שמועות על נטיותיו המיניות של אמיר זהבי ולחשושים על רומן בין אריק חביב לדנית ליבנת היו רק חלק מהסיבה שכולנו חיכינו לשמוע אתמול, אחרי ששבוע שעבר חלק גדול מהצופים הופתע מההחלטה שלהם להתעלם מהקשיים ולנסות: מה עלה בגורל הזוגיות של אמיר ודנית?

אחרי שהתפרקה מול המצלמות והתוודתה שהיא עברה תקופה לא קלה, דנית מחליטה להסתכל על הצד החיובי של הדברים. בעמוד האינסטגרם שלה, בו היא כבר הספיקה לאסוף כ-50 אלף עוקבים שהתאהבו בחיוך שלה על המסך, כתבה: "איך בכלל מסכמים? איזו שנה מטלטלת ומרגשת זו הייתה".

"כמה עליות וירידות, הצלחות ואכזבות, רגעים מאושרים וכאלו שפחות, דמעות, חיוכים, מבוכה, כאב, שמחה, ייאוש, גאווה, אושר עילאי ובליל של תחושות מבלבלות", כתבה הכלה האהובה, "תודה על המתנה הכי טובה שיכולתי לבקש בחיים המופלאים האלו".

דנית ליבנת, מאי 2020 (צילום: צינו פפראצי)
תמיד שומרת על החיוך. דנית ליבנת האהובה | צילום: צינו פפראצי

"תודה על הפרטנר שבחרתם בשבילי שהציב לי מראה ענקית מול הפנים - המראה הכי מלמדת ונכונה עבורי. תודה על התהליך העמוק, המאתגר והמלמד שעברתי, על התובנות שעלו במהלך הדרך ועל אלו שעוד יגיעו. מעריכה כל דמעה וכל חיוך, ומאושרת על מה שהם לימדו אותי".

"אני מאושרת. מחוייכת. שלמה. גאה. חזקה ומחוזקת. בעיקר - חכמה יותר ומצפה בקוצר רוח לפתוח פרק חדש (ובתקווה אחרון) עם חבר טוב לצדי, שנכון בשבילי ואני בשבילו. תודה לכם, לכולכם, שליוויתם אותי לכל אורך העונה ועברתם יחד איתי מסע משוגע שלא אשכח לעולם".

דירה דנית ואמיר (צילום: דנית ליבנת)
לא הצליחו להתגבר על הקושי. אמיר ודנית | צילום: דנית ליבנת