סטטיק ואגם בוחבוט משתפים פעולה: נראה שכוכב הפופ והראפר לקח את הביקורת על חוסר שיתוף יוצרות באלבום החדש שלו "לירז". ל-mako מוזיקה נודע היום שסטטיק הקליט שיר יחד עם בוחבוט שנקרא "טרנטולה". לעומת רוב הפרויקט, הוא הוקלט מחוץ לווילה בקיסריה, שבה ננעל עם חבורת יוצרים על מנת להתרכז ולהוציא את אלבום הסולו הראשון שלו.

כשסטטיק פרסם את עטיפת ושם האלבום "לירז" לפני כחודש, הוא כתב: "אני עובר תהליך מאוד אינטנסיבי כדי להביא לכם סטטיק שלא הכרתם. נולדתי מחדש, כאדם וכאומן, כלירז וכסטטיק. לפניכם העטיפה לאלבום הראשון שלי - לירז". ל-mako מוזיקה נודע שהאלבום יורכב מ-15 שירים, אותם כידוע הוא הקליט באותה ווילה בקיסריה והוא אמור לצאת בסביבות פברואר, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון.

כפי שנחשף ב-mako מוזיקה, סטטיק הקליט שיר יחד עם אודיה שבהמשך ירד מהפרק ובמקומו הקליט את "הפשע המושלם" עם עדן בן זקן. שיתוף פעולה נוסף שהוקלט וצפוי להיות באלבום של סטטיק הוא עם איתי לוי. בנוסף לאלבום, לסטטיק צפויה עבודה על המופע החדש שלו, איתו הוא צפוי לצאת לדרך בשנה החדשה. כפי שפורסם לראשונה ב-mako עלות המופע יעמוד על כ-50 אלף שקל.

מיד אחרי שסטטיק פרסם את העטיפה רצנו לפרש את כל הרמזים שהוא שתל בעטיפה. יכול להיות שמדובר בתרגיל לסקרנים כמונו ובסוף אותן שורות הונחו שם בכוונה ובכלל לא יהיו באלבום. השורה הכי מעניינת שמצאנו הייתה: "אמרו עליי הכל ... ונהניתי … אנחנו עסוקים בדשא של ... ואם אנחנו ניפגע ... חשוב לי אהבה...", שנשמעת לקוחה משיר ביקורתי על התקשורת וההייטרים של סטט בוי (את שאר הפירושים אתם יכולים למצוא כאן).