החצי הראשון של הסופ"ש הרומנטי כבר מאחורינו, ורגע לפני שנדע איך הוא המשיך (שבת אחרי החדשות, קשת 12) אנחנו מרגישים קרובים יותר מאי פעם לרגע ההחלטה של הזוגות. אז אחרי שבוע גדוש בהתרחשויות שעבר עלינו לטובה ולרעה, הגיע הזמן לעשות קצת סדר לקראת הבאות. מור ומאור נפרדו, הגר וניר התקרבו, דנית ואמיר נפגעו והדר ודניס שוב משחקים לנו בראש. כדי שכולנו נשאר בעניינים, זה מה שקרה השבוע בחתונה ממבט ראשון. 

 1. גיבורי מקלדת

  שמועות רבות הופצו על משתתפי חתונה ממבט ראשון, כמו על כל אדם מוכר, ולרוב מצליחים המשתתפים מצליחים להחליק את זה. כך למשל גילתה הדר ברייר לפתע שהיא בהריון, ודנית ליבנת שהיא בזוגיות חדשה עם אריק חביב, אבל יש מקרים בהן אותן השמועות חוצות את גבול הטעם הטוב. בשבוע האחרון הסתובבה ברשתות החברתיות הקלטה עם מידע כוזב שאומרת כי אמיר זהבי משקר לגבי נטייתו המינית, והוא בתגובה לא יכול היה לשתוק יותר. ביום שאחרי, גם דנית החליטה להגיב והיא ממש לא הייתה היחידה.

  דירה דנית ואמיר (צילום: דנית ליבנת)
  נחצה קו אדום. דנית ואמיר | צילום: דנית ליבנת
 2. שיר פרידה

  עם כל הכבוד לשאר הזוגות (ויש כבוד), מה שתפס את כולנו השבוע הייתה הפרידה הפתאומית של מור לרמן ומאור פינקלשטיין. אז נכון, זה לא היה מפתיע במיוחד, אבל זה גם לא הופך את הסוף לפחות כואב. מאור החליט לחתוך את התהליך והשאיר את מור המומה, אבל מבינה. אז כדי לאסוף את השברים של כולנו ולהקל על הכאב, חזרנו אחורה כדי לבחון צעד אחר צעד - מה בדיוק הוביל לפרידה, כי בינינו, הכתובת הייתה על הקיר.

  מור מספרת על המצב המורכב עם מאור (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  היו סימנים מקדימים. מור | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 3. מאמי, אין לי אקסים

  אבל אקסיות דווקא כן. וכך, רגע אחרי שהחליט לסיים את התהליך עם מור לרמן, גילינו שמאור פינקלשטיין חזר לאהבה החדשה-ישנה שלו, נטע דורון. אז מי היא אותה בחורה שכבשה למאור את הלב בשנית, מה הדמיון בינה לבין הכלה לשעבר והאם נטע בכלל קרובת משפחה של יעל דורון? טוב פה סתם הגזמנו, אבל אנחנו מקווים שכמו שמאור הבטיח לדני פרידלנדר, הוא ישקיע בקשר החדש ובקרוב נראה אותו אבא לארבעה קטנטנים.

  מאור מ"חתונה ממבט ראשון" חזר לאקסית (עיבוד: הפייסבוק של נטע דורון)
  סיפור ישן חדש. נטע ומאור | עיבוד: הפייסבוק של נטע דורון
 4. זמן לסיכומים

  אחרי שמור אמרה את שעל ליבה בערב טוב עם גיא פינס, הגיע תורו של החתן להגיב. הוא התייצב מוקדם בבוקר באולפן של ניב רסקין, וסיכם בחיוך את החוויה שעבר, שעליה הוא לא מצטער לרגע. מאור סיפר שראה את חוסר התקשורת עוד בשלבים המוקדמים, אבל החליט שלא לוותר על סופ"ש הזוגות. הוא האמין בדרך שהם עברו, ויודע שבסופו של יום גם מור מבינה למה הוא עשה את זה. אז מה עדיין מפתיע אותו?

  מאור פינקלשטיין על הפרידה ממור לרמן (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12)
  מסכם עם חיוך. מאור | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת12
 5. ספקולציות על החוף

  אם יש משהו שאפשר להגיד לזכות הצופים ההדוקים של חתונה ממבט ראשון, זה שהם מלאים בתושייה. מיטב המוחות התגייסו למאמץ משותף, הצליבו פרטים, שרטטו מפות וחקרו מקורבים לפרשה שהסעירה השבוע את הרשת – האם הדר ודניס בילו בדייט רומנטי בחוף הים? ההתרחשות החלה כשהשניים העלו סטורי על החול, כל אחד מחשבונו האישי, ונחשפו כמה פרטים קטנטנים שחפפו בצורה מושלמת. אז מה אתם אומרים? חוש חש הבלש יוצא לפעולה.

  ירח הדבש: הדר ודניס בוחנים את הזוגיות (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  מוטיב חוזר של חול. הדר ודניס | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 6. מבחן יבנה

  אז למרות חוסר התשוקה בין דנית לאמיר, הם דווקא גאים בתקשורת הפתוחה ביניהם, וכצעד אמיץ ומשמעותי, אמיר הזמין את החברים לפגוש את דנית. לא רק שהם עפו עליה, הם גם נתנו לאמיר אישור שיש בסיס מוצדק להתאמה הזאת ושכדאי לו לעבוד בשביל הקשר. אז נכון, עדיין יש פערים בזוגיות והצד הרומנטי קצת נדחק הצידה, אבל לפחות אמיר עשה עוד צעד נכון בדרך המשותפת קדימה.

  דנית פוגשת את החברים של אמיר (צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  איך את עם בייביסיטר? דנית והחברה | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 7. נשיקה בשושו

  בין כל ההתרחשויות המסעירות של השבוע, הפרידה של מור ומאור והסטוריז של הדר ודניס, התגנבה לה בלי שנרגיש נשיקונת קטנה בין הגר וניר, ואחריה גם לינה משותפת. מצמצתם? פספסתם. רגע רגע, פוס משחק עצרו הכל, אם לא שמתם לב, יש לכם מזל שאנחנו כאן כדי לאסוף עבורכם את כל הרגעים הלוהטים של הזוגות, ובמקרה שני רגעי הקסם האלה לגמרי נמצאים שם. על לא דבר.

  הגר וניר: הנשיקה (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  שמישהו יביא לנו משאף. הגר וניר | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 8. וואלה? זכית

  כנראה שדניס רוסקוב בשנה של התחלות חדשות, וכך החתן החליט להתקדם גם בקריירה. אחרי שבע שנים כמתכנת בחברה שעוסקת בתחום אחסון מידע, הוא התקבל לחברה חדשה וזכה בטייטל הנוצץ "מתכנת בכיר". אין ספק שזה חתיכת שדרוג לקורות החיים ובטח שלכיס, מקווים שהדר עדיין שם לשמור לו על החולצות המגוהצות. 
  הדירה של דניס, הדר ודניס (צילום: דניס רוסקוב )
  אל תשכח אותנו שם בפסגה. הדר ודניס | צילום: דניס רוסקוב