אמיר זהבי, משתתף העונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון", העלה הערב פוסט לעמוד הפייסבוק שלו, בו פנה לעוקבים שלו וביקש את עזרתם במציאת העומדים מאחורי הקלטה הנושאת מידע שקרי לגביו. בהקלטה, שהופצה ברשתות החברתיות בימים האחרונים, נטען לכאורה על חשיפת פרטים אישיים מחייו של זהבי ועל מערכת היחסים שלו עם הפקת התכנית.

"עד עכשיו נמנעתי מלהגיב לכל הרוע שמופץ כלפי ברשתות, בטורי דעה ועל גבי המסכים", פתח זהבי את הפוסט, "לא משום שלא כאב לי, אולי דווקא בגלל שאני כל כך כאוב. אבל הפעם אני מרגיש שנחצה קו אדום מבחינתי, כשמישהי הפיצה הודעות קוליות וטקסטים בהן היא טענה 'בוודאות' שאני גיי".

יום החתונה: המתנות של דנית ואמיר
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

"אני לא מחפש להיות איזה סמל למאבק כלשהו - זה גדול עלי", המשיך, "רק רוצה לזכות בצדק שמגיע לי בתור בן אדם. אולי אנשים נמוכים ראו בי מטרה קלה. אני חושב שאין נטייה מינית פסולה ואין נטייה מינית מוסרית יותר מנטייה אחרת. למרות זאת, בתור גבר שהלך כל כך רחוק כדי למצוא את אשתו (בדגש על אישה), חשוב לי להגיד באופן ברור ובלתי משתמע לשתי פנים שאני סטרייט וזאת תמיד הייתה נטייתי המינית".

ההקלטה המדוברת רק מדגישה את הקלות שבה מופץ מידע כוזב ושקרי ברשתות החברתיות וחשוב לציין שהפצה של מידע כזה היא עבירה חמורה על החוק. "אני מבקש את עזרתכם", פנה זהבי אל עוקביו, "אם מישהו יודע מי האישה שעומדת מאחורי ההפצה של השקרים האלה, אשמח אם תעזרו לי למצוא אותה".