ביום שלישי האחרון, בחלק הראשון של פרק הפולו-אפ של "חתונה ממבט ראשון", גילינו לצערנו כי אחד הזוגות הכי אהובים, רוני לוי ונועם קציר, לא שרדו את מבחן הזמן וחצי שנה אחרי תום הצילומים, הם סיפרו למצלמות שלמרות הניסיונות והעובדה שבחרו אחד בשניה, הקשר בינהם לא צלח.

הבוקר ב"חדשות הבוקר", בוקר אחרי החיקוי המוצלח שהוא קיבל ב"ארץ נהדרת", קציר הגיע לדבר קצת הפרידה עם חברי הפאנל וחשף פרט קטן שלא ידענו: "האמת שהחזירו את שנינו לארץ כדי לצלם את הפרק האחרון, והיה ביננו עוד ניסיון לראות האם יש סיכוי - בסוף החלטנו שלא".

מתי הזוגיות שלכם קיבלה תפנית?

"בזמן הצילומים היה לנו ממש טוב, זאת הייתה התאהבות לכל דבר ועניין, כשכבו המצלמות הכל התחיל קצת לרדת. וכשנסענו למיאמי...".

למה?

"אני לא יודע בדיוק למה אבל אי מעריך שזה בגלל ששנינו התמודדנו עם המציאות. בזמן הצילומים שנינו היינו בחופש, והייתה לנו חוויה של פעם בחיים, מקסימום פעמיים. אני בכלל הגעתי לישראל לחופשה, ובגלל התכנית נשארתי. שנינו רואים את עצמנו גרים בישראל אבל לא הבנו איך זה יקרה, אז נסענו לבדוק את מיאמי ושם היה לא קל".

רגע האמת: מה תהיה ההחלטה של רוני ונעם? (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1)
"הייתה לנו חוויה של פעם בחיים". רוני ונעם | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", באדיבות ספורט 1

מאיזו בחינה היה לא קל?

"האינטקציה הייתה קרה ולא הצלחנו להחליט איפה אנחנו נשארים. המרכז של רוני נמצא במיאמי ושלי באוסטרליה ואנחנו רצינו לחיות בארץ".

חשבתם לחזור לטיפול זוגי?

"במיאמי היינו עדיין בזמן טיפול זוגי".

הלב שלך עוד רוצה אותה?

"אני חושב שזה צולם מזמן. שנינו המשכנו הלאה ואנחנו שומרים על קשר חברי. אני לא בזוגיות".