישראלי הראשון שזכה באירוויזיון והביא את הגביע הביתה. למרות ההדחה כהן דווקא לא הרגיש את ההפסד, להיפך, העובדה שהצליח לבלבל כל כך הרבה אנשים היא הניצחון הפרטי שלו. "כל פעם כשלא הצליחו לנחש מי אני הרגשתי תחושה נהדרת", סיפר בחדשות הבוקר עם ניב רסקין, "לא רציתי שיזהו אותי, זה המשחק וזה הניצחון שלי".

>> רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

כדי לבלבל את כולנו, יזהר הודה ששינה את ההליכה, הקול וכל הניואנסים הקטנים שיכולים לחשוף אותו בטעות. אלא שעל האנשים הקרובים אליו זה לא בדיוק עבד, וכך אליה כהן, הבת שלו, הגיבה כשראתה את החשיפה על המסך: "נכון שכל מה שאמרתי ברמזים צדקתי בהם? כולם כאחד, ומה אמרת לי? שאני חולת נפש, 'די כבר, תעזבי אותי'. איזו בת טובה אני שיודעת את כל ההיסטוריה שלך?".

ויש היסטוריה. יזהר מצידו, הודה שאחד הדברים הכי קשים עבורו היה להסתיר את הזהות שלו מהסביבה הקרובה. "עם הבת שלי זה היה הכי קשה, היא חכמה. הבת שלי שיגעה אותי ואסור היה לי להגיד לה, אבל היא ניחשה שאתמול אני אודח וניסתה להסביר לאמא שלה. היא לא ידעה שאמא שלה הייתה בסוד העניינים". אז אחרי שהסוד כבר יצא לאור, יזהר חשף איך התנהלו הצילומים הסודיים, מה באמת ראה דרך מסכת השור ולמה איבוד השליטה כמעט גרם לו להרים ידיים?