המתלוננת א' הייתה צפויה להגיע הבוקר לבית המשפט ולהעיד כנגד מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי - אך בעקבות המו"מ הקדחתני שנחשף אמש לראשונה נראה כי עדותה תידחה. עסקת טיעון בין הצדדים תהפוך את עדותה של א' למיותרת.

בשבועות, בימים וגם בשעות האחרונות מתנהל בנושא משא ומתן מרתוני בין פרקליטיו של אפרתי לבין הפרקליטות, תחת עינה הפקוחה של פרקליטת המחוז. הפרקליטים ניסו להגיע לחתימת העסקה לפני עדותה של א' שהתלוננה כי אפרתי ניסה לאנוס ותקף אותה, ולכן כנראה יבקשו היום בפתח הדיון דחייה לעדות בבית המשפט.

המשא ומתן, הגם שסוכם ברובו, עדיין לא נחתם. נזכיר, שאפרתי נאשם לא רק בניסיון אונס, אלא גם בביצוע מעשה סדום, ניסיון תקיפה של א' וגם של המאבטח שהגיע לעצור אותו באותו לילה בנמל תל אביב.

בפתיחת המשפט: הודה והאשים את האלכוהול המזויף

עם פתיחת משפטו של מאבטח הרמטכ"ל הוא הודה לראשונה במעשים המיוחסים לו. אך לצד הודאתו פרקליטיו של אפרתי הפנו אצבע מאשימה למועדונים שבהם בילה באותו ערב וטענו: מכרו לו משקאות אלכוהול מזויפים ששיבשו את דעתו.

מי שמיהר לסתור את קו הגנה החדש של אפרתי הוא זמיר נחום, בעל מועדון "הפוסיקט", שבו בילה אפרתי באותו ערב. "כל המשקאות שנמצאים במועדון הפוסיקט מסופקים על ידי ספקים מורשים", הצהיר נחום. "אין משקה שנמכר, שהגיע מכתובת לא מוכרת".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

אישום נגד המאבטח: ניסה לאנוס

צפו בשחזור של עד הראייה המרכזי לאונס בנמל ת"א

ארוסת המאבטח מתעקשת: "ארז חף מפשע"

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"