בפרק קבלת ההחלטות ב"חתונה ממבט ראשון" ששודר בסוף השבוע, הודיעו דובי עמירה ואריק חביב על כוונתם (הלא לגמרי מפתיעה, בהתחשב במה שקרה להם לאורך העונה) שלא להמשיך כזוג. הבוקר הגיעה דובי לשיחה ב"חדשות הבוקר", וסיפרה על חוסר ההתאמה עם אריק, שסימנים ראשונים שלו ניכר כבר ביום החתונה של השניים. דובי סיפרה גם על התגובות שקיבלה מאז תחילת שידור העונה, ועל הפיכתה לסלבריטאית אחרי הופעתה בדוקו ריאליטי מצליח.

"אנחנו באים מעולמות אחרים, משפחות אחרות… אנחנו מדברים שונה את הזוגיות", הסבירה דובי כשנשאלה למה בעצם הקשר עם אריק לא הצליח. כשנשאלה מה שונה בגישותיהם, השיבה "אני חושבת שזוגיות זה דיאלוג ולא מונולוג. אתה לא חייב להיות שמח כמוני וקופצני כמוני - כל מנעד הרגשות שהבאתי על המסך - (אבל) את לא צריך להיות במקום שופט". דובי הדגישה כי לא חשבה שמדובר בפער בלתי ניתן לגישור, אבל הסבירה שהרגישה את הפער כבר מהרגע הראשון. "בדיעבד", סיפרה על ערב החתונה, "כשאני רואה את התגובות שלו, את מה שהוא מספר, אני מבינה שזה משהו שלא עבר הלאה, משהו שקרה, נצרב בליבו… וגם את זה אני מאוד מכבדת". 

דובי סיפרה על המעמד והסבירה את התנהגותה באותו ערב כתוצאה של התרגשות: "אני נכנסת לחופה, ורוב הצעירות כשהן נכנסות לחופה יש רק את החתן, ולי יש חמישה", וסיפרה גם שחשבה תחילה שהיא צפויה להינשא לאחד מבניו של אריק ואף אמרה לבתה "אין מצב שזה החתן, הצעיר". על רשמיו של אריק מאותו ערב אמרה "כשאתה רואה את זה בדיעבד אתה אומר 'וואלה, אני לא הייתי עושה דבר כזה לאריק, אני לא התכוונתי לבוא ככה'".

נושא הילדים עלה גם בהמשך השיחה, ודובי סיפרה ששוחחה עם אריק על ההתקבלות של מערכת היחסים שלהם כפי שתופיע בטלוויזיה. "שנינו הורים - אני סבתא, אתה סבא", שחזרה שיחה שלה עם אריק במהלך הצילומים, "ועוד חצי שנה מי שיחטוף את כל הריקושטים זה לא אני ואתה, אנחנו אנשים בוגרים עם עמוד שדרה. זה הילדים והנכדים. ומאוד מאוד חשוב שנשמור על שיח מכבד". כשנשאלה על הריב ביניהם בסופ"ש הזוגות (ועל פתק ההתנצלות האיקוני שהגיע בעקבותיו), אמרה "הרגשתי שזה פספוס. כאילו, למה? זה היה מיותר, אין צורך. אתה לא צריך לקבל את הזכויות שלך על חשבון חובות של מישהו אחר… אם לא נעים לך - בוא תגיד לי מה בשפה לא נעים. יש אנשים שמאוד קשה להם עם התזזיתיות שלי מבחינה פיזית, בעין, זה כמו… חולצה מקושקשת כזאת. אז תגיד לי 'לידי, אני מבקש…'. ואני מכבדת את זה".

לבסוף, סיפרה דובי על התגובות שקיבלה מאז תחילת שידור העונה. היא הודתה שלא מתחילים איתה, וסיפרה שעיקר המפגש שלה עם מעריצים קורה כשהיא בחברת ילדים שראו אותה בתוכנית: "כשאני רואה ילדים קטנים שמתייחסים אליי אני אומרת 'מה אתם עושים בטלוויזיה בשעה כזאת?'". דובי הגיבה גם לחיקוי שקיבלה ב"ארץ נהדרת", ואמרה שהאיפור שעשו לעלמה זק כדי שתדמה לה, גרם לדובי "אני החלטתי בעקבות האיפור שאת זה -" אמרה וחיוותה לאזור מרכז פניה - "אני חייבת לעשות הזרקות".