מההתרגשות של דניס רוסקוב ברגע ההחלטה אי אפשר להתעלם. רק אמש (שבת) הוא הקריא את מילות הסיכום שלו בפני הדר ברייר, ומחה דמעה ועוד אחת מהפנים, כשהביע את הרצון להמשיך יחד גם בחיים האמיתיים. "דניס חזק ודניס גם בוכה, זה לא סותר", הבהירה הדר בחדשות הבוקר עם ניב רסקין, "אני חושבת שהוא היה ככה במהלך העונה. אבל אני אמרתי שאני הולכת לגרום לו לבכות, אני רוצה שיצא ממנו וממני הרגש – בלי ציניות".

ואכן, רגש זה מה שראינו. בואו נודה באמת, השאלה הכי מעניינת כאן זה מה בדיוק קורה עם הדר ודניס היום, ועליה נקבל תשובה בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שלישי אחרי החדשות, קשת 12). "מאוד פחדתי מהיום שאחרי", הודתה הדר, "פחדתי שהכל מבוים, שזה סרט, לא ידעתי מה יקרה כשהמצלמות ילכו. פחדתי שזה קצת לא אמיתי שהכירו לי גבר מקסים, ואיך אני יכולה לא להיות איתו? אבל אולי זה לא רגש אמיתי ומזה חששתי".

עד שנגלה אם החשש מוצדק או לא, שמענו ממנה מה השניים עשו אחרי שהמצלמות כבו. "קראנו שוב את המכתבים של ההחלטות ועשינו תחרות מי יותר ריגש. התחלתי להתקשר לאנשים על רמקול ולהקריא להם את המכתבים". במידה ותהיתם מי ניצח, נראה שהדעות חלוקות ואתם השופטים פה.

גם בתחילת הדרך הדעות היו חלוקות, ובעיקר בירח הדבש כשהדר עוד התרגלה להסתובב ברחובות עם אדם זר ונשוי לה בו זמנית. "בירח הדבש ראיתי את כל המגננות, הקוצים וכמה אני לא נותנת להתקרב אליי. לא משנה כמה דניס היה חמוד, נחמד ועדין, עדיין הייתי צריכה להפעיל שם את כל המגננות. לא הרגשתי את זה ככה, לראות על המסך זה הרבה יותר קשה".

למרות המגננות, דווקא בחזרה לארץ הדר הצליחה להיפתח, וזאת הסיבה: "בירח דבש לא העזתי לדבר עם אף אחד, לא רציתי להוציא משפטים שאני אתחרט עליהם, שהוא לא הטעם שלי, מה אני עושה פה - שמחשבה תיצור מציאות. פתאום בארץ חברות התחילו להגיד לי שהוא לא נראה הטעם שלי, ומצאתי את עצמי מגנה עליו. 'אתן לא יודעות איזה בחור מקסים', ו'אתן לא מכירות אותו', ופתאום הרגשתי שאני לא הולכת איתן, אני נגד הזרם". טוב, נראה שסלמון ודניס לגמרי שוחים יחד.