מי שצפה בפרקים האחרונים של חתונה ממבט ראשון (מחר אחרי החדשות, קשת 12), לא יכול היה להתעלם מהוויכוח בין הדר ברייר לדניס רוסקוב בנוגע לטיסה שלו ליפן. היא התנגדה בגלל התזמון, שמגיע כמה ימים בודדים לאחר סיום הצילומים, והוא מצידו לא בדיוק הבין מה הבעיה וטען שהטיסה כבר נקבעה מראש. בסופו של דבר, הם הגיעו לפשרה – דניס יקצר את הטיסה, ובכך נראה שהם שמו את הסיפור הזה מאחור. "זה לא שעצם הנסיעה מפריעה לה", הבהירה אביטל סודרי, אחותה של הדר, בחדשות הבוקר, "היא בחורה שלעולם לא תמנע חוויות מבן הזוג שלה".לדבריה, המקור של הבעיה טמון בכלל במערכת היחסים הקודמת של אחותה. "העיתוי של הנסיעה וההתעקשות להישאר במשבצת של הרווק שלא רואה אותה ואת הצרכים שלה, אחרי זוגיות שזאת בדיוק הייתה הנקודה הכואבת בה, אז זאת הנקודה הכואבת. וזה גם מה שדני השכיל להראות לו. היא לא ביקשה ממנו לא לטוס, היא אמרה שהפאוזה הזאת שהם יעשו לאו דווקא תגרום לה להמשיך מאותה נקודה. וזה לגמרי מובן כי כשבן אדם נמצא בקצה העולם 24 יום, עוברים עליך דברים רגשיים שאי אפשר לחזות מראש. אלה היו החששות שלה".

אבל אל חשש, כאמור דניס הגיע עם פתרון קיצור הטיסה, ורק מזה, לטענת סודרי, אפשר ללמוד הרבה דברים על התנהלות נכונה בתוך מערכת יחסים. "אפשר לקרוא לפרק הזה 'על תבונה ורגישות', זה פרק מהמם שהראה תהליך של זוג שבאמת בא למצוא זוגיות, שמקשיב גם לאחר ולא רק לעצמו ושמבין שזוגיות זה עולם של פשרות. אני חושבת שדניס השכיל למצוא פתרון שהוא ניצחון לשני הצדדים. אני מאוד אוהבת את דניס, כשהוא נכנס לחופה ישר אמרתי 'הוליווד', אבל מה שקצת הפריע לי אצלו, ורואים את זה בדילמה האחרונה, זה לצאת מהמשבצת של הרווק".


מה שעוד ריגש את סודרי בצפייה בפרקים, היה דווקא השיחה בין דני פרידלנדר לדניס, שאף גרמה לה להזיל דמעה אל מול המסך. "באופן אישי מאוד התרגשתי מהדברים של דני, גם מהדברים של יעל אבל דני גרם לי להזיל דמעה. הוא לחץ על הכפתורים שמהם נובעים החששות של הדר, ואני מעריצה אותה על זה שהיא לא מדחיקה ולא שומרת דברים שאחר כך מתפרצים בצורה שהיא לא ראויה. התקשורת ביניהם זה משהו מעורר הערצה, ואפשר רק ללמוד מהם איך בונים זוגיות יציבה".