סופ"ש הזוגות של חתונה ממבט ראשון כבר התחיל עם מפגש מרגש בין רוני ונעם למור ומאור, וממש כמו בדקות הראשונות של הדייט הרגשנו את המבוכה באוויר. הפער בין החיוכים הנרגשים להלם המוחלט, ההערות החוזרות של מאור על השיזוף של נעם והשוק של מור כשראתה את התגשמות החלום אל מול העיניים, רק השאירו לנו טעם של עוד, ובמוצ"ש (אחרי החדשות, קשת 12) זה קורה. אבל עד שכל הזוגות יכירו אחד את השני בפעם הראשונה, בואו נבדוק מה קרה לנו השבוע.

 1. מור ומאור – ביחד?

  הקשר של מור ומאור עבר לא מעט עליות ומורדות, התחלות חדשות וניסיונות לעבוד על התקשורת ביניהם. אחרי תקופה די מבטיחה אצל הזוג, מור העלתה תמונה משותפת ומחויכת שלה ושל מאור לעמוד האינסטגרם, אבל מחקה אותה תוך זמן קצר. מה פשר המחיקה? לנו עלה החשד שמדובר בספוילר, אבל אנחנו ממש לא אובייקטיבים, אז תחליטו אתם.
  מור ומאור בירח הדבש (צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי)
  מור ומאור - ביחד? | צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי
 2. אחות שלה

  הזוגיות של הדר ודניס עמדה השבוע במבחן לא פשוט. עם סיום הצילומים, הוא התכוון לטוס לשלושה שבועות ליפן, היא הבהירה לו שכנראה לא תחכה לו והפיוס לא נראה באופק. אלא שאז הם הגיעו לעמק השווה – דניס יקצר את הטיסה ויבלה עם הדר לפחות חג אחד, פשרות או לא להיות, אה? למרות שהסיפור כבר נסגר, אחותה של הדר, אביטל סודרי, הבהירה מה בדיוק הפריע לה בהתנהלות של החתן, ולמה הזילה דמעה מול המסך?

  דניס והדר: הנשיקה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12)
  מה הפריע לאחות של הדר בדניס? | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12
 3. עשה ואל תעשה

  הם כבר הגיעו למלון, התמקמו להם בחדרים וכל שנותר הוא להתכונן לקראת המפגש המיוחל, אבל רגע, עצרו הכל, כי יש כמה כללי התנהגות ששווה להם להכיר. לא סתם אומרים שרושם ראשוני קשה מאוד לשנות, כמו שרובם יודעים טוב מאוד, ולכן הכנו להם כמה כללי עשה ואל תעשה כשאתם פוגשים אנשים חדשים. דניס, זה בשבילך.

  דנית ליבנת ומור לרמן (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  זה מה שאסור למור לעשות כשהיא פוגשת את דנית | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 4. מה הסטטוס?

  ואם כבר מדברים על איך כדאי לנהל את הרושם הראשוני, שווה בכלל להבין איפה כל זוג עומד לפני שהוא נפגשים עם השאר. האם רוני ונעם צריכים להפגין אהבה בציבור, איך הדר תתמודד עם הפן החברתי של דניס, למה דובי ואריק צריכים לתת צ'אנס אמיתי לקשר, מה המכשול הכי גדול של הגר וניר, איך המפגש יכול לעזור לדנית ואמיר עם נושא התשוקה ואיזה סיכוי יש למור ומאור להתקרב סוף סוף? התשובות כאן.

  דובי ואריק (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  למה דובי ואריק צריכים לתת עוד צ'אנס? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 5. הניצחון של נעם

  את הכימיה בין רוני לנעם אי אפשר לפספס גם מקילומטרים, ולמרות זה, החששות מהצד שלה לא איחרו להגיע. בהתחלה הייתה זו המשוכה של הביטחון, והשבוע גילינו על עוד פחד שמסתתר בתוכה. בשיחה על כמה וכמה קוקטיילים עם החברה, היא חשפה את החשש מהיום שאחרי התוכנית. בטור אישי, מאורסת טרייה מסבירה מה עומד מאחורי המבחן של רוני לנעם, ולמה זה בעצם הסיפור של כולנו.

  רוני ונעם פוגשים את הזוגות (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1)
  קבלו את מצטיין השבוע | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, באדיבות ספורט 1
 6. עונת החתונות בבג"ץ

  עד היום חשבנו שאנחנו מכירים היטב את גבולות הגזרה של חתונה ממבט ראשון, אבל השבוע הקיר הרביעי התנפץ. במהלך דיון בבג"ץ על העתירה נגד ההסכם בין כחול-לבן לליכוד, התייחסה נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות, לתוכנית, כשהשוותה אליה את הליך הקמת ממשלת האחדות. אז איך תקופת החיזור קשורה לממשלה שלנו? בדיוק ככה.

  נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות (צילום: אורן בן חקון, פלאש/90 )
  חתונה ממבט ראשון בבג"ץ | צילום: אורן בן חקון, פלאש/90
 7. אחת שהתחתנה

  אם יש מישהי שיודעת טוב מאוד מה עומד לעבור על הזוגות במפגש, זו בת אל לוי מהעונה הקודמת. בטור אישי, היא מספרת על דקות הלחץ שהזכירו במידה מסוימת את הצעידה לחופה, ההשוואות בין הזוגות והיכל המראות שלא תמיד עוזר לקדם את הקשר. וזה לא הכל. גם לזוגות של העונה הנוכחית היא מתייחסת, וזה מה שיש לה להגיד על מה שהם עומדים לעבור בסופ"ש.
  האם בת אל מתאהבת ביוגב? (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 2", שידורי קשת)
  בת אל לוי חוזרת לסופ"ש הזוגות שלה | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 2", שידורי קשת