הסופ"ש הזוגי והאחרון עדיין בעיצומו, וממש עוד מעט הזוגות יצטרכו לגבש ההחלטה - האם להמשיך את מערכת היחסים עם הפרטנר שלהם או להיפרד יפה וללכת כל אחד לדרכו. רגע לפני שזה קורה, חזרנו קצת אחורה לרגעים הכי לוהטים של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), שגרמו לנו לשבת עם חיוך מרוח מול הטלוויזיה ולהתרגש כמו ילדים קטנים בחנות ממתקים. כמה מהרגעים קרו די מזמן (ואולי אפילו לא זכרתם אותם), אבל כמה מהרגעים האלה ראיתם דווקא ממש לאחרונה, אולי אפילו מבלי ששמתם לב. אז הנה הם לפניכם:

חם

 1. הגר וניר בבריכה

  אחרי הריב רווי הדמעות בארוחת הבוקר של סופ"ש הזוגות, לא היינו בטוחים שהגר וניר יוכלו להמשיך כרגיל, אבל אז מהר מאוד הגיעה נקודת המפנה. רוני ונעם לקחו את הזוג תחת חסותם, ולמעשה הובילו אותם צעד צעד בדרך להתקרבות. איך הם עשו את זה? גרמו להם להבין כמה נכון זה לשחרר את המשקעים מהעבר, ופשוט להיות ברגע. 

  כמו שיעל דורון אמרה, "זו הפעם הראשונה שאני רואה את הגר וניר ככה קרובים". ותכלס, אין אחד שלא חייך בליבו ואמר "סוף סוף", כשהגר וניר השתכשכו להם בבריכה צמודים מתמיד. פייר, ממש לא נראה שהם מכירים רק כמה שבועות, שלא לומר חוו משבר כמה רגעים קודם לכן. לזוג הזה יש פוטנציאל כל כך גדול, שהאיפוק והביישנות רק מוסיפים טעם של עוד. אז מה אתם אומרים, יהיה פה סיפור שירי ולירן? אנחנו מחזיקים אצבעות. 
 2. שפת העיניים של רוני נעם

  אם יש מישהו שהצליח להוציא את העיניים לשאר המשתתפים בסופ"ש הזוגות, אלה ללא ספק רוני ונעם. הם התהלכו להם על שטיח אדום דמיוני, ודגמנו לכולם זוגיות לוהטת מהי. הם לא הפסיקו לצחוק, להתחבק, לחייך ומה לא, וגם כשהיו רחוקים אחד מהשנייה, הם לרגע לא שכחו עם מי הם הגיעו והחליפו ביניהם מבטים חושניים במיוחד. בגד הים הכחול איתו באה רוני רק עזר לסיטואציה, וככל שהם התרחקו אחד מהשנייה המבטים רק הפכו ליותר ויותר לוהטים. מה אתם אומרים, רוני ונעם בדרך לקמפיין זוגי לבגדי ים? 

רותח

 1. הנשיקה של הדר ודניס

  הנשיקה של הדר ודניס הייתה הראשונה מבין אלה שראינו העונה. הכל התחיל בהצהרה של דניס - הדר חייבת להיות קשה, אחרת הוא לא יתאהב. מה אתה אומר, כאילו שהדר לא יודעת את זה. הדר קלטה אותו מההתחלה, וכבר ידעה עם מי יש לה עסק. היא לא מיהרה לפעול, ובחנה את האדם שמולה טוב טוב. אבל אם בהתחלה היא ראתה גינונים, נימוסים וריצוי, אחרי שבוע אחד משהו השתנה.

  "אני מרגישה בנוח עם זה שיש בינינו קרבה, לא קל להתקרב, וזה פשוט קרה", הודתה הדר, וגרמה לבטן שלנו להתהפך. בנקודה הזאת, התחילה הזוגיות ביניהם לטענת דניס, וסוף סוף ראינו את החשמל. נגיעות, ליטופים וחיבוקים הם חלק בלתי נפרד ממערכת יחסים, והדר ודניס קיבלו את הכל. אז תזהרו מהחום, כי אנחנו נמסנו פה. 
 2. הנשיקה של רוני ונעם

  גם ההתחלה של רוני ונעם לא הייתה חלקה, ואפילו יש לומר שקטה. אחרי שטסו לירח הדבש, הם מצאו את עצמם בסוג של סדנת ויפאסנה מאולתרת, בחסות השקט של רוני. אבל אז הכל השתנה. הם שינו את הגישה, והחלו להעריך יותר ויותר את החברה אחד של השנייה. בדירה שלהם, העניינים הגיעו לנקודת רתיחה - במובן הכי טוב שיש - עם קרב מתיחות שכלל משחקי אוכל ומנצח לא ברור.

  בנקודה הזאת, רוני הגיעה להחלטה שהיא כבר לא יכולה לשמור בבטן: "הייתי בסיטואציה אחרת לגמרי, והיום אני בסדר להביע כלפי העולם את מה שאני מרגישה". ואז הגיעה הנשיקה, שהשאירה את כולנו פעורי פה. הפנטזיה שלנו התגשמה אל מול העיניים, ואם זה לא מספיק, הם אפילו חשפו רגשות אחד בפני השנייה בקרואטית. רוני ונעם, בזאת הוכתרתם כזוג הרותח של העונה. 
 3. הנשיקה של הגר וניר

  כמה חיכינו לזה, כמה ציפינו, ובסוף זה הגיע. אבל אם מצמצתם, כנראה פספסתם. בין הפרידה של מור ומאור למפגש החברים של דנית ואמיר, הייתה גם נשיקה פצפונת של הגר וניר, שבשבילנו הייתה עולם ומלואו. ייתכן מאוד שזו לא הנשיקה הראשונה של השניים, אבל זו לגמרי הראשונה מול המצלמות, מה שגרם לנו לצרוח מול המסך ולטפוח מטאפורית לניר על השכם.

  מוקדם יותר, השניים בילו בארוחת ערב אצל רוני ונעם, שם הצהרת הכוונות שלהם אחד כלפי השנייה הייתה חד משמעית: ממשיכים בתהליך. עם ההיסטוריה של הגר וניר אנחנו כבר לא יודעים למה לצפות, אבל אין ספק שההתקרבות הייתה בלתי נמנעת. לא יודעים מה איתכם, אנחנו עדיין בעננים. 

לוהט

 1. הדר ודניס עושים יוגה

  ההתחלה של הדר ודניס אולי לא הייתה חלקה (בלשון המעטה), אבל גם בתוך הריחוק שלהם ראינו קרבה. דניס היה מגדיר את ירח הדבש בניס כ"תקופה קשה", אבל האם הוא זוכר את תרגילי היוגה שגרמו לו להזיע? ולא, לא רק מהחום. הם לקחו שיעור באקרו-יוגה, מה שגרם להם להתקרב אחד לשנייה במצב איך לומר, קצת מביך. ובמיוחד בהתחלה. אבל לפחות הדר ידעה מה היא עושה, שלא כמו דניס שהאדים כמו עגבנייה.

  הדר הצליחה ללמוד על דניס כמה דברים דרך שיעור היוגה, מה שעזר לה להבין מי האדם שמולה עוד קצת: "גם כשדניס נוגע, הוא בסדר, הוא נוגע ולוקח החלטה. הוא נותן את הספייס". הקרבה-לא-קרובה גרמו לדניס לרצות להתאמץ בשבילה, וככה הבין שיש עוד עבודה לפניו: "הדר לא בחורה טריוויאלית, אני ארגיש אותה ואלמד לקרוא אותה יותר טוב - מתי אני יכול להתקרב ומתי צריך להתרחק, כמה זמן שזה ייקח, זה ייקח". וואלה דניס, זכית. 
 2. הלילה המשותף של הגר וניר

  אם לא צרחתם מאושר מהנשיקה של הגר וניר, כנראה שהפריים שבו הגר דופקת לניר על דלת חדר השינה ונכנסת איתו למיטה, גרם לכם להחסיר פעימה. לא רק שהייתה נשיקה, הם גם ישנים יחד? למה מגיע לנו כל הטוב הזה? בדיוק כמו ניר, גם אנחנו הופתענו, אבל מודים – סף ההתרגשות שלנו עבר את ה-100, ולא ראינו סיום יותר טוב מזה מאז הנשיקות של רוני ונעם ודניס והדר. האם יש פה סיכוי אמיתי להגר וניר? מקווים שכן.