השבוע האחרון של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12) מגיע לסיומו, וזה הזמן להיפרד מהמשתתפים שהיו חיוניים לנו לכל רגע ורגע בחודשים האחרונים. אפשר להגיד שהם עזרו לנו להתמודד עם תקופה לא פשוטה, ורק על זה אנחנו חייבים להם המון. אז מה עברנו איתם מדי שבוע? גילינו מאיפה הם מוכרים לנו, חשדנו בכל סטורי, פוסט או מילה ברשת, הבנו ששמועות לא תמיד תואמות את המציאות ובסופו של דבר, עברנו תהליך מסוים יחד עם התהליך שלהם על המסך. ממנו למדנו לא מעט שיעורים על החיים עצמם, ועכשיו, הגיע זמן פרידה. אז בפעם האחרונה, זה מה שקרה השבוע בגזרת חתונה ממבט ראשון.

 1. אירוע הסיום
  לא רק אנחנו סנטימנטליים פה, גם משתתפי התוכנית הגיעו לאירוע הסיום של חתונה ממבט ראשון כדי לצפות בפרק ההחלטות שלהם. אז מה היה לנו שם? דנית ליבנת פרצה בבכי בזמן השידור, הדר ודניס זרקו רמזים על העתיד, דובי ואריק נצמדו בחיבוק מפתיע, ניר התפרץ לראיון עם הגר, מור ומאור הפגינו תקשורת טובה מתמיד ורוני ונעם נשארו עם השאלה הקבועה – בארץ או בחו"ל? 
  תמונות פרק סיום חתונה ממבט ראשון, יוני 2020 (צילום: רומי גיאור)
  ואם פרידה? דנית ליבנת צופה בשידור ההחלטות | צילום: רומי גיאור
 2. איפה קנית?
  אם גם אתם לא יכולתם לפספס את הלוקים המושקעים של המשתתפות באירוע הסיום – אתם לא לבד. אין ספק שאת החותם האופנתי שלהן הכרנו עוד בתוכנית, אבל הפעם באמת למדנו רמה גבוהה מהי. בין הארוחה לצפייה בשידור, בדקנו איפה אפשר להשיג את האאוטפיטים שלהן. זה הזמן לגלות מאיפה החולצה של הגר, ומה עם השמלה של הדר? הנה התשובות.
  תמונות פרק סיום חתונה ממבט ראשון, יוני 2020 (צילום: רומי גיאור)
  הדר, מאיפה השמלה? הדר ברייר ודניס רוסקוב | צילום: רומי גיאור
 3. מסכמים עונה
  עוד לפני שגילינו שהדר ודניס עברו בהצלחה יתרה את מבחן המציאות, הדר הגיעה לחדשות הבוקר כדי לדבר על התהליך שעברה. והיא לא היחידה. גם דובי, נעם ודני סיפרו כל אחד בגזרתו על התהליך. דובי סיכמה את המסע שעברה עם אריק, נעם סיפר האם יש סיכוי לקאמבק ודני סיפר על המשתתפים שנכנסו לרשימת הפייבוריטים שלו. אז מי הם היו?
  דובי מסכמת את המסע בחתונה ממבט ראשון (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12)
  דובי עמירה מסכמת את המסע | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12
 4. אחת שהתחתנה
  היא עקבה אחריהם בהדיקות, שיתפה מניסיון העבר שלה ועכשיו היא נותנת למשתתפים טיפים איך לעבור את המחסום בדרך למציאות בהצלחה. אמנם אנחנו עדיין לא יודעים מה יעלה בגורלם של הגר וניר, אבל בינתיים כולנו תקווה שהם הקשיבו לעצות של בת אל לוי, ועכשיו הם כבר על הגל.
  מה עבר על רוני ונעם מאז סיום התהליך? (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12)
  מה הטיפים להצליח בחיים האמיתיים? רוני לוי ונעם קציר | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12
 5. הכי ביחד
  אנחת רווחה נשמעה השבוע כשמדינה שלמה גילתה שהדר ודניס אכן נשארו יחד. הם עברו את הטיסה ליפן, בילו בנעימים במדריד וצלחו את תקופת השידור יחד עם כל התהילה שנלווית לה. אז עכשיו כבר אפשר לדבר הכל, והם לגמרי עושים את זה. יודעים עד כמה היה להם קשה לשמור את הזוגיות בסוד?הנה התשובה.
  הדר ודניס מסכמים את החוויה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12)
  איך שמרתם על הסוד? דניס רוסקוב והדר ברייר | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת12
 6. סוף להכחשות
  אחרי השמועות, הקונספירציות וכן, גם ההכחשות, סוף סוף גילינו השבוע שמאור אכן חזר לאקסית שלו – נטע. מסתבר שדי מהר אחרי סיום התהליך עם מור, מאור נפגש איתה וכבר באותו היום השניים עברו לגור יחד. בראיון זוגי ראשון הם סיפרו על הזוגיות שהתפתחה ביניהם מאז, ושלא תטעו, זה ממש לא סיפור פשוט לצפות בבן הזוג מתחתן על המסך עם מישהי אחרת. אז איך הייתה תקופת השידורים עבורם?
  מאור פינקלשטיין ונטע דורון בראיון זוגי (צילום: חי בלילה, באדיבות ספורט 1)
  חזר לאקסית. מאור פינקלשטיין ונטע דורון | צילום: חי בלילה, באדיבות ספורט 1
 7. פרק חדש
  כבר גילינו מה קורה בגזרה הרומנטית של כל המשתתפים, חוץ מהגר וניר כמובן, וזה בדיוק הזמן לסגור את הספר ולפתוח את הפרק הבא. רגע לפני שהמשתתפים באמת עוברים הלאה, דנית ורוני פרסמו כמה מילים אחרונות, כל אחת בחשבון האינסטגרם שלה. אז מה לדנית ישר לומר, והאם הלב של רוני שבור מהפרידה?
  רוני לוי. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
  האם הלב של רוני שבור? רוני לוי | צילום: מתוך instagram
 8. ארץ נהדרת
  נשף הפיוס של ארץ נהדרת יצא לדרך, ובין פאנל הדמויות המרגשות, זכינו לראות גם את החיקויים של רוב משתתפי התוכנית. אז איך אריק הגיב לחיקוי השני שלו, מה היו התחושות של הדר על שלא קיבלה חיקוי והאם נמצאה האחות התאומה של ג'ינג'ר? מה שבטוח, דנית מופתעת.