אחרי שהכירו מתחת לחופה של חתונה ממבט ראשון וחיו יחד חודש, מור לרמן ומאור פינקלשטיין סיימו את הקשר ביניהם. מי שקיבל את ההחלטה היה מאור, שהודיע למור ולמומחים יחד שהוא רוצה להפסיק את התהליך.

אומנם עבר קצת זמן מאז הצילומים, אבל מור עדיין לא נרגעה מכך שמאור בחר לא לעדכן אותה לפני השיחה עם המומחים כי הוא רוצה להפסיק את התהליך. "זה מעליב שהוא לא מצא לנכון לשתף אותי לפני", היא מספרת בראיון לאסף גולן. "בסוף אתה הולך, אבל אפשר להגיד תודה על מה שהיה ועל מה שלא".

אותו רגע דרמטי בקליניקה של המומחים תפס את מור לגמרי לא מוכנה. "עברנו כל כך הרבה דברים קשים לאורך הדרך שזה היה נראה לי כמו עוד מהמורה ושאנחנו נדבר על זה. לא ציפיתי למשהו כזה, לא שזה היה איזה משהו שהוא רחוק מהמציאות, אבל הדרך הייתה מאוד מפתיעה".

"אני מסתכלת עליו, מנסה לחפש את העיניים שלו ולסמן לו 'זה אמיתי?'", משחזרת מור את רגע ההחלטה הדרמטי.  "הבנתי שהוא נעול. לא נותר לי אלא לכבד את ההחלטה שלו. אני די מעכלת מהר, הורדתי כמה דמעות. כן ציפיתי שהוא ידבר איתי לפני, שיהיה איזשהו שיח אמיתי בנינו ולא רק לעיני המצלמות אז כן, זה השאיר אותי קצת בהלם".

.

ההחלטה הדרמטית של מור ומאור EXT2
"מאוד כאב לי" | צילום: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

כבר אחרי החופה, היה אפשר לראות שהקשר לא הולך למקום טוב. השף ועורכת הדין מתל אביב לא מצאו את עצמם בקשר וגם התעלות של אמסטרדם בירח הדבש לא ממש עזרו. גם כשחזרו לארץ ועברו לדירה של מאור, המצב לא ממש השתפר

"מאוד כאב לי"

הקש ששבר את הגמל היה סופ"ש הזוגות, שם הבינו כי המצב שלהם הוא לא רק תוצר של חבלי לידה, אלא שמערכת היחסים שלהם לא ממש עובדת. "הרגשתי סוג של מפלצת", משחזרת מור. "משהו שחזר על עצמו לאורך כל העונה זה שפשוט לא היה בנינו שיח, אפילו חברי. פתאום לראות אותו כל כך שמח ומאושר גרם לי להרגיש 'וואו, מה עשיתי לו? הוא כל כך פגוע ממני? כל כך דחוי עד כדי כך שהוא לא מצליח להתחבר אלי?' מאוד כאב לי".

בנוסף לקושי בליצור חיבור רגשי, השניים לא הצליחו לייצר אינטימיות פיזית, אבל מור ממש לא מתנצלת. "לא רציתי לתת למאור מגע כי הוא מאוד רצה את זה. רציתי שזה יהיה אמיתי ופשוט הלכתי עם האמת שלי. לא חתרתי תחת העקרונות שלי בידיעה שזה שם אותו במקום מאוד מאוד בעייתי, אבל לא רציתי גם להשלות".

היום, מור לגמרי בשלה להמשיך הלאה. "היום חזרתי לשוק. אני לחלוטין פתוחה וזמינה לקבל מישהו לחיים שלי. ניפגש בחתונה שלי".