לראשונה מאז נחשפה הפרשה, משנה ארז אפרתי, מאבטח הרמטכ"ל המואשם בנסיון אונס של צעירה בנמל ת"א, את קו ההגנה שלו ומודה ברכיב העובדתי של העבירות המיניות בהן הוא נאשם.

על פי חוות דעת של מומחה, אותה הציגה פרקליטתו של הקצין, עו"ד קרן נהרי, בזמן המעשה היה אפרתי תחת השפעת אלכוהול מזויף. "זה מה שהוביל לאירוע", טענה עו"ד נהרי בבית המשפט המחוזי בת"א, שם נפתח הבוקר משפטו של המאבטח לשעבר.

ארוסתו של אפרתי, היום בבית המשפט (צילום: חדשות 2)
ארוסתו של אפרתי, היום בבית המשפט | צילום: חדשות 2

במהלך הדיון הפתיעה הפרקליטה וציינה כי מהבדיקות שנערכו למתלוננת, עולה כי היא קיימה יחסי מין כשעה לפני האירוע ולכן ייתכן והזרע שנמצא על גופה לא שייך למרשה. "אמנם נמצא DNA של אפרתי על הצעירה, אך אנחנו לא משוכנעים שזה מתוך הזרע שלו. ה-DNA יכול להיות מרוק או דברים אחרים", הוסיפה עו"ד נהרי.

"ההגנה מודה ברוב פרטי העובדות של האירוע, אך יש כמה טענות משפטיות שנותרו במחלוקת", ציין השופט כאבוב וביקש מהצדדים להגיע להסכמה בתוך 14 ימים.

הארוסה לא מאמינה

לפני כחמישה חודשים הוגש כתב אישום חמור נגד אפרתי, בגין בניסיון אונס של צעירה בנמל תל אביב , תקיפתה וגרימת חבלות חמורות. אפרתי נתפס על ידי המשטרה בערב מסיבת הרווקים שלו כשהוא נמצא במי שפך הירקון כמכנסיו מופשלים, לאחר שעל פי כתב האישום תקף צעירה שניסתה להיכנס לרכב בחניה סמוכה.

במשך כל תקופת מעצרו הכחיש אפרתי את החשדות נגדו וטוען כי הוא אינו זוכר דבר מאותו ערב. ארוסתו של אפרתי, עמה עמד להתחתן ימים ספורים אחרי האירוע, התייצבה גם היא לצידו לאורך מעצרו והגשת כתב האישום וטענה כי בעלה לעתיד אינו מסוגל לבצע את הפשע בו הוא מואשם.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרשת האונס בנמל ת"א - סיקור מיוחד:

אישום נגד המאבטח: ניסה לאנוס

צפו בשחזור של עד הראייה המרכזי לאונס בנמל ת"א

ארוסת המאבטח מתעקשת: "ארז חף מפשע"

פרקליטת המתלוננת: "הוא הפך לחיית טרף"